Herní náhlavní souprava HyperX CloudX™ byla testována a schválena společností Microsoft a poskytuje charakteristický HyperX komfort, odolnost a úžasný zvuk pro opravdové hráče Xbox. CloudX má pohodlné in-line ovládání zvuku, které obchází systémové nabídky a dává ovládání přímo na dosah ruky. Robustní hliníkový rám je navržen pro dlouhodobou spolehlivost a odolá tvrdým nástrahám každodenního herního života. Náušníky ze 100% paměťové pěny a koženkou polstrovaná čelenka poskytují oceněný komfort pro... Celý popis
Koupit za 1 851 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
93 %
HyperX CloudX for Xbox
Doprava:
99 Kč
Skladem
1 851 Kč
Koupit za 1 851 Kč
95 %
HP HyperX CloudX - headset pro Xbox
Doprava:
zdarma
Skladem
1 726 Kč
Koupit za 1 726 Kč
89 %
HyperX CloudX Silver (Xbox) herní sluchátka
Doprava:
89 Kč
Skladem
1 678 Kč
Koupit za 1 678 Kč
100 %
HyperX CloudX - headset pro Xbox, 4P5H8AA
Doprava:
51 Kč
Skladem
1 665 Kč
Koupit za 1 665 Kč
100 %
HYPERX HP HyperX CloudX - headset pro Xbox 4P5H8AA
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 642 Kč
Koupit za 1 642 Kč
Popis
Herní náhlavní souprava HyperX CloudX™ byla testována a schválena společností Microsoft a poskytuje charakteristický HyperX komfort, odolnost a úžasný zvuk pro opravdové hráče Xbox.
CloudX má pohodlné in-line ovládání zvuku, které obchází systémové nabídky a dává ovládání přímo na dosah ruky.
Robustní hliníkový rám je navržen pro dlouhodobou spolehlivost a odolá tvrdým nástrahám každodenního herního života. Náušníky ze 100% paměťové pěny a koženkou polstrovaná čelenka poskytují oceněný komfort pro dlouhé víkendy a pozdní noci hraní.
53mm měniče a vylepšená reprodukce basů rozpumpují křišťálově čisté výšky, středy a hloubky a uzavřený design pohárku ztlumí vnější svět, aby vás zcela ponořil do vaší hry. Mikrofon s potlačením hluku lze umístit přesně tak, jak se vám to líbí, a také eliminuje hluk na pozadí, takže budete slyšet hlasitě a čistě. CloudX je také kompatibilní s mobilními zařízeními. Až budete připraveni poslouchat hudbu, jednoduše odpojte mikrofon a odložte jej na později.
Technické parametry:
Číslo produktu 4P5H8AA
Název produktu HyperX CloudX - Herní sluchátka (černo-stříbrná) - Xbox
Délka kabelu 1.3m
Typ headsetu Kabelový
Prohlášení o kompatibilitě Xbox Series X|S™ a Xbox One™
Typ připojení Kabelové 3,5 mm (4pólové CTIA)
Driver Dynamic, 53 mm s neodymovými magnety
Náušníky Paměťová pěna a prémiová koženka
Element Elektretový kondenzátorový mikrofon
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ rámu Hliník
Frekvenční odezva (sluchátka) 15Hz-25kHz
Záruka výrobce 2 roky
Polar Pattern Jednosměrný, potlačení šumu
Barva Černo/stříbrná
Citlivost (sluchátka) 95dBSPL/mW at 1kHz
Citlivost (mikrofon) -39dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)
Hmotnost 325g
Hmotnost s mikrofonem 337g
Obsah balení Herní sluchátka, odnímatelný mikrofon, rychlý průvodce
CloudX má pohodlné in-line ovládání zvuku, které obchází systémové nabídky a dává ovládání přímo na dosah ruky.
Robustní hliníkový rám je navržen pro dlouhodobou spolehlivost a odolá tvrdým nástrahám každodenního herního života. Náušníky ze 100% paměťové pěny a koženkou polstrovaná čelenka poskytují oceněný komfort pro dlouhé víkendy a pozdní noci hraní.
53mm měniče a vylepšená reprodukce basů rozpumpují křišťálově čisté výšky, středy a hloubky a uzavřený design pohárku ztlumí vnější svět, aby vás zcela ponořil do vaší hry. Mikrofon s potlačením hluku lze umístit přesně tak, jak se vám to líbí, a také eliminuje hluk na pozadí, takže budete slyšet hlasitě a čistě. CloudX je také kompatibilní s mobilními zařízeními. Až budete připraveni poslouchat hudbu, jednoduše odpojte mikrofon a odložte jej na později.
Technické parametry:
Číslo produktu 4P5H8AA
Název produktu HyperX CloudX - Herní sluchátka (černo-stříbrná) - Xbox
Délka kabelu 1.3m
Typ headsetu Kabelový
Prohlášení o kompatibilitě Xbox Series X|S™ a Xbox One™
Typ připojení Kabelové 3,5 mm (4pólové CTIA)
Driver Dynamic, 53 mm s neodymovými magnety
Náušníky Paměťová pěna a prémiová koženka
Element Elektretový kondenzátorový mikrofon
Typ sluchátek okolo ucha (circumaural)
Provedení sluchátek s obroučkou přes hlavu
Typ rámu Hliník
Frekvenční odezva (sluchátka) 15Hz-25kHz
Záruka výrobce 2 roky
Polar Pattern Jednosměrný, potlačení šumu
Barva Černo/stříbrná
Citlivost (sluchátka) 95dBSPL/mW at 1kHz
Citlivost (mikrofon) -39dBV (0dB=1V/Pa,1kHz)
Hmotnost 325g
Hmotnost s mikrofonem 337g
Obsah balení Herní sluchátka, odnímatelný mikrofon, rychlý průvodce
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 325 g |
| Typ kabelového připojení | s 3.5mm jackem |
| Frekvence do | 25000 Hz |
| Frekvence od | 15 Hz |
| Citlivost sluchátek | 95 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 41 Ohm |
| Velikost měniče | 53 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Konstrukce sluchátek | uzavřená |
| Provedení sluchátek | okolo uší |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | HyperX |
| Účel | herní |
| Modelová řada | CloudX |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| S odnímatelným mikrofonem | ano |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Pro iPhone | ne |
| Vodotěsná | ne |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| True Wireless | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s pasivním potlačením hluku |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Do vody a na plavání | ne |
| Vhodnost pro sport | pro domácí použití |
| Pro Xbox Series | ano |
| Pro Xbox One | ano |
| Pro Xbox | ano |
| Herní | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S funkcí ztlumení mikrofonu | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Citlivost mikrofonu | -39.0 dB |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Komfort při nošení | pro vícehodinový poslech |
| Na poslech hudby | ano |