Motorola Moto G86 Power 5G Smartphone s největší baterií v historii Motorola zajišťující výjimečnou výdrž. Model Moto G86 Power 5G disponuje masivní baterií o kapacitě 6720 mAh, která nabízí až 53 hodin provozu na jedno nabití. Můžete tak bez obav vyrazit na víkendový výlet nebo si užívat multimediální obsah po celý den bez nutnosti dobíjení. Když už je potřeba dobít, technologie TurboPower 30 W zajistí bleskové nabití – získáte hodiny výkonu během několika minut. Telefon nabízí prémiový 6,67"... Celý popis
Koupit za 6 989 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Motorola Moto G86 Power 5G 12GB/256GB PANTONE Spellbound (Dark Blue)
Doprava:
zdarma
Skladem
6 719 Kč
Koupit za 6 719 Kč
92 %
Smartphone Motorola Moto G86 12 GB / 256 GB 5G šedý
Doprava:
49 Kč
Skladem
6 490 Kč
Koupit za 6 490 Kč
95 %
Smartphone Motorola Moto G86 12 GB / 256 GB 5G šedý
Doprava:
49 Kč
Skladem
6 490 Kč
Koupit za 6 490 Kč
97 %
Motorola Moto G86 Power 5G 12GB/256GB Pantone Spellbound PB8X0032PL
Doprava:
49 Kč
Skladem
6 999 Kč
Koupit za 6 999 Kč
0 %
Motorola Moto G86 Power - PANTONE Spellbound (dark blue) 6,67" / single SIM + eSIM/ 12GB/ 256GB/ 5G/ Android 15
Doprava:
zdarma
Skladem
10 594 Kč
Koupit za 10 594 Kč
Popis
Motorola Moto G86 Power 5G
Smartphone s největší baterií v historii Motorola zajišťující výjimečnou výdrž. Model Moto G86 Power 5G disponuje masivní baterií o kapacitě 6720 mAh, která nabízí až 53 hodin provozu na jedno nabití. Můžete tak bez obav vyrazit na víkendový výlet nebo si užívat multimediální obsah po celý den bez nutnosti dobíjení.
Když už je potřeba dobít, technologie TurboPower 30 W zajistí bleskové nabití – získáte hodiny výkonu během několika minut. Telefon nabízí prémiový 6,67" pOLED displej s rozlišením Super HD (2712 × 1220 px), obnovovací frekvencí 120 Hz a maximálním jasem až 4500 nitů, který zajišťuje perfektní čitelnost i na přímém slunci.
Masivní baterie s kapacitou 6720 mAh poskytuje až 53 hodin provozu na jedno nabití.
Rychlé 30W nabíjení TurboPower dodá hodiny energie během několika minut.
Prémiový 6,67" pOLED displej s rozlišením Super HD a obnovovací frekvencí 120 Hz.
Výkonný procesor MediaTek Dimensity 7300 zajišťuje plynulý chod i náročnějších aplikací.
Hlavní 50Mpx fotoaparát se snímačem Sony LYTIA 600 a optickou stabilizací obrazu.
Duální stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos pro pohlcující zvukový zážitek.
Nejnovější Android 15 s funkcemi Moto Unplugged a Moto Secure pro lepší zabezpečení.
Odolnost podle standardů IP68/IP69 a MIL-STD 810H pro bezstarostné používání.
Prémiový zobrazovací zážitek
Displej pOLED s 10bitovou barevnou hloubkou a 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 zobrazuje více než miliardu barevných odstínů. S maximálním jasem až 4500 nitů a adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje plynulý obraz s vynikajícími detaily za všech světelných podmínek.
Fotografický systém s umělou inteligencí
Hlavní 50Mpx fotoaparát se snímačem Sony LYTIA 600 a optickou stabilizací obrazu (OIS) pořizuje ostré a jasné snímky i za zhoršených světelných podmínek. Doplňuje ho 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv s možností makro fotografování. Umělá inteligence automaticky optimalizuje nastavení pro dokonalé výsledky.
Chytrá konektivita a zabezpečení
Funkce Smart Connect umožňuje propojit telefon s televizí nebo počítačem pro rozšířené možnosti používání. S Moto Secure máte pod kontrolou zabezpečení sítě, oprávnění aplikací a můžete využít tajnou složku pro citlivá data. Moto Unplugged vám pomůže udělat si digitální přestávku od rušivých elementů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Displej: 6,67" pOLED, Super HD (2712 × 1220 px), 120 Hz, 4500 nitů (HDR)
Procesor: MediaTek Dimensity 7300
Operační paměť: 12 GB
Úložiště: 256 GB, rozšiřitelné skrze microSD slot (až 1 TB)
Fotoaparát: 50 Mpx (Sony LYTIA 600, OIS) + 8 Mpx ultraširokoúhlý
Přední kamera: 32 Mpx
Baterie: 6720 mAh, 30W nabíjení TurboPower
Operační systém: Android 15
Konektivita: 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth, NFC, USB-CSIM: nano SIM + eSIM
Odolnost: IP68/IP69, MIL-STD 810H
Rozměry: 161,21 × 74,74 × 8,65 mm
Hmotnost: 198 g
Barva: modrá (Spellbound)
Smartphone s největší baterií v historii Motorola zajišťující výjimečnou výdrž. Model Moto G86 Power 5G disponuje masivní baterií o kapacitě 6720 mAh, která nabízí až 53 hodin provozu na jedno nabití. Můžete tak bez obav vyrazit na víkendový výlet nebo si užívat multimediální obsah po celý den bez nutnosti dobíjení.
Když už je potřeba dobít, technologie TurboPower 30 W zajistí bleskové nabití – získáte hodiny výkonu během několika minut. Telefon nabízí prémiový 6,67" pOLED displej s rozlišením Super HD (2712 × 1220 px), obnovovací frekvencí 120 Hz a maximálním jasem až 4500 nitů, který zajišťuje perfektní čitelnost i na přímém slunci.
Masivní baterie s kapacitou 6720 mAh poskytuje až 53 hodin provozu na jedno nabití.
Rychlé 30W nabíjení TurboPower dodá hodiny energie během několika minut.
Prémiový 6,67" pOLED displej s rozlišením Super HD a obnovovací frekvencí 120 Hz.
Výkonný procesor MediaTek Dimensity 7300 zajišťuje plynulý chod i náročnějších aplikací.
Hlavní 50Mpx fotoaparát se snímačem Sony LYTIA 600 a optickou stabilizací obrazu.
Duální stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos pro pohlcující zvukový zážitek.
Nejnovější Android 15 s funkcemi Moto Unplugged a Moto Secure pro lepší zabezpečení.
Odolnost podle standardů IP68/IP69 a MIL-STD 810H pro bezstarostné používání.
Prémiový zobrazovací zážitek
Displej pOLED s 10bitovou barevnou hloubkou a 100% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 zobrazuje více než miliardu barevných odstínů. S maximálním jasem až 4500 nitů a adaptivní obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje plynulý obraz s vynikajícími detaily za všech světelných podmínek.
Fotografický systém s umělou inteligencí
Hlavní 50Mpx fotoaparát se snímačem Sony LYTIA 600 a optickou stabilizací obrazu (OIS) pořizuje ostré a jasné snímky i za zhoršených světelných podmínek. Doplňuje ho 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv s možností makro fotografování. Umělá inteligence automaticky optimalizuje nastavení pro dokonalé výsledky.
Chytrá konektivita a zabezpečení
Funkce Smart Connect umožňuje propojit telefon s televizí nebo počítačem pro rozšířené možnosti používání. S Moto Secure máte pod kontrolou zabezpečení sítě, oprávnění aplikací a můžete využít tajnou složku pro citlivá data. Moto Unplugged vám pomůže udělat si digitální přestávku od rušivých elementů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Displej: 6,67" pOLED, Super HD (2712 × 1220 px), 120 Hz, 4500 nitů (HDR)
Procesor: MediaTek Dimensity 7300
Operační paměť: 12 GB
Úložiště: 256 GB, rozšiřitelné skrze microSD slot (až 1 TB)
Fotoaparát: 50 Mpx (Sony LYTIA 600, OIS) + 8 Mpx ultraširokoúhlý
Přední kamera: 32 Mpx
Baterie: 6720 mAh, 30W nabíjení TurboPower
Operační systém: Android 15
Konektivita: 5G, Wi-Fi 6, Bluetooth, NFC, USB-CSIM: nano SIM + eSIM
Odolnost: IP68/IP69, MIL-STD 810H
Rozměry: 161,21 × 74,74 × 8,65 mm
Hmotnost: 198 g
Barva: modrá (Spellbound)
Parametry
| Výška telefonu | 161.2 mm |
| Šířka telefonu | 74.74 mm |
| Hloubka telefonu | 8.65 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Motorola |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 15 |
| Modelový rok | 2025 |
| Produktová řada | Motorola Moto G86 Power |
| Nadstavba systému | bez nadstavby |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Hmotnost | 198.0 g |
| Materiál těla | celoplastový |
| Kapacita baterie | 6720 mAh |
| Doba hovoru | 4059 min |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 30 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na více dní |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ne |
| EDGE | ne |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM + eSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Single SIM + eSIM |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S eSIM | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| GPRS | ano |
| S možností paměťové karty | ano |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Max. kapacita paměťové karty | 1000 GB |
| Model procesoru (SoC) | MediaTek Dimensity 7300 |
| Úroveň výkonu | střední třídy |
| Výrobce procesoru (CPU) | MediaTek |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.67 " |
| Typ displeje | s P-OLED displejem |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 446 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| S HDR 10+ | ano |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S podporou QZSS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 240 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.79 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S bokeh efektem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| S makro režimem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| S nočním režimem | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S Dolby Atmos | ano |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Outdoorové | ano |
| Třída odolnosti vůči pádům | B |
| Třída opravitelnosti | B |
| Odolné proti prachu | ano |
| Norma odolnosti (MIL-STD) | s certifikací MIL-STD-810H |
| Pro seniory | ne |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Google Pay | ne |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB-C kabel, ochranné pouzdro, bez nabíjecího adapté… |
| Verze USB | s USB 2.0 |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Eprel | 2304407 |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 53 h 0 min |
| Životnost baterie | 1000 cyklů |
| S AI úpravou fotografií | ano |