Vynikající chytrý telefon POCO M8 Pro 5G představuje vrcholnou kombinaci nevídané výdrže a špičkového výkonu pro náročné uživatele. POCO M8 Pro 5G Pohlcující vizuální symfonie na AMOLED panelu Objevte svět v barvách, které jste dosud nepoznali. Zařízení disponuje monumentálním 6,83" CrystalRes 1,5K AMOLED displejem, který dokáže vykreslit neuvěřitelných 68,7 miliardy barev. Díky extrémnímu jasu, který v maximálních hodnotách dosahuje až 3 200 nitů, zůstává obraz perfektně čitelný i pod náporem přímého... Celý popis
Koupit za 11 191 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
POCO M8 Pro 5G/12GB/512GB/Silver 72944
Doprava:
99 Kč
11 191 Kč
Koupit za 11 191 Kč
80 %
POCO M8 Pro 5G/12GB/512GB/Silver
Doprava:
30 Kč
Skladem
10 616 Kč
Koupit za 10 616 Kč
100 %
POCO POCO M8 Pro 5G/12GB/512GB/Silver 72944
Doprava:
zdarma
Skladem
10 326 Kč
Koupit za 10 326 Kč
100 %
POCO M8 Pro 5G / 12GB / 512GB / Silver
Doprava:
63 Kč
Skladem
10 263 Kč
Koupit za 10 263 Kč
86 %
POCO SMARTPHONE M8 PRO 16/512GB STŘÍBRNÝ
Doprava:
89 Kč
10 231 Kč
Koupit za 10 231 Kč
Popis
Vynikající chytrý telefon POCO M8 Pro 5G představuje vrcholnou kombinaci nevídané výdrže a špičkového výkonu pro náročné uživatele.
POCO M8 Pro 5G
Pohlcující vizuální symfonie na AMOLED panelu
Objevte svět v barvách, které jste dosud nepoznali. Zařízení disponuje monumentálním 6,83" CrystalRes 1,5K AMOLED displejem, který dokáže vykreslit neuvěřitelných 68,7 miliardy barev. Díky extrémnímu jasu, který v maximálních hodnotách dosahuje až 3 200 nitů, zůstává obraz perfektně čitelný i pod náporem přímého letního slunce. Plynulost každého pohybu zajišťuje 120Hz obnovovací frekvence, zatímco podpora HDR10+ a Dolby Vision promění sledování filmů v soukromé kino. Vaše oči navíc chrání trojitá certifikace TÜV Rheinland, která účinně minimalizuje modré světlo a nežádoucí blikání obrazovky.
Nekompromisní síla procesoru Snapdragon
Srdcem tohoto stroje je pokročilý 4nm procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4. Tato osmijádrová architektura s frekvencí až 2,7 GHz poskytuje dravý výkon pro nejnáročnější herní tituly i bleskový...
POCO M8 Pro 5G
Pohlcující vizuální symfonie na AMOLED panelu
Objevte svět v barvách, které jste dosud nepoznali. Zařízení disponuje monumentálním 6,83" CrystalRes 1,5K AMOLED displejem, který dokáže vykreslit neuvěřitelných 68,7 miliardy barev. Díky extrémnímu jasu, který v maximálních hodnotách dosahuje až 3 200 nitů, zůstává obraz perfektně čitelný i pod náporem přímého letního slunce. Plynulost každého pohybu zajišťuje 120Hz obnovovací frekvence, zatímco podpora HDR10+ a Dolby Vision promění sledování filmů v soukromé kino. Vaše oči navíc chrání trojitá certifikace TÜV Rheinland, která účinně minimalizuje modré světlo a nežádoucí blikání obrazovky.
Nekompromisní síla procesoru Snapdragon
Srdcem tohoto stroje je pokročilý 4nm procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4. Tato osmijádrová architektura s frekvencí až 2,7 GHz poskytuje dravý výkon pro nejnáročnější herní tituly i bleskový...
Parametry
| Výška telefonu | 163.34 mm |
| Šířka telefonu | 78.31 mm |
| Hloubka telefonu | 8.31 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Frekvence procesoru | 2.7 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S Bluetooth | ano |
| EDGE | ano |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.4 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM |
| 5G | ano |
| S možností paměťové karty | ne |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Xiaomi |
| Operační systém | s Androidem |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Verze operačního systému | s Androidem 15 |
| Modelový rok | 2025 |
| Produktová řada | POCO M8 Pro 5G |
| Nadstavba systému | s HyperOS |
| Barva | stříbrné |
| Hmotnost | 205.9 g |
| Model procesoru (SoC) | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB-C kabel, ochranná fólie, ochranné pouzdro, manuál |
| Verze Gorilla Glass | s Gorilla Glass Victus 2 |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S bokeh efektem | ano |
| S podporou QZSS | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Odolné proti prachu | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| S podporou BeiDou | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S Google Gemini | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| S AI vizuálním vyhledáváním | ano |
| S Dolby Atmos | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 100 W nabíjením W |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| Výdrž baterie | s výdrží na více dní |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| Materiál těla | kovový rám se skleněnými zády |
| Úroveň výkonu | střední třídy |
| Podpora paměťové karty | bez paměťové karty |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 7 (802.11be) |
| GPRS | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| Pro profesionály | ano |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| S reverzním kabelovým nabíjením | ano |
| S Hi-Res Audio | ano |
| S AI úpravou fotografií | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| S Google Pay | ano |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.83 " |
| Typ displeje | s AMOLED displejem |
| Jemnost displeje (PPI) | 447 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| S HDR 10+ | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.6 |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| S optickou stabilizací | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Životnost baterie | ≥ 1600 cyklů |