TL-R1200PES-RP 12pozicová jednotka SATA JBOD s rozhraním PCIe pro rozšíření úložiště na úroveň petabajtů navržená speciálně pro QNAP NAS Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/tl-r1200pes-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=737&category=1&filter[type]=1 Funkce Úložná jednotka TL SATA JBOD TL-R1200PES-RP s rozhraním PCIe umožňuje rozšířit úložnou kapacitu NAS se systémem QuTS hero nebo QTS pomocí pevných disků SATA. Díky velké datové... Celý popis
Koupit za 68 262 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
TL-R1200PES-RP
12pozicová jednotka SATA JBOD s rozhraním PCIe pro rozšíření úložiště na úroveň petabajtů navržená speciálně pro QNAP NAS
Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/tl-r1200pes-rp
Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=737&category=1&filter[type]=1
Funkce
Úložná jednotka TL SATA JBOD TL-R1200PES-RP s rozhraním PCIe umožňuje rozšířit úložnou kapacitu NAS se systémem QuTS hero nebo QTS pomocí pevných disků SATA. Díky velké datové kapacitě a vysoké přenosové rychlosti je jednotka TL-R1200PES-RP ideálním řešením pro archivaci/zálohování virtualizačních aplikací, záznamů z kamerových systémů, velkých dat a multimédií.
* Model TL-R1200PES-RP disponuje slotem PCIe Gen 3 x8, který poskytuje rychlost přenosu dat až 64Gb/s.
* Zapnutí/vypnutí zařízení TL-R1200PES-RP je propojeno s hostitelským NAS.
* Redundantní napájecí zdroj - stabilní a spolehlivé napájení.
OBSAH BALENÍ
* TL-R1200PES-RP
* 1x CAB-PCIE10M-8644-8X kabel
* 2x napájecí kabel
* 48x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD)
* 36x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD)
* 2x klíč k přihrádce pevného disku
* průvodce instalací
SPECIFIKACE
Pozice pro diskové jednotky
* 12x 3,5" SATA 6Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek
* 3,5" SATA HDD
* 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu
* ano
Form Factor
* 2U montáž do racku s krátkou délkou/hloubkou
Hostitelské rozhraní
* 2x SFF-8644 1x2 (in, out)
Indikátory LED
* přední panel: HDD 1-12, napájení, stav, spojení, chyba ventilátoru
* zadní panel: konektor SAS, ID jednotky
Tlačítka
* napájení
Rozměry (VxŠxH)
* 88,65×482,2×423,8mm
Hmotnost (čistá)
* 9,22kg
Hmotnost (celková)
* 14,02kg
Provozní teplota
* 0-40°C
Max. počet disků HDD/SSD
* 12
Typ pevného disku
* 3,5" nebo 2,5" disk SATA 6Gb/s a 3Gb/s
Napájecí jednotka
* 2x 300W, 100-240V
Ventilátor
* 2x 80mm, 12 V DC
Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
12pozicová jednotka SATA JBOD s rozhraním PCIe pro rozšíření úložiště na úroveň petabajtů navržená speciálně pro QNAP NAS
Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/tl-r1200pes-rp
Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=737&category=1&filter[type]=1
Funkce
Úložná jednotka TL SATA JBOD TL-R1200PES-RP s rozhraním PCIe umožňuje rozšířit úložnou kapacitu NAS se systémem QuTS hero nebo QTS pomocí pevných disků SATA. Díky velké datové kapacitě a vysoké přenosové rychlosti je jednotka TL-R1200PES-RP ideálním řešením pro archivaci/zálohování virtualizačních aplikací, záznamů z kamerových systémů, velkých dat a multimédií.
* Model TL-R1200PES-RP disponuje slotem PCIe Gen 3 x8, který poskytuje rychlost přenosu dat až 64Gb/s.
* Zapnutí/vypnutí zařízení TL-R1200PES-RP je propojeno s hostitelským NAS.
* Redundantní napájecí zdroj - stabilní a spolehlivé napájení.
OBSAH BALENÍ
* TL-R1200PES-RP
* 1x CAB-PCIE10M-8644-8X kabel
* 2x napájecí kabel
* 48x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD)
* 36x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD)
* 2x klíč k přihrádce pevného disku
* průvodce instalací
SPECIFIKACE
Pozice pro diskové jednotky
* 12x 3,5" SATA 6Gb/s
Kompatibilita diskových jednotek
* 3,5" SATA HDD
* 2,5" SATA SSD
Vyměnitelné za provozu
* ano
Form Factor
* 2U montáž do racku s krátkou délkou/hloubkou
Hostitelské rozhraní
* 2x SFF-8644 1x2 (in, out)
Indikátory LED
* přední panel: HDD 1-12, napájení, stav, spojení, chyba ventilátoru
* zadní panel: konektor SAS, ID jednotky
Tlačítka
* napájení
Rozměry (VxŠxH)
* 88,65×482,2×423,8mm
Hmotnost (čistá)
* 9,22kg
Hmotnost (celková)
* 14,02kg
Provozní teplota
* 0-40°C
Max. počet disků HDD/SSD
* 12
Typ pevného disku
* 3,5" nebo 2,5" disk SATA 6Gb/s a 3Gb/s
Napájecí jednotka
* 2x 300W, 100-240V
Ventilátor
* 2x 80mm, 12 V DC
Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.
Parametry
| Výrobce | QNAP |
| Využití | pro firemní použití |
| NAS | ano |
| Počet pozic na disky (celkem) | 12 |
| Provedení | do racku 2U |
| Výkonnostní třída | podniková |
| Snadnost použití | středně pokročilá |
| Růst a rozšíření | snadno rozšiřitelná |
| Hot-swap pozice | ano |
| Redundantní napájecí zdroj | ano |
| Možnost externího rozšíření úložiště | ano |
| Maximální kapacita | 2000.0 TB |
| 3,5" SATA HDD | ano |
| 2,5" SATA HDD | ano |
| 2,5" SATA SSD | ano |
| JBOD | ano |
| Pro zálohy a ochranu dat | ano |
| Pro domácí media server | ano |
| Pro kamerový systém (NVR) | ano |
| Pro aplikace a virtuální stroje | ano |
| S plánovanými zálohami | ano |
| Se snímky a verzováním | ano |
| Media server | ano |
| Výška | 88.65 mm |
| Šířka | 482.2 mm |
| Hloubka | 423.8 mm |
| Hmotnost | 9.22 kg |
| Počet PCIe | 1 |