Objevte výkonný a stylový telefon pro každý den – s působivou výdrží a špičkovou technologií realme 14 Pro 5G Výjimečná výdrž díky 6000mAh baterii realme 14 Pro 5G přichází se skutečně výjimečnou výdrží. Díky Titan baterii o kapacitě 6000mAh zvládne telefon náročné dny bez nutnosti častého nabíjení. Ať už trávíte hodiny na cestách, sledujete videa, hrajete hry nebo telefon používáte k práci, energie vám jen tak nedojde. Výhodou navíc je, že i přes takto velkou baterii zůstává telefon velmi tenký... Celý popis
Koupit za 6 837 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Smartphone realme 14 Pro 8 GB / 256 GB 5G šedý Smartfon realme 14 Pro 8 GB / 256 GB 5G szary
Doprava:
55 Kč
Skladem
6 837 Kč
Koupit za 6 837 Kč
100 %
realme 14 Pro 5G 8GB/256GB Suede Grey
Doprava:
99 Kč
Skladem
10 197 Kč
Koupit za 10 197 Kč
98 %
Realme 14 Pro 5G 8GB/256GB šedá / 6.7" / 256GB / Android 15 (RMX5056)
Doprava:
69 Kč
Skladem
10 095 Kč
Koupit za 10 095 Kč
95 %
Realme 14 Pro 5G/8GB/256GB/Suede Grey
Doprava:
89 Kč
9 652 Kč
Koupit za 9 652 Kč
97 %
Realme 14 Pro 5G 8/256GB Suede Grey 6941764453838
Doprava:
zdarma
Skladem
9 491 Kč
Koupit za 9 491 Kč
Popis
Objevte výkonný a stylový telefon pro každý den – s působivou výdrží a špičkovou technologií
realme 14 Pro 5G
Výjimečná výdrž díky 6000mAh baterii
realme 14 Pro 5G přichází se skutečně výjimečnou výdrží. Díky Titan baterii o kapacitě 6000mAh zvládne telefon náročné dny bez nutnosti častého nabíjení. Ať už trávíte hodiny na cestách, sledujete videa, hrajete hry nebo telefon používáte k práci, energie vám jen tak nedojde. Výhodou navíc je, že i přes takto velkou baterii zůstává telefon velmi tenký a elegantní, což z něj dělá ideálního společníka na každý den.
Výkonný čipset pro plynulý provoz
O svižný chod telefonu se stará moderní čipset Dimensity 7300 Energy 5G, který zajišťuje rychlou odezvu, efektivní správu energie a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Bez ohledu na to, zda sledujete streamy, editujete fotky nebo hrajete náročné hry, telefon bude vždy držet krok s vaším tempem.
Dokonalé portréty a focení ve tmě
Foťte bez kompromisů za jakýchkoliv světelných podmínek. Díky technologii MagicGlow Triple...
realme 14 Pro 5G
Výjimečná výdrž díky 6000mAh baterii
realme 14 Pro 5G přichází se skutečně výjimečnou výdrží. Díky Titan baterii o kapacitě 6000mAh zvládne telefon náročné dny bez nutnosti častého nabíjení. Ať už trávíte hodiny na cestách, sledujete videa, hrajete hry nebo telefon používáte k práci, energie vám jen tak nedojde. Výhodou navíc je, že i přes takto velkou baterii zůstává telefon velmi tenký a elegantní, což z něj dělá ideálního společníka na každý den.
Výkonný čipset pro plynulý provoz
O svižný chod telefonu se stará moderní čipset Dimensity 7300 Energy 5G, který zajišťuje rychlou odezvu, efektivní správu energie a plynulé přepínání mezi aplikacemi. Bez ohledu na to, zda sledujete streamy, editujete fotky nebo hrajete náročné hry, telefon bude vždy držet krok s vaším tempem.
Dokonalé portréty a focení ve tmě
Foťte bez kompromisů za jakýchkoliv světelných podmínek. Díky technologii MagicGlow Triple...
Parametry
| Hmotnost telefonu | 181.5 g |
| S možností paměťové karty | ne |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Realme |
| Operační systém | Android |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | Realme 14 |
| Nadstavba systému | Color OS |
| Barva | šedé |
| Výška telefonu | 162.8 mm |
| Šířka telefonu | 74.9 mm |
| Hloubka telefonu | 7.6 mm |
| Uživatelská paměť | 256 GB |
| Frekvence procesoru | 2.5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| S konektorem USB-C | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Pohotovostní doba | 290 hodin |
| Doba hovoru | 3999 min |
| Typ baterie | Titanová |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ne |
| EDGE | ne |
| S GPS | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Typ SIM karty | nanoSIM |
| 5G | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| Jack 3,5 | ne |
| Pro seniory | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| Voděodolné | ano |
| S podporou OTG | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Nabíjecí konektor | USB-C |
| Sluchátkový konektor | USB-C |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Outdoorové | ne |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Počet SIM | Single SIM |
| Počet displejů | 1 |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2392 |
| Velikost displeje | 6.77 " |
| Typ displeje | AMOLED |
| Poměr stran displeje | 19,5:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 393 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ne |
| S HDR 10+ | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| HD video | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | 1 objektiv |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 2 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.4 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.8 |
| Maximální rozlišení videa | 2160p (4K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| Stupeň krytí | IP69 |
| Třída energetické účinnosti | A |