Realme 9 8GB/128GB Stargaze White Realme 9 je mistrovské dílo pokryté dynamickou 3D zvlněnou texturou vytvořenou inovativními procesy plazmově atomového potahování a UV-nano potisky. Jeho konstrukce je ultra lehká a tenká, díky čemuž se jednoduše drží a ovládá. Vysoký výkon zaručí skvělý zážitek Smartphone je poháněn pokročilým 6nm procesorem s čipovou sadou Snapdragon 680 o výkonu 2,4GHz. Poskytne bleskově rychlý výkon s optimální tepelnou účinností bez ohledu na to, jakou aplikaci na něm spustíte.... Celý popis
Koupit za 2 869 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Realme 9 8GB/128GB Stargaze White
Realme 9 je mistrovské dílo pokryté dynamickou 3D zvlněnou texturou vytvořenou inovativními procesy plazmově atomového potahování a UV-nano potisky. Jeho konstrukce je ultra lehká a tenká, díky čemuž se jednoduše drží a ovládá.
Vysoký výkon zaručí skvělý zážitek
Smartphone je poháněn pokročilým 6nm procesorem s čipovou sadou Snapdragon 680 o výkonu 2,4GHz. Poskytne bleskově rychlý výkon s optimální tepelnou účinností bez ohledu na to, jakou aplikaci na něm spustíte. Role paměti si tu zahraje 8 GB RAM a interní 128 GB paměť pro ukládání důležitých souborů, fotek či her. Šťávu zařízení dodá 5000mAh baterie s podporou rychlé dobíjení 33 W.
Trojitá fotosoustava
V rámci technologie Nonapixel Plus 9-sum Pixel Binning slučuje devět pixelů do jednoho velkého pixelu, což zvyšuje příjem světla v tmavých prostředích. Ve srovnání s tradičními metodami součtu/průměru 3x3, které kombinují hodnoty sousedních pixelů, umožňuje 9-sum Pixel Binning větší pixelový výstup a snižuje šum, čímž vytváří jasnější a čistší fotografie.
Realme 9 nabízí vynikající automatické ostření, ale pokud chcete mít větší kontrolu nad místy přiblížení a zaostření, můžete tak učinit jednoduchým potáhnutím a klepnutím. Se 120° ultraširokoúhlým fotoaparátem se více vejde do záběru, což je ideální pro snímání ve stísněném prostoru a umožňuje větší flexibilitu při ořezávání.
108MPx hlavni fotoaparát ProLight
8MPx širokoúhlý fotoaparát
2MPx makro objektiv
16MPx přední kamera
Balení obsahuje
Realme 9
33W nabíjení Dart Charge
Kabel USB typu C
Ochranný kryt
Nástroj pro vysunutí SIM karty
Ochranná fólie na obrazovku
Úvodní příručka
Důležité informace o výrobku
Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.Toto zařízení podléhá aktualizacím operačních systému, digitálního obsahu, aplikací nebo software. Doporučujeme aktualizovat pravidelně a již při první výzvě či zpřístupnění, aby zařízení mohlo být plně funkční. Nebude-li systém aktuální, může dojít k softwarovým chybám, za které prodávající ani výrobce nenesou zodpovědnost. Při předání zařízení do reklamace nebo servisu může být vždy aktualizováno na nejnovější dostupnou verzi systému.
Realme 9 je mistrovské dílo pokryté dynamickou 3D zvlněnou texturou vytvořenou inovativními procesy plazmově atomového potahování a UV-nano potisky. Jeho konstrukce je ultra lehká a tenká, díky čemuž se jednoduše drží a ovládá.
Vysoký výkon zaručí skvělý zážitek
Smartphone je poháněn pokročilým 6nm procesorem s čipovou sadou Snapdragon 680 o výkonu 2,4GHz. Poskytne bleskově rychlý výkon s optimální tepelnou účinností bez ohledu na to, jakou aplikaci na něm spustíte. Role paměti si tu zahraje 8 GB RAM a interní 128 GB paměť pro ukládání důležitých souborů, fotek či her. Šťávu zařízení dodá 5000mAh baterie s podporou rychlé dobíjení 33 W.
Trojitá fotosoustava
V rámci technologie Nonapixel Plus 9-sum Pixel Binning slučuje devět pixelů do jednoho velkého pixelu, což zvyšuje příjem světla v tmavých prostředích. Ve srovnání s tradičními metodami součtu/průměru 3x3, které kombinují hodnoty sousedních pixelů, umožňuje 9-sum Pixel Binning větší pixelový výstup a snižuje šum, čímž vytváří jasnější a čistší fotografie.
Realme 9 nabízí vynikající automatické ostření, ale pokud chcete mít větší kontrolu nad místy přiblížení a zaostření, můžete tak učinit jednoduchým potáhnutím a klepnutím. Se 120° ultraširokoúhlým fotoaparátem se více vejde do záběru, což je ideální pro snímání ve stísněném prostoru a umožňuje větší flexibilitu při ořezávání.
108MPx hlavni fotoaparát ProLight
8MPx širokoúhlý fotoaparát
2MPx makro objektiv
16MPx přední kamera
Balení obsahuje
Realme 9
33W nabíjení Dart Charge
Kabel USB typu C
Ochranný kryt
Nástroj pro vysunutí SIM karty
Ochranná fólie na obrazovku
Úvodní příručka
Důležité informace o výrobku
Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.Toto zařízení podléhá aktualizacím operačních systému, digitálního obsahu, aplikací nebo software. Doporučujeme aktualizovat pravidelně a již při první výzvě či zpřístupnění, aby zařízení mohlo být plně funkční. Nebude-li systém aktuální, může dojít k softwarovým chybám, za které prodávající ani výrobce nenesou zodpovědnost. Při předání zařízení do reklamace nebo servisu může být vždy aktualizováno na nejnovější dostupnou verzi systému.
Parametry
| Výška telefonu | 160.2 mm |
| Šířka telefonu | 73.3 mm |
| Hloubka telefonu | 7.99 mm |
| Uživatelská paměť | 128 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Realme |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 12 |
| Modelový rok | 2022 |
| Produktová řada | Realme 9 |
| Nadstavba systému | s Realme UI |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Hmotnost | 178.0 g |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Pohotovostní doba | 995 hodin |
| S bezdrátovým nabíjením | ne |
| S rychlonabíjením | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 33 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ne |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.1 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM |
| 5G | ne |
| Počet SIM | Dual SIM (2x SIM) |
| S Wi-Fi hotspotem | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| S možností paměťové karty | ano |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Skóre Antutu | 216850 |
| Max. kapacita paměťové karty | 256 GB |
| Model procesoru (SoC) | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Úroveň výkonu | střední třídy |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.4 " |
| Typ displeje | se Super AMOLED displejem |
| Poměr stran displeje | 20:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 411 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 90 Hz |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S podporou A-GPS | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 108 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 30 fps |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.45 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.75 |
| Maximální rozlišení videa | Full HD (1080p) |
| S optickou stabilizací | ne |
| S makro režimem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| S nočním režimem | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S FM rádiem | ano |
| Odolné proti nárazu | ne |
| Voděodolné | ne |
| Odolné proti prachu | ano |
| Pro seniory | ne |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Google Pay | ne |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s 3,5mm Jackem |
| S 3,5mm jackem | ano |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |