Barva Černá Kapacita baterie 5000 mAh Typ SIM karty (1) nanoSIM (nejmenší velikost) Nejrychlejší datová síť 5G Bezdrátová připojení Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, BeiDou, Galileo Drátová připojení USB-C Velikost displeje 6,8" Typ displeje Dynamic AMOLED 2X Operační systém Android Konstrukce Dotykový Rozměry (V x Š x H) 163 mm (V), 78 mm (Š), 9 mm (H) Rozlišení hlavního objektivu 200 MPx Maximální rozlišení videa 8K 7680 x 4320 Přední videokamera... Celý popis
Koupit za 19 049 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Barva
Černá
Kapacita baterie
5000 mAh
Typ SIM karty (1)
nanoSIM (nejmenší velikost)
Nejrychlejší datová síť
5G
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, BeiDou, Galileo
Drátová připojení
USB-C
Velikost displeje
6,8"
Typ displeje
Dynamic AMOLED 2X
Operační systém
Android
Konstrukce
Dotykový
Rozměry (V x Š x H)
163 mm (V), 78 mm (Š), 9 mm (H)
Rozlišení hlavního objektivu
200 MPx
Maximální rozlišení videa
8K 7680 x 4320
Přední videokamera
Ano
Verze OS (při uvedení na trh)
Android 13
Slot na paměťové karty
Ne
Senzory
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje, Hallův senzor
Rozlišení předního fotoaparátu
12 MPx
Počet SIM karet
2
Jemnost displeje (PPI)
500 PPI
Velikost RAM
12 GB
Velikost úložiště
512 GB
OTG/USB host
Ano
Odolnost
Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68
Dle užití
Dual SIM
Počet jader procesoru
8
Výrobce
Samsung
Pásma WiFi
5GHz, 2,4GHz
Dotykový displej
Ano
Max. frekvence procesoru (GHz)
3,36 GHz
WiFi standard
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
Stereo reproduktory
Ano
Pásma LTE
1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz
Bezdrátové nabíjení Qi
Ano
Čipová sada
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Stav zboží
Nové
Blesk
Ano
Hybridní slot DualSIM
Ne
Typ SIM karty (2)
nanoSIM/eSIM
Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu
f 1,7
Počet objektivů zadního fotoaparátu
4
Počet objektivů předního fotoaparátu
1
FM rádio
Ne
Rychlonabíjení
Ano
Notifikační LED dioda
Ne
Max. snímková frekvence při max. rozlišení
24 sn./s
Max. dosažitelná snímková frekvence
960 sn./s
Verze Bluetooth
5.3
Světelnost předního fotoparátu
f 2,2
Optická stabilizace obrazu
Ano
Max. příkon bezdrátového nabíjení (W)
10 W
Max. příkon drátového nabíjení (W)
45 W
Modelová řada
Galaxy S23
Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu
12 MPx
Rozlišení teleobjektivu
10 MPx
Optický/bezztrátový zoom
10 x
Maximální obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Materiál konstrukce
sklo / hliník
Světelnost ultraširokoúhlého objektivu
f 2,2
Světelnost teleobjektivu
f 2,4
Verze Wi-Fi
6E
Samsung Knox
Ano
Barva
Černá
Distribuce
CZ
Hmotnost
3
Typ produktu
Mobilní telefony
Černá
Kapacita baterie
5000 mAh
Typ SIM karty (1)
nanoSIM (nejmenší velikost)
Nejrychlejší datová síť
5G
Bezdrátová připojení
Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS, Glonass, BeiDou, Galileo
Drátová připojení
USB-C
Velikost displeje
6,8"
Typ displeje
Dynamic AMOLED 2X
Operační systém
Android
Konstrukce
Dotykový
Rozměry (V x Š x H)
163 mm (V), 78 mm (Š), 9 mm (H)
Rozlišení hlavního objektivu
200 MPx
Maximální rozlišení videa
8K 7680 x 4320
Přední videokamera
Ano
Verze OS (při uvedení na trh)
Android 13
Slot na paměťové karty
Ne
Senzory
G-senzor, Senzor přiblížení, Senzor okolního světla, Digitální kompas, Gyroskopický senzor, Barometr, Čtečka otisku prstů, Čtečka obličeje, Hallův senzor
Rozlišení předního fotoaparátu
12 MPx
Počet SIM karet
2
Jemnost displeje (PPI)
500 PPI
Velikost RAM
12 GB
Velikost úložiště
512 GB
OTG/USB host
Ano
Odolnost
Voděodolnost, Prachotěsnost, IP68
Dle užití
Dual SIM
Počet jader procesoru
8
Výrobce
Samsung
Pásma WiFi
5GHz, 2,4GHz
Dotykový displej
Ano
Max. frekvence procesoru (GHz)
3,36 GHz
WiFi standard
802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11ac, 802.11ax
Stereo reproduktory
Ano
Pásma LTE
1800 MHz, 900 MHz, 800 MHz, 2100 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 1700 MHz, 2300 MHz, 2500 MHz, 850 MHz
Bezdrátové nabíjení Qi
Ano
Čipová sada
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2
Stav zboží
Nové
Blesk
Ano
Hybridní slot DualSIM
Ne
Typ SIM karty (2)
nanoSIM/eSIM
Světelnost hlavního objektivu fotoaparátu
f 1,7
Počet objektivů zadního fotoaparátu
4
Počet objektivů předního fotoaparátu
1
FM rádio
Ne
Rychlonabíjení
Ano
Notifikační LED dioda
Ne
Max. snímková frekvence při max. rozlišení
24 sn./s
Max. dosažitelná snímková frekvence
960 sn./s
Verze Bluetooth
5.3
Světelnost předního fotoparátu
f 2,2
Optická stabilizace obrazu
Ano
Max. příkon bezdrátového nabíjení (W)
10 W
Max. příkon drátového nabíjení (W)
45 W
Modelová řada
Galaxy S23
Rozlišení ultraširokoúhlého objektivu
12 MPx
Rozlišení teleobjektivu
10 MPx
Optický/bezztrátový zoom
10 x
Maximální obnovovací frekvence displeje
120 Hz
Materiál konstrukce
sklo / hliník
Světelnost ultraširokoúhlého objektivu
f 2,2
Světelnost teleobjektivu
f 2,4
Verze Wi-Fi
6E
Samsung Knox
Ano
Barva
Černá
Distribuce
CZ
Hmotnost
3
Typ produktu
Mobilní telefony
Parametry
| Výška telefonu | 163.4 mm |
| Šířka telefonu | 78.1 mm |
| Hloubka telefonu | 8.9 mm |
| Uživatelská paměť | 512 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Samsung |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 13 |
| Modelový rok | 2023 |
| Produktová řada | Samsung Galaxy S23 Ultra |
| Nadstavba systému | One UI |
| Operační paměť RAM | 12 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Hmotnost | 233.0 g |
| Materiál těla | kovový rám se skleněnými zády |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Pohotovostní doba | 381 hodin |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 45 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 15 W nabíjením W |
| S reverzním bezdrátovým nabíjením | ano |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.3 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM + eSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S eSIM | ano |
| S UWB v telefonu | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 6E (802.11ax 6 GHz) |
| S možností paměťové karty | ne |
| Frekvence procesoru | 3.36 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Skóre Antutu | 1277468 |
| Úroveň výkonu | vlajkové úrovně |
| Výrobce procesoru (CPU) | Qualcomm |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | QHD (2K) |
| Velikost displeje | 6.8 " |
| Typ displeje | s Dynamic AMOLED 2X displejem |
| Poměr stran displeje | 19,5:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 501 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| S HDR 10+ | ano |
| Verze Gorilla Glass | s Gorilla Glass Victus 2 |
| S GPS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 200 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 960 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | 4 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.7 |
| Maximální rozlišení videa | 7680 x 4320 (8K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S optickým zoomem | 10x |
| S teleobjektivem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| Kvalita fotoaparátu | s profesionálním fotoaparátem |
| S nočním režimem | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Odolné proti nárazu | ano |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Outdoorové | ne |
| Odolné proti prachu | ano |
| Pro seniory | ne |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| S podporou stylusu | ano |
| Pro náročné uživatele | ano |
| Pro profesionály | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků v displeji | s ultrazvukovou čtečkou otisků |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB-C kabel, nástroj pro vyjmutí SIM, manuál |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Třída energetické účinnosti | A |