Galaxy S24 Živý překlad. Jednoduše komunikujte. Komunikujte jednoduše s umělou inteligencí: živý překlad překládá konverzaci v reálném čase, zatímco telefonujete. Celé to funguje také prostřednictvím chatu. Zakroužkujte, hledejte, najděte. Může to být tak snadné. Najděte rychle to, co hledáte. Díky funkci Circle to Search můžete jednoduše zakroužkovat objekt a získat odpovídající výsledky vyhledávání Google. Vyzkoušejte moderní vizuální způsob, jak najít to, co hledáte. Umělá inteligence dokáže... Celý popis
Koupit za 13 064 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Smartphone Samsung Galaxy S24 8 GB / 128 GB 5G černý SM-S921BZKDEUE
Doprava:
55 Kč
Skladem
13 064 Kč
Koupit za 13 064 Kč
74 %
Samsung Galaxy S24 8GB/128GB Black Enterprise edition
Doprava:
zdarma
Skladem
19 313 Kč
Koupit za 19 313 Kč
100 %
Samsung Galaxy S24 S921B 8GB/128GB Onyx Black SM-S921BZKDEUE
Doprava:
99 Kč
Skladem
14 130 Kč
Koupit za 14 130 Kč
98 %
SAMSUNG Galaxy S24 8+128GB černá / EU distribuce / 6.2" / 128GB / Android 14 (SM-S921BZKDEUE)
Doprava:
69 Kč
Skladem
13 990 Kč
Koupit za 13 990 Kč
100 %
Samsung Galaxy S24 S921B 8GB/128GB Onyx Black
Doprava:
zdarma
13 295 Kč
Koupit za 13 295 Kč
Popis
Galaxy S24
Živý překlad. Jednoduše komunikujte.
Komunikujte jednoduše s umělou inteligencí: živý překlad překládá konverzaci v reálném čase, zatímco telefonujete. Celé to funguje také prostřednictvím chatu.
Zakroužkujte, hledejte, najděte. Může to být tak snadné.
Najděte rychle to, co hledáte. Díky funkci Circle to Search můžete jednoduše zakroužkovat objekt a získat odpovídající výsledky vyhledávání Google. Vyzkoušejte moderní vizuální způsob, jak najít to, co hledáte.
Umělá inteligence dokáže shrnout vaše hlasové nahrávky.
Jste připraveni na svého vlastního osobního asistenta? Nahrajte svůj hlas a umělá inteligence jej převede na text a poté jej inteligentně shrne. Možné jsou také hlasové překlady.
Fotoaparát
Ať už pořizujete super roztomilé selfie, širokoúhlé záběry nebo zoomujete - s těmito fotoaparáty můžete pořídit téměř jakýkoli záběr.
Dokonce i ve tmě.
Díky procesoru obrazového signálu s umělou inteligencí můžete pořizovat jasné, barevné a čisté fotografie i za špatných světelných podmínek. Přibližte si objekt 2x nebo dokonce 3x - snímky z téměř jakékoli vzdálenosti mohou být jasné jako ve dne, i když je vlastně noc.
Hra začíná!
Díky naší nové technologii rozptylu tepla můžete ve svých oblíbených hrách předvést svou neporazitelnou stránku. Vylepšená výparní komora je větší než kdykoli předtím a využívá pokročilý materiál pro vedení tepla kapalinou. Díky tomu zůstane váš herní výkon na vrcholu při každé výzvě.
Náš dosud nejjasnější adaptivní displej smartphonu.
S těmito velkými displeji si hry užijete naplno. Díky větším rozměrům a tenčím rámečkům nabízí 6,2palcový / 15,64 cm FHD+ displej Galaxy S24 a 6,7palcový / 16,91 cm QHD+ displej Galaxy S24+ ještě větší plochu. Na obou displejích si můžete vychutnat živé barvy a kontrasty - díky funkci Vision Booster.
Rychlé sdílení bez překážek.
Funkce Quick Share není k dispozici pouze pro smartphony Samsung Galaxy. Pomocí QR kódů a uložených kontaktů můžete sdílet soubory na dálku s uživateli iOS nebo přáteli a rodinou.
- IP68 (1,5 m a 30 min)
- Rámeček: Armor Aluminium 2.0
Operační systém: Android 14
Procesor - počet jader: Exynos 2400/ Octa-core, 4 nm
Procesor - frekvence: 3,1 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,2” Dynamic AMOLED 2X (1-120 Hz)
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080 Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: 5G sítě
Konektivita:
- Wi-Fi 6E, BT 5.3
- NFC
- Bezdrátový Samsung DeX
Senzory: Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát:
Zadní fotoaparáty
Hlavní (širokoúhlý)
- 50 MP (2PD AF), F1.8, OIS
- Dual Pixel
- 1/1,56”, 1,0 µm
Ultra širokoúhlý
- 12 MP, F2.2, FF
- Úhel záběru 120°
- 1/2,55” 1,4 µm
Tele objektiv 1
- 10 MP, (PD AF) F2.4, OIS
- 3x optické přiblížení
- 1/3,94”, 1,0um
Přední fotoaparát
- 12 MP, F2,2
- Dual Pixel AF, 1/3,2" 1,12 µm
Baterie:
Kapacita [mAh]: 4.000 mAh
- Super Fast Charging (25 W)
- Fast Wireless Charging 2.0
- Reverse Wireless Charging
Rozměry [mm]: 147,0 x 70,6 x 7,6 mm
Hmotnost [g]: 167 g
Živý překlad. Jednoduše komunikujte.
Komunikujte jednoduše s umělou inteligencí: živý překlad překládá konverzaci v reálném čase, zatímco telefonujete. Celé to funguje také prostřednictvím chatu.
Zakroužkujte, hledejte, najděte. Může to být tak snadné.
Najděte rychle to, co hledáte. Díky funkci Circle to Search můžete jednoduše zakroužkovat objekt a získat odpovídající výsledky vyhledávání Google. Vyzkoušejte moderní vizuální způsob, jak najít to, co hledáte.
Umělá inteligence dokáže shrnout vaše hlasové nahrávky.
Jste připraveni na svého vlastního osobního asistenta? Nahrajte svůj hlas a umělá inteligence jej převede na text a poté jej inteligentně shrne. Možné jsou také hlasové překlady.
Fotoaparát
Ať už pořizujete super roztomilé selfie, širokoúhlé záběry nebo zoomujete - s těmito fotoaparáty můžete pořídit téměř jakýkoli záběr.
Dokonce i ve tmě.
Díky procesoru obrazového signálu s umělou inteligencí můžete pořizovat jasné, barevné a čisté fotografie i za špatných světelných podmínek. Přibližte si objekt 2x nebo dokonce 3x - snímky z téměř jakékoli vzdálenosti mohou být jasné jako ve dne, i když je vlastně noc.
Hra začíná!
Díky naší nové technologii rozptylu tepla můžete ve svých oblíbených hrách předvést svou neporazitelnou stránku. Vylepšená výparní komora je větší než kdykoli předtím a využívá pokročilý materiál pro vedení tepla kapalinou. Díky tomu zůstane váš herní výkon na vrcholu při každé výzvě.
Náš dosud nejjasnější adaptivní displej smartphonu.
S těmito velkými displeji si hry užijete naplno. Díky větším rozměrům a tenčím rámečkům nabízí 6,2palcový / 15,64 cm FHD+ displej Galaxy S24 a 6,7palcový / 16,91 cm QHD+ displej Galaxy S24+ ještě větší plochu. Na obou displejích si můžete vychutnat živé barvy a kontrasty - díky funkci Vision Booster.
Rychlé sdílení bez překážek.
Funkce Quick Share není k dispozici pouze pro smartphony Samsung Galaxy. Pomocí QR kódů a uložených kontaktů můžete sdílet soubory na dálku s uživateli iOS nebo přáteli a rodinou.
- IP68 (1,5 m a 30 min)
- Rámeček: Armor Aluminium 2.0
Operační systém: Android 14
Procesor - počet jader: Exynos 2400/ Octa-core, 4 nm
Procesor - frekvence: 3,1 GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128
Velikost RAM [GB]: 8
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,2” Dynamic AMOLED 2X (1-120 Hz)
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080 Full HD+
Dotykový displej: Ano
Klávesnice: Ne
Podporované sítě: 5G sítě
Konektivita:
- Wi-Fi 6E, BT 5.3
- NFC
- Bezdrátový Samsung DeX
Senzory: Ultrazvukový snímač otisků prstů v displeji
Fotoaparát:
Zadní fotoaparáty
Hlavní (širokoúhlý)
- 50 MP (2PD AF), F1.8, OIS
- Dual Pixel
- 1/1,56”, 1,0 µm
Ultra širokoúhlý
- 12 MP, F2.2, FF
- Úhel záběru 120°
- 1/2,55” 1,4 µm
Tele objektiv 1
- 10 MP, (PD AF) F2.4, OIS
- 3x optické přiblížení
- 1/3,94”, 1,0um
Přední fotoaparát
- 12 MP, F2,2
- Dual Pixel AF, 1/3,2" 1,12 µm
Baterie:
Kapacita [mAh]: 4.000 mAh
- Super Fast Charging (25 W)
- Fast Wireless Charging 2.0
- Reverse Wireless Charging
Rozměry [mm]: 147,0 x 70,6 x 7,6 mm
Hmotnost [g]: 167 g
Parametry
| Výška telefonu | 147 mm |
| Šířka telefonu | 70.6 mm |
| Hloubka telefonu | 7.6 mm |
| Uživatelská paměť | 128 GB |
| Konstrukce | dotykové |
| Výrobce | Samsung |
| Operační systém | s Androidem |
| Verze operačního systému | s Androidem 14 |
| Modelový rok | 2024 |
| Produktová řada | Samsung Galaxy S24+ |
| Nadstavba systému | s One UI |
| Operační paměť RAM | 8 GB |
| Chytré telefony (smartphony) | ano |
| Barva | černé |
| Hmotnost | 167.0 g |
| Generace modelu | Samsung Galaxy S24 |
| Materiál těla | kovový rám se skleněnými zády |
| Kapacita baterie | 4000 mAh |
| S bezdrátovým nabíjením | ano |
| S rychlonabíjením | ano |
| S vyměnitelnou baterií | ne |
| Max. výkon drátového nabíjení (W) | s 25 W nabíjením W |
| Výdrž baterie | s výdrží na celý náročný den |
| Max. výkon bezdrátového nabíjení (W) | s 15 W nabíjením W |
| S reverzním bezdrátovým nabíjením | ano |
| Standard bezdrátového nabíjení | s Qi nabíjením |
| Bez nabíječky v balení | ano |
| S Bluetooth | ano |
| GSM/GPRS (2G) | ano |
| EDGE | ano |
| Internetový prohlížeč | ano |
| S Wi-Fi | ano |
| S Dual SIM | ano |
| S NFC | ano |
| LTE (4G) | ano |
| Verze Bluetooth | s Bluetooth 5.3 |
| Typ SIM karty | s nanoSIM + eSIM |
| 5G | ano |
| Počet SIM | Dual SIM |
| S Wi-Fi 6 nebo vyšším | ano |
| S eSIM | ano |
| S podporou Wi-Fi 5 GHz | ano |
| Standard Wi-Fi | s Wi-Fi 6E (802.11ax 6 GHz) |
| S možností paměťové karty | ne |
| Frekvence procesoru | 3.2 GHz |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Skóre Antutu | 1639695 |
| Model procesoru (SoC) | Samsung Exynos 2400 |
| Úroveň výkonu | s vysokým výkonem |
| Výrobce procesoru (CPU) | Samsung |
| Počet displejů | s 1 displejem |
| Rozlišení displeje | Full HD |
| Velikost displeje | 6.2 " |
| Typ displeje | s Dynamic AMOLED 2X displejem |
| Poměr stran displeje | 19,5:9 |
| Jemnost displeje (PPI) | 416 PPI |
| Obnovovací frekvence displeje | 120 Hz |
| S Gorilla Glass | ano |
| S HDR 10+ | ano |
| Typ přední kamery v displeji | s viditelnou kamerou v průstřelu |
| Verze Gorilla Glass | s Gorilla Glass Victus 2 |
| Tvar výřezu displeje | kruhový průstřel |
| S GPS | ano |
| S podporou BeiDou | ano |
| S GLONASS | ano |
| S podporou Galileo | ano |
| S digitálním kompasem (magnetický senzor) | ano |
| S LED bleskem | ano |
| S fotoaparátem | ano |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 Mpx |
| S automatickým ostřením | ano |
| S přední kamerou | ano |
| Max. snímková frekvence videa | 240 sn./s |
| Počet objektivů předního fotoaparátu | s 1 objektivem |
| Počet objektivů zadního fotoaparátu | se 3 objektivy |
| Maximální světelnost předního fotoaparátu | f/2.2 |
| Maximální světelnost hlavního fotoaparátu | f/1.8 |
| Maximální rozlišení videa | 7680 x 4320 (8K) |
| S optickou stabilizací | ano |
| S optickým zoomem | 3x |
| S teleobjektivem | ano |
| Typ stabilizace obrazu | s optickou stabilizací (OIS) |
| S makro režimem | ano |
| Kvalita fotoaparátu | s pokročilým fotoaparátem |
| S nočním režimem | ano |
| Se širokoúhlým objektivem | ano |
| Přehrávání MP3 | ano |
| S notifikační diodou | ne |
| S Dolby Atmos | ano |
| Se stereo reproduktory | ano |
| Odolné proti nárazu | ne |
| Voděodolné | ano |
| Stupeň krytí | s IP68 |
| Outdoorové | ne |
| Odolné proti prachu | ano |
| Pro seniory | ne |
| S SOS tlačítkem | ne |
| S termokamerou | ne |
| Herní | ano |
| Se čtečkou otisků prstů | ano |
| S Google Pay | ano |
| S Apple Pay | ne |
| S odemykáním obličejem | ano |
| Odemykání obličejem (typ) | s 2D rozpoznáním obličeje |
| Čtečka otisků v displeji | s ultrazvukovou čtečkou otisků |
| Čtečka otisků (umístění) | se čtečkou otisků v displeji |
| S podporou OTG | ano |
| S konektorem USB-C | ano |
| Nabíjecí konektor | s nabíjením přes USB-C |
| Sluchátkový konektor | s USB-C audio |
| Obsah balení | mobilní telefon, USB-C kabel, manuál, bez nabíjecího adaptéru |
| Verze USB | s USB 3.2 |
| S gyroskopem | ano |
| S pohybovým senzorem (akcelerometr, G-senzor) | ano |
| S barometrem | ano |
| Se světelným senzorem | ano |
| Se senzorem přiblížení (proximity) | ano |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Výdrž baterie na jeden cyklus | 29 h |
| S AI tvorbou a shrnutím poznámek | ano |
| S AI simultánním překladem | ano |
| S vlastním AI systémem | ano |
| S AI vizuálním vyhledáváním | ano |
| S Galaxy AI | ano |
| S AI úpravou fotografií | ano |