Vlastnosti: Zpívali zázraky o svém předchůdci. Zaujalo to DX-ery a radioamatérské publikum po celém světě. SANGEAN ? vlajková loď? Jeden z prvních testů, o kterých jsem četl o tomto zařízení, byl publikován ve sloupečcích Radiotechniky. Radioamatér Lajos Horváth popsal, jak zachytil s řídící věží chvění amerického stíhacího letadla přistávajícího na letadlové lodi ve Středozemním moři. Takový výkon a znalosti se obvykle nacházejí jen v mnohem dražších a větších stolních zařízeních. Ten/ta/to... Celý popis
Koupit za 6 306 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Sangean ATS-909X2
Doprava:
59 Kč
Skladem
6 306 Kč
Koupit za 6 306 Kč
86 %
Sangean ATS-909 X2 graphite
Doprava:
89 Kč
Skladem
7 450 Kč
Koupit za 7 450 Kč
Popis
Vlastnosti:
Zpívali zázraky o svém předchůdci. Zaujalo to DX-ery a radioamatérské publikum po celém světě. SANGEAN ? vlajková loď?
Jeden z prvních testů, o kterých jsem četl o tomto zařízení, byl publikován ve sloupečcích Radiotechniky. Radioamatér Lajos Horváth popsal, jak zachytil s řídící věží chvění amerického stíhacího letadla přistávajícího na letadlové lodi ve Středozemním moři.
Takový výkon a znalosti se obvykle nacházejí jen v mnohem dražších a větších stolních zařízeních. Ten/ta/to ? pozorovatel? Pro rádiové operátory a ty, kteří jsou hodně na cestách, je ATS-909X ideální volbou. ? ATS-909X2 dorazil v grafitové barvě!
- Rádio FM / SW / MW / LW / Airband PLL syntezátor, světový přijímač
- 5 typů režimů vyhledávání stanic
- Automatické vyhledávání stanic ATS
- Zobrazení síly signálu v pásmu FM / MW / LW
- FM RDS/RBDS (PS, PTY, RT, CT), dekodér DSP s integrovaným obvodem pro lepší selektivitu
- Automatické vyhledávání nejsilnějšího signálu na jihozápadní straně
- Velký LCD displej s jasným bílým LED podsvícením
- Nabíjení baterie (baterie není součástí balení)
- Alarm: rádiový nebo HWS (postupně se zvyšující zvukový signál)
- Vestavěný 42-hodinový světový čas a letní čas se 2 upravitelnými názvy měst
- AM Široký/Úzký filtr
- Přepínač FM mono/stereo
- SSB (jedno postranní pásmo): USB/LSB s jemným laděním 40 Hz
- Vylepšená kvalita zvuku: výstupní výkon 1 W, 3" (8 ohmový) reproduktor
- Vstup: vstup AUX-In
- Napájení: AC adaptér (součástí balení) / baterie (není součástí balení)
- Rozměry: 207,5 × 134,8 × 41,3 mm
- Hmotnost: 734 g
- Automatické ladění: ano
- Výstupní výkon: 1 Watt
- Zvukový systém: mono
- 3,5 mm jack vstup: ano
- Šířka: 207,5 mm
- Výška: 134,8 mm
- Hloubka: 41,3 mm
- Hmotnost: 734 g
Zpívali zázraky o svém předchůdci. Zaujalo to DX-ery a radioamatérské publikum po celém světě. SANGEAN ? vlajková loď?
Jeden z prvních testů, o kterých jsem četl o tomto zařízení, byl publikován ve sloupečcích Radiotechniky. Radioamatér Lajos Horváth popsal, jak zachytil s řídící věží chvění amerického stíhacího letadla přistávajícího na letadlové lodi ve Středozemním moři.
Takový výkon a znalosti se obvykle nacházejí jen v mnohem dražších a větších stolních zařízeních. Ten/ta/to ? pozorovatel? Pro rádiové operátory a ty, kteří jsou hodně na cestách, je ATS-909X ideální volbou. ? ATS-909X2 dorazil v grafitové barvě!
- Rádio FM / SW / MW / LW / Airband PLL syntezátor, světový přijímač
- 5 typů režimů vyhledávání stanic
- Automatické vyhledávání stanic ATS
- Zobrazení síly signálu v pásmu FM / MW / LW
- FM RDS/RBDS (PS, PTY, RT, CT), dekodér DSP s integrovaným obvodem pro lepší selektivitu
- Automatické vyhledávání nejsilnějšího signálu na jihozápadní straně
- Velký LCD displej s jasným bílým LED podsvícením
- Nabíjení baterie (baterie není součástí balení)
- Alarm: rádiový nebo HWS (postupně se zvyšující zvukový signál)
- Vestavěný 42-hodinový světový čas a letní čas se 2 upravitelnými názvy měst
- AM Široký/Úzký filtr
- Přepínač FM mono/stereo
- SSB (jedno postranní pásmo): USB/LSB s jemným laděním 40 Hz
- Vylepšená kvalita zvuku: výstupní výkon 1 W, 3" (8 ohmový) reproduktor
- Vstup: vstup AUX-In
- Napájení: AC adaptér (součástí balení) / baterie (není součástí balení)
- Rozměry: 207,5 × 134,8 × 41,3 mm
- Hmotnost: 734 g
- Automatické ladění: ano
- Výstupní výkon: 1 Watt
- Zvukový systém: mono
- 3,5 mm jack vstup: ano
- Šířka: 207,5 mm
- Výška: 134,8 mm
- Hloubka: 41,3 mm
- Hmotnost: 734 g
Parametry
| Výrobce | Sangean |
| Funkce | budík, odložení budíku, přehrávání MP3, RDS |
| Vestavěné rádio | ano |
| Médium | MP3 |
| Systém reproduktorů | stereo (2.0) |
| Typ | přenosné |
| Napájení z baterií | ano |
| FM | ano |
| AM | ano |
| Síťové napájení (AC) | ano |
| Vyměnitelné baterie | ano |
| Vestavěná dobíjecí baterie | ano |
| Přenosnost | přenosné |
| 3,5 mm AUX vstup | ano |
| Linkový výstup RCA | ano |
| Typ displeje | LCD (černobílý) |
| Počet předvoleb stanic | 1674 |
| Hloubka | 41 mm |
| Výška | 135 mm |
| Šířka | 208 mm |
| Hmotnost | 728 g |
| Radiobudík | ano |
| Funkce Snooze | ano |
| Časovač vypnutí | ano |