ISO 11382 Retro TV 256 her

59 %
Stars
(5 hodnocení)

  Nová herní konzole Mini Video Game Entertainment System! Udělej si nezapomenutelný výlet do země her. Skvělá zábava pro děti, které milují dobrodružství i pro jejich rodiče. Vzpomínáš si na hodiny strávené hraním klasických 8-bitových her jako SUPER MARIO BROS, DONKEY KONG, CONTRA? Postavená na unikátním modelu konzole Nintendo - skvělý důvod k návratu do starých časů!   Vzpomínáš si na staré dobré časy, kdy jsi hrál 8-bit hry v televizi? Pamatuješ na klasiku jako SUPER MARIO BROS, DONKEY KONG... Celý popis

Koupit za 418 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 
Nová herní konzole Mini Video Game Entertainment System! Udělej si nezapomenutelný výlet do země her. Skvělá zábava pro děti, které milují dobrodružství i pro jejich rodiče. Vzpomínáš si na hodiny strávené hraním klasických 8-bitových her jako SUPER MARIO BROS, DONKEY KONG, CONTRA? Postavená na unikátním modelu konzole Nintendo - skvělý důvod k návratu do starých časů!
 
Vzpomínáš si na staré dobré časy, kdy jsi hrál 8-bit hry v televizi? Pamatuješ na klasiku jako SUPER MARIO BROS, DONKEY KONG nebo CONTRA? Nyní máš možnost hrát znovu se svými dětmi na nové konzoli!
 
 

 

620 her (620 vestavěných her na konzole),
klasický retro vzhled,
intuitivní a jednoduché ovladádání i pro děti,
napájecí zdroj s evropskou zástrčkou (délka kabelu 135 cm),
kompaktní rozměry, snadné přenášení,
velký počet herních žánrů, ze kterých si můžeš vybrat,
2 ovladače s dlouhými kabely v sadě (pro 2 hráče),
elegantní dárkové balení ZDARMA,
velmi příznivá cena.

 
Obsah soupravy:

Mini Video Game Entertainment System (620 her),
2 ovladače (délka kabelu do 135 cm),
AV kabely (délka kabelu 150 cm),
napájecí zdroj s evropskou zástrčkou (délka kabelu 100 cm),
originální dárkové balení,
uživatelská příručka v angličtině / cizí.

 

 
Zopakuj si tyto nezapomenutelné chvíle znovu! Retro konzole jsou také velmi módní gadget ma různých akcích. Ohrom své přátele a soupeřte společně na televizní obrazovce. Obnov své staré vzpomínky, nezapomeň na nejlepší hry na světě!

 
 
Konzole představuje vysoký standard výkonu, zabalený v retro dizajnu. Má mnoho her v různých žánrech, včetně logické hry, bojové hry, arkádové hry, sportovní hry, střelecké hry, závodní hry a klasické arkádové hry. Díky této obrovské rozmanitosti si každý najde něco pro sebe - děti i dospělé.
 
Ovladače mají velmi dlouhý kabel - až 135 cm! Můžete pohodlně sedět  před televizorem a užívat si hry!
 
 
 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud