JBL Bar 2.1

91 %
Stars
(6 hodnocení)

Vrácené zboží do 14 dnů, rozbaleno, může jevit známky opotřebení. Drobně poškozená mřížka viz foto. 2.1 kanálový soundbar JBL, černá Dopřejte si špičkový zvuk při sledování filmů a vašich oblíbených pořadů anebo vaše oblíbené písně s křišťálově čistým zvukem s tímto 2.1k soundbarem s bezdrátovým subwooferem. Soundbar disponuje řadou skvělých technologií, které vám zajistí nejen špičkový zvuk, ale i snadné ovládání či streamování zvuku. Vychutnejte si dokonalý zvuk prostorové kvality a potěšte... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vrácené zboží do 14 dnů, rozbaleno, může jevit známky opotřebení.
Drobně poškozená mřížka viz foto.
2.1 kanálový soundbar JBL, černá Dopřejte si špičkový zvuk při sledování filmů a vašich oblíbených pořadů anebo vaše oblíbené písně s křišťálově čistým zvukem s tímto 2.1k soundbarem s bezdrátovým subwooferem.
Soundbar disponuje řadou skvělých technologií, které vám zajistí nejen špičkový zvuk, ale i snadné ovládání či streamování zvuku. Vychutnejte si dokonalý zvuk prostorové kvality a potěšte své smysly s tímto sound barem společnosti JBL.
podpora Bluetooth v4.2 výkon 300 W Dolby Digital JBL prostorový zvuk funkce JBL SoundShift pro přepínání mezi zvukem z TV a zvukem z mobilu či tabletu Podpora technologie Bluetooth Samozřejmostí dnešních zařízení je vybavení technologií Bluetooth a ani u tohoto soundbaru tomu není jinak.
Díky technologii Bluetooth tak snadno k soundbaru připojíte svůj televizor bez nevzhledných drátů a kabelů nebo s ním snadno spárujete svoje mobilní zařízení či tablet a užijete si do soundbaru vyslaný zvuk ve vynikající kvalitě.
Pokud vaše zařízení nepodporují technologii Bluetooth lze je k soundbaru připojit pomocí HDMI vstupu, anebo prostřednictvím Aux či USB.
Vynikající zvuk Díky tomuto soundbaru s výstupním výkonem 300 W vdechnete život jakékoli skladbě, televiznímu pořadu, filmu nebo dokonce videohře. Výsledkem je ohromující zvuk, který zaplní místnost a vás zcela vtáhne do jiného světa.
Soundbar je za tímto účelem vybaven zvukem Dolby Digital, JBL prostorovým zvukem a 165mm měničem v bezdrátovém subwooferu.
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud