JBL Bar 500

90 %
Stars
(1 hodnocení)

JBL BAR 500 je další z řady úžasných soundbarů firmy JBL, které vždy nabízí skvělý prostorový zvuk a nadupanou výbavu. Soundbar má maximální dostupné možnosti konektivity. Vše se snadno ovládá přes opravdu povedenou mobilní aplikaci a soundbar připojíte k čemu si zamanete. K televizoru, přehrávači, konzoly, telefonu, tabletu, gramofonu..... Zvuk je přirozený a můžete jej upravit podle specifických nároků vaší místnosti. Ovládání je intuitivní a logické, zvládne každý. A když ne hned napoprvé, tak... Celý popis

Koupit za 14 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

JBL BAR 500 je další z řady úžasných soundbarů firmy JBL, které vždy nabízí skvělý prostorový zvuk a nadupanou výbavu. Soundbar má maximální dostupné možnosti konektivity. Vše se snadno ovládá přes opravdu povedenou mobilní aplikaci a soundbar připojíte k čemu si zamanete. K televizoru, přehrávači, konzoly, telefonu, tabletu, gramofonu..... Zvuk je přirozený a můžete jej upravit podle specifických nároků vaší místnosti. Ovládání je intuitivní a logické, zvládne každý. A když ne hned napoprvé, tak napodruhé ano. Celkový výkon 590 W je jako vždy u těchto výrobků "mírně" nadsazený, ale přesto je dostatečný pro ozvučení středních i větších místností. Prostorový zvuk je dostatečně dynamický, proti minulému modelu se zlepšila zejména reprodukce hlasového frekvenčního pásma- dialogů. 

 

Úžasný 3D zvuk a vzrušující basy

Co to dnes večer bude? Filmy, hudba nebo hry? JBL Bar 500 nechá vaše filmy ožít díky technologiím 3D prostorového zvuku MultiBeam™ a Dolby Atmos®. Technologie PureVoice mezitím optimalizuje čistotu hlasu, aby vám už nikdy neuniklo ani slovo. Bezdrátový 10” subwoofer přináší vzrušující basy, které skutečně ucítíte. Pomocí AirPlay, Alexa Multi-Room Music (MRM) a Chromecast built-in™ máte na výběr přes 300 streamovacích možností, ať máte právě chuť tancovat nebo chcete v klidu relaxovat. JBL Bar 500 je připravený na všechno, na co máte právě náladu.

Funkce

- Prostorový zvuk Dolby Atmos® and MultiBeam™

- 10” bezdrátový subwoofer

- Technologie PureVoice pro vylepšení dialogů

- Výstupní výkon 590 W

- Zabudovaná Wi-Fi s AirPlay, Alexa Multi-Room Music a Chromecast built-in™

- Funguje s reproduktory s podporou hlasových asistentů

- HDMI eARC s 4K Dolby Vision pass-through

- Jednoduchá kalibrace zvuku

- Aplikace JBL One

#showmore#

Prostorový zvuk Dolby Atmos® a MultiBeam™

Ponořte se do 3D prostorového zvuku v kino kvalitě. Výjimečné zvukové efekty uslyšíte ze všech stran vašeho pokoje, bez nutnosti dalších prostorových reproduktorů.

10” bezdrátový subwoofer

Vzrušující a precizní basy z výkonného 10” bezdrátového subwooferu přináší napětí do akčních scén a emoce vaší hudbě.

Technologie PureVoice pro vylepšení dialogů

Technologie PureVoice využívá náš unikátní algoritmus k optimalizaci čistoty hlasu, takže už vám nikdy neunikne ani slovo z dialogů, i když jsou okolní zvukové efekty pořádně nahlas.

Výstupní výkon 590 W

S 590 watty celkového výstupního výkonu mění JBL Bar 500 vaše filmy, hudbu i hry v pohlcující zvukový zážitek.

Zabudovaná Wi-Fi s AirPlay, Alexa Multi-Room Music a Chromecast built-in™

Začněte objevovat. Získejte přístup k více než 300 streamovacím službám díky AirPlay, Alexa MRM a Chromecast built-in™. Užijte si všechnu vaši oblíbenou hudbu, internetová rádia i podcasty ve vysokém rozlišení. Wi-Fi připojení navíc umožňuje automatické aktualizace softwaru, takže si vždy užijete všechny nejnovější funkce.

Funguje s reproduktory s podporou hlasových asistentů

Jednoduše připojte JBL Bar 500 k vašemu reproduktoru s podporou hlasových asistentů a ihned můžete pomocí asistentů Alexa, Google Assistant nebo Siri spustit streamování vaší oblíbené hudby ze soundbaru.

HDMI eARC s 4K Dolby Vision pass-through

Užijte si nekomprimovaný prostorový zvuk Dolby Atmos pomocí jednoho HDMI kabelu díky připojení HDMI eARC. HDMI připojení také podporuje 4K video kvalitu z kompatibilních video přehrávačů nebo herních konzolí.

Jednoduchá kalibrace zvuku

Každá místnost je jiná. Naše funkce kalibrace zvuku zajistí, aby JBL Bar 500 přinášel ten nejlepší 3D prostorový zvuk v jakémkoli prostoru a uspořádání místnosti.

Aplikace JBL One

Přizpůsobte si ekvalizér a ovládejte všechny vaše kompatibilní reproduktory pohodlně v jedné aplikaci. Aplikace JBL One vám pomůže jednoduše nastavit váš soundbar, přizpůsobit nastavení a procházet integrované hudební služby, abyste našli svoji novou oblíbenou skladbu.

 

 Technické parametry

Obecné:

- Model: BAR 500 (soundbar), BAR 500 SUB (subwoofer)

- Zvukový systém: 5.1kanálový

- Celkový výstupní výkon reproduktoru: (Max @THD 1%): 590 W

- Napájení: 100 – 240 V AC, ~ 50/60Hz

- Výstupní výkon soundbaru: (Max @THD 1%): 290W

- Výstupní výkon subwooferu: (Max @THD 1%): 300W

- Převodník soundbaru: 4 x (46 x 90) mm oválné měniče, 3 x 0.75” (20mm) tweetery

- Převodník subwooferu: 10” (260mm)

- Síťový pohotovostní režim: < 2.0 W

- Provozní teplota: 0°C - 45°C

HDMI

- HDMI vstup: 1

- HDMI eARC: 1

- HDMI HDCP verze: 2.3

- HDR pass-through: HDR10, Dolby Vision

Audio specifikace

- Frekvenční odezva: 35 Hz – 20 kHz (-6dB)

- Audio vstupy: 1 optický, Bluetooth, USB (USB přehrávání je k dispozici pouze ve verzi pro USA. U ostatních verzí je USB určené pouze pro servisní účely.

USB specifikace

- USB port: Typ A

- USB třída: 5V DC, 0,5 A

- Podporovaný formát souborů: MP3

- MP3 kodek: MPEG 1 Layer 2/3, MPEG 2 Layer 3, MPEG 2.5 Layer 3

- MP3 vzorkovací rychlost: 16 - 48 kHz

- MP3 datová rychlost: 80 - 320 kpbs

Bezdrátové připojení

- Verze Bluetooth: 5.0

- Bluetooth profil: A2DP 1.2, AVRCP 1.5

- Frekvenční rozsah Bluetooth vysílače: 2400 MHz – 2483.5 MHz

- Výkon Bluetooth vysílače: 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud