Štýl sa spája s výkonom Zažite kombináciu elegancie a funkčnosti s flash diskom DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1, ktorý je ideálny na ukladanie a zdieľanie vašich dát. Objavte znovu jeho nadčasový, oceňovaný dizajn, ktorý je teraz vylepšený vysokým výkonom až 220 MB/s čítanie a zápis 100 MB/s, čo zaisťuje rýchle a bezproblémové prenosy dát na hostiteľských zariadeniach typu A Prémiové kovové puzdro pre odolnosť a štýl Celokovové zlaté puzdro, ktoré je dostatočne prenosné, aby sa zmestilo do... Celý popis
Koupit za 441 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Kingston DataTraveler SE9 Gen 3 64GB KE-U2X64-1AC
Doprava:
55 Kč
441 Kč
Koupit za 441 Kč
95 %
Kingston DataTraveler SE9 Gen 3 64GB KE-U2X64-1AC
Doprava:
64 Kč
496 Kč
Koupit za 496 Kč
97 %
USB Flash Kingston DataTraveler SE9 G3 64GB (KE-U2X64-1AC) černý
Doprava:
zdarma
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
97 %
Kingston DataTraveler SE9 (Gen 3) 64GB Dark Nickel KE-U2X64-1AC
Doprava:
49 Kč
Skladem
599 Kč
Koupit za 599 Kč
94 %
Flash disk Kingston DataTraveler SE9 (Gen 3) 64GB Dark Nickel (KE-U2X64-1AC)
Doprava:
74 Kč
Skladem
538 Kč
Koupit za 538 Kč
Popis
Štýl sa spája s výkonom
Zažite kombináciu elegancie a funkčnosti s flash diskom DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1, ktorý je ideálny na ukladanie a zdieľanie vašich dát. Objavte znovu jeho nadčasový, oceňovaný dizajn, ktorý je teraz vylepšený vysokým výkonom až 220 MB/s čítanie a zápis 100 MB/s, čo zaisťuje rýchle a bezproblémové prenosy dát na hostiteľských zariadeniach typu A
Prémiové kovové puzdro pre odolnosť a štýl
Celokovové zlaté puzdro, ktoré je dostatočne prenosné, aby sa zmestilo do vrecka, batohu alebo na pútko na kľúčenku.
Veľké kapacity pre ukladanie veľkých súborov
Preskúmajte rozšírené možnosti úložiska s robustnými kapacitami, ktoré teraz dosahujú až 512 GB a poskytujú dostatok priestoru pre vaše filmy, hudbu a rôzne potreby ukladania súborov
Parametre a špecifikácie:
- Kapacita: 64 GB
- Rozhranie: USB 3.2
- Rýchlosť čítania/zápisu: 220MB/s / 100MB/s
- Päťročná záruka
- Kompatibilita:
• Windows® 11, 10
• MacOS (v.10.15.x +)
• Linux (v. 4.4.x +)
• Chrome OS™
Fyzické parametre:
- Farba: Dark Nickel
- Rozmery: 39mm x 12.2mm x 4.6mm
Zažite kombináciu elegancie a funkčnosti s flash diskom DataTraveler SE9 G3 USB 3.2 Gen 1, ktorý je ideálny na ukladanie a zdieľanie vašich dát. Objavte znovu jeho nadčasový, oceňovaný dizajn, ktorý je teraz vylepšený vysokým výkonom až 220 MB/s čítanie a zápis 100 MB/s, čo zaisťuje rýchle a bezproblémové prenosy dát na hostiteľských zariadeniach typu A
Prémiové kovové puzdro pre odolnosť a štýl
Celokovové zlaté puzdro, ktoré je dostatočne prenosné, aby sa zmestilo do vrecka, batohu alebo na pútko na kľúčenku.
Veľké kapacity pre ukladanie veľkých súborov
Preskúmajte rozšírené možnosti úložiska s robustnými kapacitami, ktoré teraz dosahujú až 512 GB a poskytujú dostatok priestoru pre vaše filmy, hudbu a rôzne potreby ukladania súborov
Parametre a špecifikácie:
- Kapacita: 64 GB
- Rozhranie: USB 3.2
- Rýchlosť čítania/zápisu: 220MB/s / 100MB/s
- Päťročná záruka
- Kompatibilita:
• Windows® 11, 10
• MacOS (v.10.15.x +)
• Linux (v. 4.4.x +)
• Chrome OS™
Fyzické parametre:
- Farba: Dark Nickel
- Rozmery: 39mm x 12.2mm x 4.6mm
Parametry
| Výrobce | Kingston |
| Kapacita | 64 GB |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Rychlost při čtení | 220 MB/s |
| Rychlost při zápisu | 100 MB/s |
| Konektor | USB-A |
| Počet konektorů | s jedním konektorem |
| Úroveň rychlosti | rychlé |
| Hmotnost | 5 g |
| Tělo | kovové |
| Barva | vícebarevné |
| Výška | 5 mm |
| Délka | 12 mm |
| Šířka | 39 mm |
| Konstrukční provedení | zasouvací |
| S okem na poutko | ano |
| S kroužkem na klíče | ano |
| Úroveň odolnosti | odolné proti vodě a prachu |