Klipsch RP-8000F

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Sloupové reproduktory Klipsch z nové řady Reference Premiere II. Cena za pár   HIGH-FIDELITY DOMÁCÍ ZVUK Přepracovaná řada Reference Premiere kombinuje charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch se špičkovou technologií a přináší nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechu. NOVÝ VZHLED, SKVĚLÝ ZVUK - Pevná, flexibilní a odnímatelná mřížka. Magneticky se připojuje pro elegantní přechod od výkonného showstopperu k diskrétnímu výkonnému kousku. - Pokročilý... Celý popis

Koupit za 34 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sloupové reproduktory Klipsch z nové řady Reference Premiere II.

Cena za pár

 

HIGH-FIDELITY DOMÁCÍ ZVUK

Přepracovaná řada Reference Premiere kombinuje charakteristické akustické odborné znalosti Klipsch se špičkovou technologií a přináší nový zlatý standard v prémiových řešeních domácího kina a hi-fi poslechu.

NOVÝ VZHLED, SKVĚLÝ ZVUK

- Pevná, flexibilní a odnímatelná mřížka. Magneticky se připojuje pro elegantní přechod od výkonného showstopperu k diskrétnímu výkonnému kousku.

- Pokročilý design skříně. Dodatečné vyztužení a dělená skříň minimalizují rezonance a vibrace.

- Materiály a povrchové úpravy nábytku. Ebenový vinyl a ořechový vinyl se mohou pochlubit saténově lakovanými přepážkami a povrchem odolným proti poškrábání.

- Nový a vylepšený vstupní panel. Obsahuje audiofilní drát a snadno přístupné hliníkové vázací sloupky.

VĚTŠÍ HORN TRACTRIX

Nový, větší 90° x 90° silikonový kompozitní hybridní horn Tractrix® poskytuje neuvěřitelně účinný přenos vysokofrekvenčních vln do oblasti poslechu pro ostřejší a čistší zvuk. Fázová zástrčka a lisovaný silikonový povrch zajišťují hladkou frekvenční odezvu.

TITANIOVÝ MEMBRÁNOVÝ TWEETER + LINEÁRNÍ POJEZDOVÉ ODPRUŽENÍ (LTS)

Exkluzivní 1" LTS minimalizuje zkreslení pro lepší a detailní výkon. Výškové reproduktory LTS jsou charakteristickým znakem předchozí řady Reference Premiere, díky čemuž jsou základní součástí některých z nejlepších reproduktorů na světě.

PROVEDENÍ ODVĚTRÁVANÉHO TWEETERU

Odvětrávaný kryt výškového reproduktoru redukuje stojaté vlny, které vytvářejí nežádoucí harmonie, což má za následek vylepšené detaily a čistotu ve vysokofrekvenční reprodukci.

ZCELA NOVÉ CERAMETALICKÉ WOOFERY

Charakteristický rys reproduktorů řady Reference Premiere, duální 8" hlavní kanál a 6,5" výškový kanál Cerametallic™ basových reproduktorů, byly aktualizovány pro naprosto bezchybnou reprodukci zvuku, minimální zkreslení a maximální účinnost. Přepracovaný basový reproduktor poskytne výkon, detaily a emoce, které očekáváte od reproduktoru Klipsch Reference Premiere.

PORT TRACTRIX

Port Reference Premiere využívá geometrii Tractrix a umožňuje nejúčinnější a nejrychlejší přenos vzduchu z kabinetu, což snižuje hluk portu pro výraznější nízké frekvence a čistší, silnější basy.

BI-WIRING + BI-AMPING

Dvojité vstupní svorky pro možnosti bi-wiring / bi-amping oddělují vysokofrekvenční a nízkofrekvenční proud do různých reproduktorových kabelů, čímž snižují zkreslení pro jasnější střední pásmo. Bi-amping umožňuje další optimalizaci výkonu se samostatnými vnějšími výkonovými zesilovači pro vysokofrekvenční a nízkofrekvenční měniče.

Technické parametry : 

Typ soustavy
2-pásmový, bassreflex

Frekvenční odezva
35-25kHz +/- 3dB

Citlivost
98dB @ 2.83V / 1m*

Výkon (pravidelný / maximální)
150W / 600W

Nominální impedance
8 ohmů (kompatibilní)

Frekvence výhybky
1630Hz

Vysokofrekvenční měnič
1" titanový LTS ventilovaný výškový reproduktor s hybridním Cross-Section Expanded Tractrix® Horn

Nízkofrekvenční měnič
Duální 8” keramické kuželové basové reproduktory s Faradayovými kroužky

Materiál
MDF (vnitřně vyztužený)

Vstupy
Dvojité hliníkové vázací sloupky / bi-wire / bi-amp s Průchod Dolby Atmos®

Rozměry (výška x šířka x hloubka)
109,5 x 27,5 x 46,3 cm

Hmotnost
27.85 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Klipsch
Celkový výkon RMS 150 W
Citlivost 98 dB

Podobné produkty

Články odjinud