Kobo Clara Colour

100 %
Stars
(2 hodnocení)

Posuzujte knihy podle barev Vstupte do světa barevných obálek, ilustrací a nejen jich. Jako by Kobo Clara už nemohla být lepší… naše dokonalá 6" elektronická čtečka se právě ukázala ve zcela nových barvách. Rozlučte se s šedou a vrhněte se do digitálního čtení plného barev, bez odlesků a bez rozptylování. Ukažte papíru, že má konkurenci, a podívejte se, jak barevná může být vaše knihovna – v jednom kompaktním a lehkém zařízení plném funkcí. Prozkoumejte barvy venku i uvnitř, s ilustracemi a obrázky,... Celý popis

Koupit za 4 483 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Posuzujte knihy podle barev
Vstupte do světa barevných obálek, ilustrací a nejen jich.

Jako by Kobo Clara už nemohla být lepší… naše dokonalá 6" elektronická čtečka se právě ukázala ve zcela nových barvách. Rozlučte se s šedou a vrhněte se do digitálního čtení plného barev, bez odlesků a bez rozptylování. Ukažte papíru, že má konkurenci, a podívejte se, jak barevná může být vaše knihovna – v jednom kompaktním a lehkém zařízení plném funkcí. Prozkoumejte barvy venku i uvnitř, s ilustracemi a obrázky, které vnesou do vašeho čtenářského života skutečné barvy.

 

Prohlížejte a čtěte elektronické knihy v plných barvách

Zažijte opravdový komfort díky zklidňující paletě barev 6" displeje E Ink Kaleido™ 3. Žádné odlesky na slunci, žádné rozptylování sociálními sítěmi – jen vy a vaše kniha v plných barvách. Ať už jste milovníci literatury faktu nebo fanoušci beletrie, nechte barvy, aby vašemu prohlížení, čtení a celé knihovně dodaly hloubku.

Už nikdy nebudete muset hledat zvýrazňovač

Díky větší nabídce barev dostupných pouhým dotykem prstu si nyní můžete zvýrazňovat elektronické knihy stejně jako knihy tištěné. Přidávejte, vymazávejte nebo měňte barvy podle potřeby a snadno si prohlížejte všechna zvýraznění v kapitole, a to na první pohled – najít oblíbené citáty nikdy nebylo jednodušší!

Prohlížejte si své elektronické knihy v tom nejlepším světle

Užívejte si vizuální komfort ve dne i v noci s jemným předním osvětlením a dejte sbohem odleskům a únavě očí. Technologie ComfortLight PRO automaticky po celý den omezuje modré světlo a čtení si můžete přizpůsobit pomocí velikosti písma, řádkování nebo dokonce tmavého režimu – vaše oči vám poděkují.

Lepší designem

Kobo Clara Colour, elektronická čtečka promyšleně vyrobená z recyklovaného plastu, který by jinak skončil v oceánu, je šetrnější k životnímu prostředí. Je vyrobena tak, aby vydržela, a navíc ji lze opravit, takže můžete v případě potřeby vyměnit klíčové komponenty a prodloužit její životnost. Více informací o postupech společnosti Kobo v oblasti udržitelnosti najdete na webu kobo.com/eco a více informací o možnostech opravy na webu kobo.com/repairability.

Vodotěsná, abyste mohli číst kdekoli

Kobo Clara Colour má úplnou vodotěsnou1 ochranu. To znamená, že odolá nečekanému polití či namočení při koupání v moři nebo při relaxační koupeli ve vaně.

Užijte si nerušené čtení příběhů

Ponořte se do svých oblíbených knih bez obav z přerušení díky několikatýdenní výdrži baterie2 a 16GB úložišti. Vaše čtenářská výdrž možná právě narazila na rovnocenného soupeře v podobě čtečky Kobo Clara Colour, do které se vejde až 12 000 elektronických knih nebo 75 audioknih Kobo3.
Nekonečné možnosti čtení s charakteristickým zážitkem z elektronického čtení Kobo

Poslouchejte audioknihy Kobo pomocí bezdrátové technologie Bluetooth®4

Ponořte se do rozsáhlé sbírky elektronických knih a audioknih v obchodě Kobo Store

Pomocí aplikace Pocket si můžete ukládat online články pro čtení v režimu offline

Upravte si velikost písma, okraje a změňte styl písma, abyste si čtení přizpůsobili svým potřebám

1Splňuje požadavky na stupeň krytí IPX8. Vodotěsnost až 60 minut v hloubce do 2 metrů. 2Čtečka elektronických knih vydrží na jedno nabití až 42 dnů. Změřeno při každodenním čtení po dobu 30 minut s předním osvětlením, 30% jasem a vypnutou WiFi i bezdrátovou technologií Bluetooth®. 31 GB = 1 miliarda bajtů. Předpokládáme velikost jedné elektronické knihy přibližně 1,3 MB a průměrnou délku audioknihy 6,5 hodiny s 28,8 MB na hodinu. Část úložiště využívá instalovaný software. 4Audioknihy Kobo jsou dostupné jen ve vybraných zemích. Je nutné použít bezdrátová Bluetooth® sluchátka nebo reproduktor.

Technické specifikace

Displej

6" displej E Ink Kaleido™ 3 s FastGLR a tmavým režimem 1448 x 1072 300 PPI – černobílý obsah 150 PPI – barevný obsah

Úložiště

16 GB

CPU

Dual 2,0 GHz

Připojení

Wi-Fi 802.11 ac/b/g/n (dvoupásmové — 2,4 a 5 GHz), bezdrátová technologie Bluetooth® a USB-C

Baterie

1500 mAh, výdrž baterie závisí na používání* *Čtečka elektronických knih vydrží na jedno nabití až 42 dnů. Změřeno při každodenním čtení po dobu 30 minut s předním osvětlením, 30% jasem a s vypnutou sítí WiFi i bezdrátovou technologií Bluetooth®.

Vodotěsnost

IPX8 – až 60 minut do hloubky 2 m

Přední osvětlení

ComfortLight PRO – nastavitelný jas a teplota barev pro omezení modrého světla

Přizpůsobitelnost

iType: 13 różnych czcionek i ponad 50 stylów czcionek

Rozměry

112 x 160 x 9,2 mm

Hmotnost

174 g Skutečná velikost a hmotnost se mohou lišit podle konfigurace a výrobního procesu.

Podporované formáty

15 nativně podporovaných formátů souborů (EPUB, EPUB3, FlePub, PDF, MOBI, JPEG, GIF, PNG, BMP, TIFF, TXT, HTML, RTF, CBZ, CBR) Audioknihy Kobo** **Audioknihy jsou dostupné jen ve vybraných zemích. Je nutné použít bezdrátová Bluetooth® sluchátka nebo reproduktor.

Jazyky

Angličtina, francouzština (vč. kanadské), němčina, španělština, španělština (vč. Lat. Am.), italština, katalánština, portugalština, portugalština (vč. brazilské), holandština, dánština, švédština, finština, norština, turečtina, japonština, tradiční čínština, polština, rumunština a čeština.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Rakuten Kobo
Velikost displeje 6 "
Hmotnost 174 g
Vnitřní paměť 16000 MB
Wi-Fi ano
3G ne
Typ displeje E-ink
Výdrž baterie 1500 mAh
Dotykový displej ano
Slot na paměťové karty ne
Podsvícení ano
Rozlišení displeje 1448 x 1072 px
Podpora PDF ano
Voděodolnost ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud