Komplet systému E-BOZP Profi Kompletní software vyvíjený společnosti Traiva více než 20 let řeší bezpečnost práce a požární ochranu v téměř všech oborech činností včetně školství, zdravotnictví a úřadů. Je určen odborníky v oblaszi BOZP a PO a pro velké firmy s mnoha obory činností nebo pobočkami.  Hlavními součástmi Systému E-BOZP Profi jsou tři programy: DOKUMENTACE BOZP A PO   Webová aplikace Dokumentace BOZP poskytuje jedinečná hotová řešení  dokumentů v oblasti BOZP a PO podle aktuální platné... Celý popis

Koupit za 3 630 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komplet systému E-BOZP Profi
Kompletní software vyvíjený společnosti Traiva více než 20 let řeší bezpečnost práce a požární ochranu v téměř všech oborech činností včetně školství, zdravotnictví a úřadů. Je určen odborníky v oblaszi BOZP a PO a pro velké firmy s mnoha obory činností nebo pobočkami.  Hlavními součástmi Systému E-BOZP Profi jsou tři programy:
DOKUMENTACE BOZP A PO  
Webová aplikace Dokumentace BOZP poskytuje jedinečná hotová řešení  dokumentů v oblasti BOZP a PO podle aktuální platné legislativy. Narozdíl od jiných obsáhlých e-knih ve formě poradenství jsou dokumenty zpracovány jako předpřipravené řídíci dokumenty s důrazem na to co je potřeba udělat, jak to provést a kdo má nést zodpovědnost.  Provozní bezpečnostní předpisy z téměř všech odvětví jsou připraveny k aplikaci do praxe (ve formátu MS WORD. Více než 1000 profesionálně vypracovaných dokumentů pro bezpečnost práce a požání ochranu.

Díky vyhledávání dokumentů, podle klíčových slov je tento program jednoduchý a přehledný. Není nutná žádná složitá instalace systému. Stačí jen internetové připojení a dokumentace jsou připraveny k okamžitému použití.

Dokumenty BOZP jsou zpracovány tak, aby skutečně sloužily k prevenci vzniku pracovních úrazů a k ochraně bezpečnosti řídících pracovníků. 

V našem programu najdete všechny dokumenty pohromadě a vždy podle aktuálních znění. Provozní bezpečnostní předpisy, bezpečnostní pokyny, osnovy školení, předepsané záznamy o kontrolách, lékařských prohlídkách a mnohem více.  

ORGANIZER BOZP A PO 
S tímto programem už nemusíte křečovitě hlídat termíny kontrol, školení, prohlídek nebo revizí. Organizer automaticky hlídá všechny lhůty za vás. Všechny lhůty jsou předprogramovány i s lhůtami podle aktualizovaných předpisů. Ke každé lhůtě Vám program nabídne i dokument (záznam o kontrole, prohlídce, školení) dle předpisů. Možnost práce více uživatelů, propojených v síti, odkudkoli s přístupem na internet.  V této verzi Profi navíc sledování termínů neomezeného počtu firem. Díky automatizaci se práce stane mnohem efektivnější a ušetří Vám čas i peníze. Nemusíte se nic učit, bublinová nápověda Vás provede po krocích přidáním lhůty ke sledování. 

Organizer BOZP a PO, který vám automaticky pohlídá veškeré termíny, které je nutné v oblasti BOZP a PO splnit a to i ve firmách s více pobočkami. Nastávající lhůty včas oznámí Vám, nebo jiným příslušným zodpovědným pracovníkům, aby Vám již nic neuniklo.

Kontroly BOZP    Kontroly PO      Lékařské prohlídky        Revize BOZP    Školení BOZP a PO   Údržba    Vlastní termíny
Tato verze Profi umožňuje hlídání termínů oddlěleně pro neomezený počet firem. (Narozdíl o verze Standard.   

PRŮVODCE BOZP A PO -  postupně Vás provede všemi povinnostmi, které ukládají prředpisy k zajištění bezpečnosti práce a požární ochrany a zároveň odkáže na zpracované dokumenty k jednotlivým úkolům. 
Čtvrtletní aktualizace na jeden rok zdarma.  Všechny programy jsou online, platíte za přístup včetně aktualizací.
Kompletní popis, včetně ukázek a infografiky naleznete zde.
Zde můžete program zaregistrovat ve zkušební verzi.  Po zaplacení objednávky Vám pošleme licenční klíč plné verze. 

Zkušenosti zákazníků:

Tomáš Kadlec, Plzeň
Bezpečnostní a požární technik

Nedávno jsem u Vaší firmy zakoupil produkt Organizer od kterého jsem si sliboval zjednodušení mojí práce externího bezpečnostního a požárního technika. A skutečně jsem se nemýlil. Byla to vynikající volba a s produktem jsem nadmíru spokojen. Při mých návštěvách firem bylo pro mne obrovskou zátěží neustále sledovat ve všech mých 40 svěřených firmách různé termíny školení, kontrol, revizí atd. S Vaším Organizerem je to o mnoho snažší a mohu se plně věnovat spíše kontrolní činnosti provozů, vytváření lepší interní dokumentace a školící činnosti. 
Již nemám neustálou obavu, že někde něco propadá. Ukládám si tam i mimopracovní povinnosti soukromého charakteru, takže mi odpadá i starost o sledování těchto soukromých povinností. Tento program jsem začal doporučovat všem svým kolegům z oboru a to i revizním technikům. Ještě jednou mnohokrát děkuji a přeji celému Vašemu kolektivu hodně úspěchů ve Vaší záslužné činnosti o rozvoj bezpečnosti práce a požární ochrany. 
Zobrazit více

Články odjinud