Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: HRA Kostky hrací bílé 16mm set 6ks na kartě plast *SPOLEČENSKÉ HRY*. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: hrací kostky. Sada šesti bílých hracích kostek z plastu na kartě. Společenská hra kostky je vhodná pro všechny věkové kategorie. Hra je určena pro malé školáčky i předškoláčky, kteří se hravě naučí základním počtům a dospělí se společně s nimi budou výborně bavit. Mezi nesporné výhody této hry je její skladnost, proto budete moci... Celý popis

Koupit za 55 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: HRA Kostky hrací bílé 16mm set 6ks na kartě plast *SPOLEČENSKÉ HRY*. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: hrací kostky. Sada šesti bílých hracích kostek z plastu na kartě.

Společenská hra kostky je vhodná pro všechny věkové kategorie. Hra je určena pro malé školáčky i předškoláčky, kteří se hravě naučí základním počtům a dospělí se společně s nimi budou výborně bavit. Mezi nesporné výhody této hry je její skladnost, proto budete moci hrát ve vlaku v autě, ale oživí i narozeninovou oslavu. Hra v kostky je určena všem, kteří umějí taktizovat, rozhodnout se pro správnou možnost z hodu kostkami.Hraje se s 6 kostkami. Každý hráč má tři volné hody, přičemž při prvním a druhém hodu mohou výhodně hozené hodnoty zůstat ležet a třetím – konečným hodem lze dotvořit předpokládanou číselnou kombinaci.

Rozměry balení (š v h): 10 x 15 x 2cm
Velikost kostek: 1,6cm
Materiál: plast
Obsah balení: hrací kostka 6ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Zobrazit více

Články odjinud