Ledger Nano X

100 %
Stars
(4 hodnocení)

Řešení pro ochranu virtuálních měn: Ledger Nano X Ledger Nano X je hardwarová peněženka pro kryptoměny Bitcoin, Ethereum, Litecoin a jiné alternativní kryptoměny. Založená je na robustních bezpečnostních prvcích pro ukládání kryptografických dat a zajištění digitálních plateb. Pro větší bezpečnost jí svěřených dat podporuje certifikační úroveň CC ELA5+ a specifický operační systém. Proč zakoupit Vynikající ochrana kryptoměn  vlastní čip pro ochranu klíčů Izolované prostředí pro uložení virtuální... Celý popis

Koupit za 3 535 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Řešení pro ochranu virtuálních měn: Ledger Nano X
Ledger Nano X je hardwarová peněženka pro kryptoměny Bitcoin, Ethereum, Litecoin a jiné alternativní kryptoměny. Založená je na robustních bezpečnostních prvcích pro ukládání kryptografických dat a zajištění digitálních plateb. Pro větší bezpečnost jí svěřených dat podporuje certifikační úroveň CC ELA5+ a specifický operační systém.
Proč zakoupit

Vynikající ochrana kryptoměn 
vlastní čip pro ochranu klíčů
Izolované prostředí pro uložení virtuální měny
bezdrátové připojení přes zabezpečené Bluetooth rozhraní

Dokonalá kryptografická ochrana
Prostředí Ledger Nano X je striktně izolované. Tato peněženka je založena certifikační úrovni CC EAL5+ a operačním systému Bolos. Všechny případné přenosy přes Bluetooth rozhraní jsou dokonale šifrovány. Všechny vaše privátní klíče tak zůstávají v bezpečí.
Jak na připojení
Hardwarová peněženka se připojuje k libovolnému počítači (s OS 64-bit Windows 8, macOS 10.8 nebo 64-bit Linux) pomocí USB. Protože tato peněženka obsahuje interní 100mAh baterii, která zaručí její provoz na několik hodin, lze využít také mobilní aplikace Ledger Live (vyžaduje iOS 9 nebo Android 7) a zabezpečeného připojení přes Bluetooh. To lze také deaktivovat a využívat jen připojení přes USB rozhraní.
 
Multiměnová peněženka
Ledger Nano X je skutečná multiměnová hardwarová peněženka. Na jednom zařízení může být nainstalováno až 100 různých aplikací, podporováno je více než 1100 nejrůznějších assetů. A podpora dalších přibývá každý měsíc.
Klíčové vlastnosti 
Kvalitní hardwarová peněženka s interní baterií s provozní dobou několika hodin (při využívání bezdrátového rozhraní), která je určena pro nejrůznější pro kryptoměny. Je založena na robustních bezpečnostních prvcích pro ukládání kryptografických dat; připojuje se k libovolnému počítači (s OS 64-bit Windows 8, macOS 10.8 nebo 64-bit Linux) pomocí USB, využívá také Bluetooth rozhraní a mobilní aplikace Ledger Live (vyžaduje iOS 9 nebo Android 7). Podporuje až 100 souběžně nainstalovaných aplikací.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ledger
Druh produktu peněženky

Články odjinud