Leitz NeXXt 5522

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Výkonná celokovová sešívačka pro menší i větší množství papíru. V designu řady NeXXt s patentovanou sešívací technologií. Základna z kovu, rameno kov/plast. Protiskluzové plastové dno proti poškrábání nábytku. Kapacita sešívání 4 mm/40 listů (80 g/m2). Nová DIT technologie pro perfektní sešívání. Integrovaný vyndavač drátků. Otevřené a uzavřené sešívání - přenastavení pomocí lehkého otočení kovadlinky, možné i sešívání nástěnkové. Přední plnění drátků. Drátky 24/8 a 26/8. Startovací naplnění zásobníku... Celý popis

Koupit za 724 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výkonná celokovová sešívačka pro menší i větší množství papíru. V designu řady NeXXt s patentovanou sešívací technologií. Základna z kovu, rameno kov/plast. Protiskluzové plastové dno proti poškrábání nábytku.
Kapacita sešívání 4 mm/40 listů (80 g/m2). Nová DIT technologie pro perfektní sešívání. Integrovaný vyndavač drátků. Otevřené a uzavřené sešívání - přenastavení pomocí lehkého otočení kovadlinky, možné i sešívání nástěnkové. Přední plnění drátků. Drátky 24/8 a 26/8. Startovací naplnění zásobníku (50 x 24/8).
Zobrazit více

Články odjinud