Lingea Lexicon 5 Dictionary of Business Elektronická verze slovníku britského nakladatelství Bloomsbury. Zahrnuje britské a americké termíny z oblasti obchodu. Slovník také obsahuje citace z ekonomických novin a časopisů. Tento výkladový slovník postihuje přes 12 000 současných termínů, ustálených spojení a zkratek z oblasti obchodu a podnikání, a to jak v britské, tak v americké angličtině. Poskytuje informace z oborů obchodní komunikace, burzy, mezinárodního obchodu, finančních trhů, přepravy... Celý popis

Koupit za 757 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lingea Lexicon 5 Dictionary of Business Elektronická verze slovníku britského nakladatelství Bloomsbury. Zahrnuje britské a americké termíny z oblasti obchodu. Slovník také obsahuje citace z ekonomických novin a časopisů.

Tento výkladový slovník postihuje přes 12 000 současných termínů, ustálených spojení a zkratek z oblasti obchodu a podnikání, a to jak v britské, tak v americké angličtině. Poskytuje informace z oborů obchodní komunikace, burzy, mezinárodního obchodu, finančních trhů, přepravy zboží, ale také například z administrativy. Výklady jsou velmi jednoduché, srozumitelné a kde je třeba, doplněné také gramatickými poznámkami. Všechna hesla jsou opatřena fonetickými přepisy výslovnosti a pro lepší názornost obsahují příklady z praxe. Snadno se ovládá a jednoduše spolupracuje s jinými programy.

Obsah

hesel a vazeb
12 500

významů
15 000

Technologie

Tvaroslovné hledání

Fulltextové hledání

Tvary

Funkce mouse-over
Zobrazit více

Články odjinud