Logitech Circle View

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Zabezpečené video, kterému můžete důvěřovat Zajistěte svému domovu lepší zabezpečení díky domácí bezpečnostní kameře Circle View kompatibilní se sadou HomeKit. Disponuje obrazem Logitech TrueView™, nejlepším ve své třídě, širokým zorným polem 180° a integrovanými funkcemi zajištění soukromí pro dokonalý klid na duši vaší rodiny, uvnitř i venku. Obraz Logitech TrueView, nejlepší ve své třídě Kamera Circle View disponuje naší technologií obrazu Logitech TrueView™, nejlepší ve své třídě. Snímejte... Celý popis

Koupit za 4 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Zabezpečené video, kterému můžete důvěřovat
Zajistěte svému domovu lepší zabezpečení díky domácí bezpečnostní kameře Circle View kompatibilní se sadou HomeKit. Disponuje obrazem Logitech TrueView™, nejlepším ve své třídě, širokým zorným polem 180° a integrovanými funkcemi zajištění soukromí pro dokonalý klid na duši vaší rodiny, uvnitř i venku.

Obraz Logitech TrueView, nejlepší ve své třídě
Kamera Circle View disponuje naší technologií obrazu Logitech TrueView™, nejlepší ve své třídě. Snímejte vše v dokonale ostrých detailech s rozlišením Full HD,skleněnou optikou s diagonálním zorným polem 180° a dalšími prvky.

Zaměřte se na celek
S ultraširokým zorným polem 180° budete moci soustředit svou pozornost na to důležité, aniž by vám uniklo, co se děje okolo

Mimořádná čistota
Skleněná optika a vysoce kvalitní senzor se širokým dynamickým rozsahem vám umožní zachytit každičký detail zcela čistě, a to bez ohledu na příliš světlé nebo naopak tmavé okolní světelné podmínky.

Vylepšené noční vidění
Infračervené noční vidění kamery Circle View je optimalizováno pro viditelnost celé oblasti a vynikající čistotu obrazu ve tmě na vzdálenost až 4,5 m.

Stvořeno pro Váš domov
Kamera Circle View se vyznačuje úchvatným designem s prémiovými prvky, mimo jiné kovovou základnou, matnou povrchovou úpravou a napájecím kabelem, který snadno splyne s libovolným prostorem.

Snadná instalace
Zapněte kameru, přidejte příslušenství do aplikace Domácnost na vašem podporovaném zařízení iPhone nebo iPad, naskenujte jedinečný instalační kód a je to. To je vše.

Možnost prakticky libovolného umístění
Kameru Circle View můžete snadno umístit na poličku nebo stěnu, přičemž disponuje vodotěsným tělem, které odolá všem živlům.

Funkce sklopení
Potřebujete zajistit soukromí během okamžiku? Jednoduše sklopte kameru dolů pro okamžité přesměrování záběru

Jednoduché vypnutí
Tlačítko v zadní části okamžitě deaktivuje zvuk i obraz a nenechá vás při důvěrných okamžicích na holičkách.

Další možnosti ovládání v aplikaci Apple HomeKit
Kamera je kompatibilní se sadou Apple HomeKit a podporuje funkci Zabezpečené video HomeKit s rozšířenými funkcemi ochrany soukromí, mimo jiné end-to-end šifrováním, analýzou videa v domácnosti, automatickým záznamem a dalšími

Integrovaná funkce zabezpečené video homekit
Kamera Circle View je uceleně integrovaná do sady HomeKit. Kamera podporuje funkci Zabezpečené video HomeKit, která vám umožní bezpečně ukládat aktivity detekované vašimi kamerami do úložiště iCloud.

Zabezpečené video s end-to-end šifrováním
Video streamované z kamery Circle View a úložiště iCloud do vašich zařízení je zabezpečeno end-to-end šifrováním, takže si jej můžete zobrazit pouze vy a osoby, se kterými sdílíte svou aplikaci Domácnost.

Inteligentní zajištění soukromí
Pomocí sady HomeKit si navolte, kdy může vaše kamera Circle View streamovat a zaznamenávat video. V aplikaci Domácnost nastavte, aby vaše kamera Circle View automaticky streamovala a zaznamenávala aktivity, když jste vy a ostatní pryč, a vypnula se, když jste doma.

Historie záznamů v iCloudu
Do úložiště iCloud se z vaší kamery Circle View bezpečně ukládá 10denní historie záznamů aktivovaných pohybem, které si můžete zobrazit v aplikaci Domácnost. V rámci plánu předplatného 200 GB si můžete zdarma přidat jednu kameru, nebo až pět kamer v rámci plánu 2 TB. Záznamy z kamer zohledňují limit vašeho úložiště iCloud.

Komplexní oznámení
Přijímejte komplexní oznámení na svá zařízení iPhone nebo iPad a přehrávejte videoklipy přímo ze zamčené obrazovky, když je zaznamenána aktivita vaší kamerou Circle View.

Inteligentní detekce
Zaznamenávejte důležité události uvnitř i okolo vašeho domova. Apple TV, HomePod nebo iPad fungující jako domácí rozbočovač inteligentním způsobem rozhodne, zda se na záznamu pořízeném vaší kamerou Circle View nachází osoba, zvíře nebo vozidlo, a poté jej za vás bezpečně uloží do úložiště iCloud.

Aplikace Apple HomeKit
Sledujte živý streaming s obousměrným zvukem nebo zaz
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud