Typ klávesnice: standardní Název spinačů: GL Tactile Typ spínačů: mechanické Typ kláves: nízkoprofilové Anti-ghosting: NE Provedení: bezdrátové Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové); Bluetooth Layout klávesnice: anglický layout Podsvícení klávesnice: ANO VNÍMEJTE JI. OSVOJTE SI JI. Seznamte se s MX Mechanical – klávesnice s mimořádnou odezvou, přesností a výkonností. MIMOŘÁDNĚ PLYNULÉ MECHANICKÉ PSANÍ Nízkoprofilové mechanické spínače přináší novou úroveň odezvy při psaní. Mimořádně přesné a stabilní... Celý popis

Koupit za 3 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Typ klávesnice: standardní
Název spinačů: GL Tactile
Typ spínačů: mechanické
Typ kláves: nízkoprofilové
Anti-ghosting: NE
Provedení: bezdrátové
Rozhraní: 2,4 GHz (bezdrátové); Bluetooth
Layout klávesnice: anglický layout
Podsvícení klávesnice: ANO

VNÍMEJTE JI. OSVOJTE SI JI.
Seznamte se s MX Mechanical – klávesnice s mimořádnou odezvou, přesností a výkonností.

MIMOŘÁDNĚ PLYNULÉ MECHANICKÉ PSANÍ
Nízkoprofilové mechanické spínače přináší novou úroveň odezvy při psaní.

Mimořádně přesné a stabilní spínače nabízejí hluboký a povzbudivý zdvih kláves – v nízkoprofilovém provedení. Vaše prsty budou snadno klouzat po matném povrchu kláves – a kryty kláves se dvěma barvami umožňují snadnou orientaci prstů a zachování soustředění.

INTELIGENTNÍ PODSVÍCENÍ. NONSTOP VÝKONNOST.
Podsvícené klávesy se magickým způsobem rozsvítí při přiblížení vašich rukou a jejich jas se automaticky přizpůsobí vašim světelným podmínkám – výsledkem je optimální spotřeba energie.

Klávesnice také přináší celou řadu pohlcujících efektů podsvícení, které vás vtáhnou do vašeho stylu práce. Mezi efekty můžete přepínat pomocí softwaru Logi Options+ nebo jednoduše stiskem klávesy Fn a klávesy žárovky současně.

PRO VÍCE ZAŘÍZENÍ. PRO VÍCE OPERAČNÍCH SYSTÉMŮ.
Klávesnici můžete snadno spárovat pomocí technologie Bluetooth® Low Energy nebo přiloženého přijímače Logi Bolt USB až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi stisknutím tlačítka.

Obě mechanické klávesnice disponují duálním rozvržením kláves, které je optimalizováno pro uživatele počítačů Mac i Windows a je kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy – žádné složité nastavení ani ladění není zapotřebí.

OPTIONS JE JEDNO VELKÉ PLUS
Přizpůsobte si klávesnici, zkontrolujte stav baterie, vyberte efekty podsvícení, změňte funkce kláves Fn a přiřaďte profily pro jednotlivé aplikace pomocí vylepšeného softwaru Logi Options+, který se používá snadněji než dříve.

NABÍJEJTE RYCHLE, PŘIPOJTE SE OKAMŽITĚ.
Energie klávesnic MX Mechanical vystačí při plném nabití až na 15 dní – nebo až na 10 měsíců s vypnutým podsvícením20Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání. Jedno rychlé nabíjení v trvání 15 minut pomocí dodaného kabelu USB-C zajistí dostatek energie na celodenní nonstop používání21Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Klávesnice je kompatibilní se všemi běžnými operačními systémy ihned po vybalení. Snadno se spárujte a přepínejte mezi až třemi zařízeními stisknutím tlačítka prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo přiloženého přijímače Logi Bolt USB Přijímač

VOLBA, DÍKY KTERÉ SE BUDETE CÍTIT DOBŘE
Náš cíl? Navrhovat pro udržitelnost. To znamená, že při inovaci naší nové generace produktů snižujeme jejich uhlíkovou stopu veškerými možnými způsoby – od jejich celkové konstrukce až po tu nejmenší součástku. Vše s nulovými kompromisy v oblasti kvality a výkonu.

VYROBENO Z RECYKLOVANÝCH PLASTŮ
Plastové díly klávesnice MX Mechanical zahrnují certifikované recyklované plasty – 45 % u klávesnice MX Mechanical a 47 % u klávesnice MX Mechanical Mini – za účelem sekundárního využití plastů starších produktů spotřební elektroniky na konci životnosti a snížení naší uhlíkové stopy.

HLINÍK S NÍZKÝM OBSAHEM UHLÍKU
Věděli jste, že výroba hliníku je energeticky náročná? To je důvod, proč je hliník ve vrchním krytu klávesnice MX Mechanical vyráběn pomocí obnovitelné energie místo fosilních paliv. Krásné, a s nižším dopadem uhlíku.

INTELIGENTNÍ SPOTŘEBA ENERGIE
Podsvícené klávesy se automaticky přizpůsobí prostředí a při nečinnosti zhasnou – což vede k optimalizaci spotřeby baterie. Když energie baterie klesne pod 10 %, úsporný režim vypne podsvícení za účelem dalšího snížení spotřeby.

CERTIFIKÁT CARBON NEUTRAL
Buďte bez starostí díky vědomí, že uhlíková stopa vaší klávesnice MX Mechanical byla snížena na nulu. Je to způsobeno tím, že kromě vyvíjení produktů s ohledem na udržitelnost zároveň kompenzujeme náš zbytkový dopad podporou lesnictví, obnovitelných zdrojů a komunit ovlivněných klimatickými změnami.

• Připojení prostřednictvím Bluetooth nebo přijímače Logi Bolt
• Tlačítko Easy-switch: připojte až 3 zařízení a snadno mezi nimi přepínejte
• Podsvícení aktivované snímačem přiblížení ruky
• Čidlo okolního osvětlení s automatickým nastavením
• Dosah bezdrátového připojení 10 m
• Dobíjení pomocí USB-C: až 15 dní nebo až 10 měsíců s vypnutým podsvícením
• Vypínač zap/vyp
• Indikátory klávesy Caps lock a baterie
• Kompatibilní s myšmi s funkcí Logitech Flow
• Klávesnice MX Mechanical je kompatibilní s opěrkou MX Palm Rest
• Baterie: Dobíjecí baterie Li-Po (1500 mAh)
• Volitelný software: Logi Options+ a Logitech Flow

Rozměry
MX MECHANICAL
Výška: 26,1 mm, včetně krytů kláves
Šířka: 433,85 mm
Hloubka: 131,55 mm
Hmotnost: 828 g

Přijímač Logi Bolt (součástí obou produktů)
Výška: 18,4 mm
Šířka: 14,4 mm
Hloubka: 6,6 mm
Hmotnost: 2 g

Obsah balení
Klávesnice
Přijímač Logi Bolt
Nabíjecí kabel USB-C (USB-A do USB-C)
Uživatelská dokumentace

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.810
Výška (cm): 4.30
Šířka (cm): 2.05
Hloubka (cm): 13.10

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 1.180
Výška (cm): 5.50
Šířka (cm): 15.50
Hloubka (cm): 46.00
EAN: 5099206103108

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Lokalizace americká
Podsvícení ano
Typ rozhraní bezdrátové

Články odjinud