Maclean MCTV-929

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Satelitní anténa Maclean TV System, grafit, 90 cm, MCTV-929 Satelitní anténa je ideální pro příjem signálu ze satelitů Astra, Hotbird, Amos, Eutelsat atd. Rukojeť konvertoru je standardní (průměr 4 cm), takže lze nainstalovat jakýkoli moderní konvertor, je vhodná i pro bezdrátový internet. Anténa se vyznačuje velmi stabilní konstrukcí, která umožňuje velmi dobré parametry příjmu signálu. Kvalitní anténa je základem pro správný příjem televizních programů - bez rušení a přerušování. Můžete... Celý popis

Koupit za 1 007 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Satelitní anténa Maclean TV System, grafit, 90 cm, MCTV-929

Satelitní anténa je ideální pro příjem signálu ze satelitů Astra, Hotbird, Amos, Eutelsat atd.
Rukojeť konvertoru je standardní (průměr 4 cm), takže lze nainstalovat jakýkoli moderní konvertor, je vhodná i pro bezdrátový internet.
Anténa se vyznačuje velmi stabilní konstrukcí, která umožňuje velmi dobré parametry příjmu signálu.
Kvalitní anténa je základem pro správný příjem televizních programů - bez rušení a přerušování.
Můžete mít prvotřídní satelitní přijímač, ale pokud bude mít anténa malý průměr a špatné zpracování, bude docházet k rušení, zejména v deštivých, zasněžených a větrných dnech.

Vysoká kvalita

Deskové antény Maclean se vyznačují velmi vysokou mechanickou pevností, odolností proti silnému a nárazovému větru, vynikající kvalitou signálu z antény a snadnou instalací.
Naše antény se doporučují pro použití v instalacích pro jeden nebo dva satelity, včetně použití dvojitých, čtyřnásobných a čtyřnásobných konvertorů pod multipřepínači.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud