OBRÁZEK JE ILUSTRAČNÍ, LICENCE JE ZASÍLÁNA E-MAILEM. SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY - Procesor: dvojjadrový 1,6 GHz - Pamäť: 4 GB RAM - Voľné miesto na pevnom disku: 4 GB (PC) / 10GB (MAC) - Grafika: 1280 × 768 alebo vyššie rozlíšenie (PC) / 800 (MAC) - Operačný systém: Windows 10; Windows 11; MacOS   Verze: 32/64 bit Jazyk: Ve všech jazycích (Čeština i čeština) Počet Zařízení: 5 PC/MAC až pro 6 uživatelů Přenositelnost Licence: Ano, mezi PC (vázaná na váš Microsoft účet) Platnost Licence: 12 měsíců... Celý popis

Koupit za 2 740 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

OBRÁZEK JE ILUSTRAČNÍ, LICENCE JE ZASÍLÁNA E-MAILEM.

SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY

- Procesor: dvojjadrový 1,6 GHz

- Pamäť: 4 GB RAM

- Voľné miesto na pevnom disku: 4 GB (PC) / 10GB (MAC)

- Grafika: 1280 × 768 alebo vyššie rozlíšenie (PC) / 800 (MAC)

- Operačný systém: Windows 10; Windows 11; MacOS

 

Verze: 32/64 bit

Jazyk: Ve všech jazycích (Čeština i čeština)

Počet Zařízení: 5 PC/MAC až pro 6 uživatelů

Přenositelnost Licence: Ano, mezi PC (vázaná na váš Microsoft účet)

Platnost Licence: 12 měsíců

Typ Distribuce: elektronická

Komerční/firemní využití: Ano

Dodání: E-mailem (elektronický licenční klíč)

 

JAK PROBÍHÁ AKTIVACE?
Instalační soubory si můžete stáhnout z oficiálních stránek společnosti Microsoft - https://setup.office.com/

Stačí se přihlásit s Microsoft účtem (nebo si jej zdarma vytvořit), zadat zakoupený licenční klíč a systém vám vygeneruje odkaz ke stažení.

 

 

MICROSOFT 365 BUSINESS STANDARD

Kancelářský balík Office Business Standard v CZ verzi. Hned 7 programů, které potřebuje každá správná firma k vedení své agendy a každodenní činnost.

CO JE SOUČÁSTÍ BALÍKU MICROSOFT 365 BUSINESS STANDARD ?

Klíčové vlastnosti licence Microsoft 365 Business Standard:

Měsíční aktualizace - Můžete získat nejnovější funkce a možnosti díky plně nainstalovaným a vždy aktuálním verzím Outlooku, Wordu, Excelu, PowerPointu pro Windows nebo Mac, OneNotu (funkce se mohou lišit), Accessu a Publisheru (poslední dvě aplikace pouze pro počítače PC).
Propojení a spolupráce - Díky Microsoft Teams máte okamžitý přístup ke všemu, co týmy potřebují, včetně chatu, obsahu, nástrojů a kontaktů.
Zabezpečené cloudové úložiště o velikosti 1 TB na uživatele - Prostřednictvím 1TB cloudového úložiště na OneDrive můžete odkudkoli upravovat nebo sdílet dokumenty, fotky a další obsah přes všechna svá zařízení.
Vývoj webových a mobilních aplikací – S PowerApps můžete rychle vyvíjet firemní webové a mobilní aplikace na míru. Můžete si vybrat ze šablon nebo začít s tvorbou od začátku. Není nutné psát kód.
Intranet a týmové weby - Informujte a zapojte celou organizaci a zajistěte lidem přístup k obsahu, odborným znalostem a procesům pomocí týmových webů v SharePointu. Prezentujte své nápady prostřednictvím vizuálně atraktivních webových stránek.
Automatizace pracovních postupů - Služba Power Automate vám umožní vytvářet automatické pracovní postupy mezi aplikacemi a službami – můžete tak dostávat oznámení, synchronizovat soubory, shromažďovat data a používat další funkce. Není nutné psát kód.
E-mail a kalendáře - S Outlookem získáte firemní e-mail s 50GB poštovní schránkou pro každého uživatele a možností posílat přílohy až do velikosti 150 MB.
Možnost práce na různých zařízeních - Zajistíte si plně nainstalované aplikace Office na několika počítačích PC nebo Mac, tabletech a mobilních zařízeních (se systémy Windows, iOS i Android).
Profesionální digitální nástroje pro vyprávění příběhů - Se Swayem můžete snadno vytvářet působivé interaktivní dokumenty, prezentace, bulletiny, školení a další obsah.
Zasílání rychlých zpráv a online schůzky - Díky Microsoft Teams můžete komunikovat pomocí zpráv, hlasových hovorů nebo videohovorů. Organizujte schůzky na webu a využívejte k tomu funkce pro sdílení obrazovky v jednom kroku a HD videokonference.
Inteligentní hledání a zjišťování - Díky inteligentnímu hledání ve všech zdrojích dat, včetně SharePointu, Delvu a aplikací Office, můžete snadno najít obsah a odborné znalosti.

Co nákupem licence získáte:

Desktopové verze aplikací Office: Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (plus Access a Publisher pouze pro PC)
Hostování e-mailu s 50GB poštovní schránkou a vlastní e-mailovou doménou
Vytvoření centra pro týmovou práci v Microsoft Teams
Ukládání a sdílení souborů s 1 TB cloudového úložiště na OneDrive pro každého uživatele
Jedna licence zahrnuje plně nainstalované aplikace Office na pěti mobilních zařízeních, pěti tabletech a pěti počítačích PC nebo Mac na uživatele
Kdykoli získáte pomoc díky nepřetržité telefonické a webové podpoře od Microsoftu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft SW
Typ licence Předplatné
Typ použití komerční
Původ licence nové

Podobné produkty

Články odjinud