Pokročilá webkamera Microsoft Lifecam HD-3000 je vybavena reálným 720p HD snímačem. Díky němu a pokročilému nastavení jasu vás bude vždy reprodukovat v tom nejlepším světle. Její součástí je také kvalitní mikrofon s funkcí eliminace okolního šumu, který se zajistí dokonalé snímání zvuku. O uchycení kamerky se postará univerzální stojan, který si výborně poradí s notebooky i plochými LCD panely. Microsoft Lifecam HD-3000 spolupracuje se všemi masově používanými komunikačními programy včetně Skype.... Celý popis

Koupit za 596 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pokročilá webkamera Microsoft Lifecam HD-3000 je vybavena reálným 720p HD snímačem. Díky němu a pokročilému nastavení jasu vás bude vždy reprodukovat v tom nejlepším světle. Její součástí je také kvalitní mikrofon s funkcí eliminace okolního šumu, který se zajistí dokonalé snímání zvuku. O uchycení kamerky se postará univerzální stojan, který si výborně poradí s notebooky i plochými LCD panely.

Microsoft Lifecam HD-3000 spolupracuje se všemi masově používanými komunikačními programy včetně Skype. Stejně tak umožňuje snadné sdílení videí a obrázků na populární servery YouTube, Facebook a Twitter. Podporuje také aplikaci Windows Live Photo Gallery pro jednoduché nahrání a úpravu fotografií, jež můžete následně sdílet s přáteli.

Parametry a specifikace:

Snímač:

Reálné rozlišení: 720p při 30 snímcích/s

Poměr stran: 16:9

Rozhraní:

USB: 2.0

Vlastnosti:

Automatické nastavení jasu

Mikrofon s potlačením šumu

Univerzální uchycení (stolní PC/notebook)

Tlačítko hovoru Windows Live

Spolupracuje s:

Windows Live Messenger

Yahoo! Messenger

AOL Instant Messenger

Skype

Facebook, YouTube, Twitter.

Provedení:

Barva: černá

Rozměry: 109 x 44,5 mm
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud