Microsoft Windows 11 Home Windows 11 je 64bitový operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft. Verze Windows 11 Home, CZ lokalizace, USB, FPP verze - krabice, přenositelná licence. Systém přináší intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android. Nové umístění nabídky Start, intenzivní multitasking, unikátní ovládání pro většinu platforem. Získejte novou perspektivu. Windows 11 poskytuje klidný a kreativní prostor,... Celý popis

Koupit za 3 228 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Microsoft Windows 11 Home

Windows 11 je 64bitový operační systém pro osobní počítače od firmy Microsoft. Verze Windows 11 Home, CZ lokalizace, USB, FPP verze - krabice, přenositelná licence.

Systém přináší intuitivnější prostředí, lepší práci s okny, svižnější chod systému i podporu aplikací z operačního systému Android. Nové umístění nabídky Start, intenzivní multitasking, unikátní ovládání pro většinu platforem.

Získejte novou perspektivu.

Windows 11 poskytuje klidný a kreativní prostor, kde můžete sledovat své vášně prostřednictvím svěžího zážitku. Od přepracované nabídky Start po nové způsoby propojení s oblíbenými osobami, novinkami, hrami a obsahem – Windows 11 jsou místem, kde můžete myslet, vyjádřit se a tvořit přirozeným způsobem.

Dejte své ploše řád.

Windows 11 obsahuje jednoduché nástroje, které vám mohou pomoci optimalizovat prostor na obrazovce a maximalizovat vaši produktivitu. Zkombinujte to s předplatným Microsoft 365 a nic vás nezastaví v dokončování úkolů.

Nové způsoby připojení.

Propojte se okamžitě s osobami, na kterých vám záleží přímo ze stolního počítače pomocí Microsoft Teams. Volejte nebo chatujte zdarma – bez ohledu na jejich zařízení.

Váš obsah, spravovaný vámi.

Pomocí Microsoft Edge a řady dostupných widgetů můžete rychle získat novinky, informace a zábavu, která má pro vás význam. Snadno najděte požadované aplikace a oblíbené seriály ke sledování v obchodě Microsoft Store.

Čas na hraní? Kdykoliv!

Systém Windows 11 posouvá hraní na zcela novou úroveň. Výjimečné schopnosti v oblasti grafiky umožňují zobrazení, které konkuruje realitě. Objevte svoji další oblíbenou hru s předplatným Xbox Game Pass, které vám dává přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám (členství se prodává samostatně).

Počítač pro každého z nás.

Nové Windows přináší nejnovější inovace v oblasti dotykového ovládání, ovládání perem a hlasem a usnadňují nalezení nejlepších a nejdostupnějších zařízení pro vás.

Minimální požadavky na systém:

Procesor: procesor se 2 nebo více jádry, 1 GHz nebo rychlejší, kompatibilní se 64bitovou architekturou nebo zařízení System on a Chip (SoC)

Paměť: 4 GB RAM

Úložiště: 64 GB nebo větší úložné zařízení

Firmware systému: rozhraní UEFI (možnost zabezpečeného spouštění)

TPM: Trusted Platform Module (TPM) verze 2.0

Grafická karta: kompatibilní s DirectX 12 nebo novější s ovladačem WDDM 2.0

Obrazovka: displej s vysokým rozlišením (720p), úhlopříčku větší než 9", 8 bitů na barevný kanál

Internetové připojení: účet Microsoft a připojení k internetu jsou vyžadovány pro nastavení pro Windows 11 Home

K upgradu vaše zařízení musí používat systém Windows 10 ve verzi 2004 nebo novější.

Některé funkce vyžadují konkrétní hardware. Požadavky na systém ke spuštění některých aplikací budou překračovat minimální požadavky zařízení s Windows 11. Zkontrolujte informace o kompatibilitě týkající se aplikací, které chcete nainstalovat. Dostupné úložiště ve vašem zařízení se bude lišit na základě nainstalovaných aplikací a aktualizací. Výkon bude vyšší u výkonnější a rychlejších počítačů. V průběhu doby mohou vznikat a na aktualizace se mohou vztahovat další požadavky.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Jazyková verze: čeština

Typ licence: 1 počítač/zařízení, přenositelná

Časové omezení licence: bez omezení

Operační systém: Windows 11
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Microsoft
Počet licencí 1
Jazyk český
Původ licence nové

Články odjinud