MikroTik TOF-2400-8V-4

0 %
Stars
(0 hodnocení)

2.4GHz LoRa všesměrová anténa se ziskem 8 dBi pro pásmo 2400 - 2500 MHz s jedním konektorem SMA female a celkovou výškou 55cm. Součástí balení je odnímatelný 1m dlouhý pigtail s koncovkami SMA male a držák pro uchycení na stožár o průměru 25 až 50mm. LoRa je řešení pro bezdrátový přenos dat, kdy je hlavním cílem co nejnižší spotřeba výkonu při malých pořizovacích nákladech a postačí malý datový tok. MikroTik LoRa produkty jsou připravené (nejen) pro globální síť The Things Network - známá open... Celý popis

Koupit za 1 182 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

2.4GHz LoRa všesměrová anténa se ziskem 8 dBi pro pásmo 2400 - 2500 MHz s jedním konektorem SMA female a celkovou výškou 55cm. Součástí balení je odnímatelný 1m dlouhý pigtail s koncovkami SMA male a držák pro uchycení na stožár o průměru 25 až 50mm.

LoRa je řešení pro bezdrátový přenos dat, kdy je hlavním cílem co nejnižší spotřeba výkonu při malých pořizovacích nákladech a postačí malý datový tok.

MikroTik LoRa produkty jsou připravené (nejen) pro globální síť The Things Network - známá open source infrastruktura, která poskytuje pokrytí sítí LoRa a tisíce užitečných aplikací. Za pomoci sítě The Things Network můžete s Internetem věcí začít za jediný den. Snadno také můžete upgradovat na enterprise řešení The Things Industries.

Obsah balení
- Všesměrová anténa
- Klemy na přidělání antény na stožár
- 1m RF SMA-SMA kabel

Technické parametry

Bezdrátové vlastnosti
Frekvenční rozsah [MHz]: 2400 - 2500
Zisk antény [dBi]: 8

Konektory a rozhraní
VF konektory: (1) SMA female

Fyzické charakteristiky
Určeno na stožár o průměru [mm]: 25 až 50
Hmotnost [g]: 600
Šířka [mm]: 25
Výška [mm]: 550
Hloubka [mm]: 25
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud