Co je to Milliput? Milliput Black je dvousložkový epoxidový tmel, který se používá k modelování a tvarování. Milliput je všestranný a lze jej použít pro různé modelářské a hobby aplikace, včetně přidávání detailů na miniaturní figurky, oprav a vyplňování dutin a vytváření texturovaných povrchů. Stejně jako ostatní typy Milliputu se s ním snadno pracuje, zasychá do tvrdého a odolného povrchu a po zatuhnutí jej lze brousit, vrtat a natírat. Každé balení obsahuje dvě samostatné tyčinky o hmotnosti... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Co je to Milliput?

Milliput Black je dvousložkový epoxidový tmel, který se používá k modelování a tvarování. Milliput je všestranný a lze jej použít pro různé modelářské a hobby aplikace, včetně přidávání detailů na miniaturní figurky, oprav a vyplňování dutin a vytváření texturovaných povrchů. Stejně jako ostatní typy Milliputu se s ním snadno pracuje, zasychá do tvrdého a odolného povrchu a po zatuhnutí jej lze brousit, vrtat a natírat.

Každé balení obsahuje dvě samostatné tyčinky o hmotnosti 56 g, z nichž jedna je tužidlo. Po smíchání stejného množství každé různé tyčinky začne materiál tvrdnout a plně vytvrdne za 90 minut, poté jej lze vyřezávat, brousit, vrtat a sochat.

Pokud vás při míchání Milliputu někdo vyruší, můžete Milliput uložit do mrazáku, dokud se nebudete moci vrátit k práci. Tím se výrobek udrží přibližně ve stejném stavu tuhnutí, v jakém byl zmrazen, až po dobu 24 hodin.

Další výhody:

- V kombinaci s vodou umožní získat mimořádně hladké povrchy

- Nebude se lepit na prsty ani na nářadí

- Po zaschnutí jej lze vyřezávat, brousit a vrtat

- Po zaschnutí zůstává velmi tvrdý a odolný. Můžete jej smíchat s plastelínou nebo jinými hlinkami, abyste ušetřili tmel snižující jeho tvrdost

- Tepelná odolnost do 130 °C

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Green Stuff World

Články odjinud