Mindok Azul: Letohrádek

98 %
Stars
(5 hodnocení)

Počátkem 16. století angažoval král Manuel I. ty nejvěhlasnější portugalské umělce, aby pro něj postavili velkolepé stavby. Po dokončení paláců v Evoře a v Sintře zamýšlel král vybudovat Letohrádek, aby uctil nejvýznamnější členy královské rodiny. Stavby se měli ujmout pouze umělci, jejichž um by dosahoval důstojnosti a vznešenosti královského majestátu. Naneštěstí král Manuel zemřel dříve, než byla stavba vůbec zahájena. Ve hře Azul – Letohrádek se vrátíte do Portugalska, abyste uskutečnili záměr... Celý popis

Koupit za 1 057 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Počátkem 16. století angažoval král Manuel I. ty nejvěhlasnější portugalské umělce, aby pro něj postavili velkolepé stavby. Po dokončení paláců v Evoře a v Sintře zamýšlel král vybudovat Letohrádek, aby uctil nejvýznamnější členy královské rodiny. Stavby se měli ujmout pouze umělci, jejichž um by dosahoval důstojnosti a vznešenosti královského majestátu. Naneštěstí král Manuel zemřel dříve, než byla stavba vůbec zahájena.

Ve hře Azul – Letohrádek se vrátíte do Portugalska, abyste uskutečnili záměr velkého krále. V roli slavných stavitelů budete mít za úkol ze skvostných materiálů vystavět Letohrádek. Přitom však vzácnými zdroji nesmíte plýtvat! Jen ten nejlepší z vás bude shledán hodným pocty uctít Jeho Veličenstvo!

Obsah balení:

- 132 barevných dílků mozaiky

- 4 desky hráčů

- 1 desku počítadel

- 1 žeton začínajícího hráče

- 9 výloh

- 1 plátěný sáček

- 1 věž

- 1 ukazatel kola

- 4 ukazatele skóre

- pravidla hry

- Doporučený věk: 8+

- Herní doba: 30min

- Počet hráčů: 2-4

 

Hra je v češtině.

Nebezpečí udušení. Nevhodné pro děti mladší 36 měsíců. Obsahuje malé části, které by mohly být spolknuty nebo vdechnuty.

Obal není hračka, před použitím hračky ho odstraňte z dosahu dítěte, může způsobit zadušení.

Věk: 8+
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud