Mindok Desítka

94 %
Stars
(120 hodnocení)

Desítka - zabav se, zasměj se a ještě se i něco nauč! Pro koho? - Hra je určena pro 2 - 4 hráče, ale pokud vás je víc, můžete hrát v týmech po dvou.  - Pro ty, co mají rádi hry, ve kterých se něco naučí. Proč? - Vědomostních her je na trhu mnoho, ale většinou čekáš, než jeden odpoví a než se dostaneš na řadu, už tě hra nebaví, co? Desítka je jiná! Na svůj tah nečekáš. - Neboj, že by jsi po pár hrách znal odpovědi nazpamět. Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 odpovědí. To si jen tak nezapamatuješ.... Celý popis

Koupit za 526 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Desítka - zabav se, zasměj se a ještě se i něco nauč!

Pro koho?

- Hra je určena pro 2 - 4 hráče, ale pokud vás je víc, můžete hrát v týmech po dvou. 

- Pro ty, co mají rádi hry, ve kterých se něco naučí.

Proč?

- Vědomostních her je na trhu mnoho, ale většinou čekáš, než jeden odpoví a než se dostaneš na řadu, už tě hra nebaví, co? Desítka je jiná! Na svůj tah nečekáš.

- Neboj, že by jsi po pár hrách znal odpovědi nazpamět. Ve hře je 200 okruhů, 2000 otázek a 2000 odpovědí. To si jen tak nezapamatuješ.

- Ideální hra na cesty. Není to úplně typická deskovka - nehraješ na desce, ale máš k tomu smartbox, prostě chytrou krabičku do které dáš všechno.

- Konec hry si určuješ sám. Můžete hrát do 20 vítězných bodů, zkrátit si to na 10 nebo naopak prodloužit. A nebo si vymyslet cíl úplně jiný.

- Novinka roku 2018

Jak hrát?

- Ať už hrajete jako jednotlivci nebo týmy, pravidla jsou stejná.

- Smartbox ti počítá body, takže si je nemusíš pamatovat. Každý hráč si vybere jeden symbol a k tomu si bude body připočítávat.

- U některých otázek odpovíš číslem, barvou, určením doby, pořadím či rozhodneš, jestli jsou odpovědi pravdivé, nebo nepravdivé.

- Znala Evropa ve středověku potraviny jako med či krocan? No a podobných otázek najdeš mnoho. Takže rozhoduje i štěstí a správné tipy.

- Ve svém tahu si vybereš otázku a hned se mrkneš, jestli je tvá odpověď správná. Takže nečekáš celé kolo. 

- Pozor. Za špatnou odpověď se body strhávají. Takže se musíš rozhodnout, jestli budeš riskovat nebo ne.

- Kdo získá nejdřív určený počet bodů - ten vyhrál.

Vlastnosti:

- Výrobce: Mindok

- Pro 2 - 8 hráčů

- Pro děti od 10 let

- Délka hry: cca 20 minut

-  Hra v češtině 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud