Mindok Krycí jména

96 %
Stars
(231 hodnocení)

  KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy. Česká společenská hra Krycí jména získala Spiel des Jahres 2016 Nadšení hráčů po celém světě předznamenalo velkolepý úspěch hry Krycí jména, která v posledních měsících získala řadu ocenění a vyšplhala se na přední pozice rozličných herních žebříčků. Úspěch české společenské hry od proslulého autora Vlaadi Chvátila nyní korunovalo vítězství v nejprestižnější herní anketě na světě - Spiel des Jahres. Považujeme tuto událost... Celý popis

Koupit za 419 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 

KRYCÍ JMÉNA: skvělá zábava pro všechny, kdo si rádi hrají se slovy.

Česká společenská hra Krycí jména získala Spiel des Jahres 2016

Nadšení hráčů po celém světě předznamenalo velkolepý úspěch hry Krycí jména, která v posledních měsících získala řadu ocenění a vyšplhala se na přední pozice rozličných herních žebříčků. Úspěch české společenské hry od proslulého autora Vlaadi Chvátila nyní korunovalo vítězství v nejprestižnější herní anketě na světě - Spiel des Jahres.
Považujeme tuto událost za nejvýznamnější úspěch v české historii společenských her. Význam podtrhuje vůbec první vítězství od vzniku ankety v roce 1979 pro hru s původem mimo čtyři herní velmoci - Německo, Francie, Velká Británie, USA.

Skrytou identitu všech 25 agentů znají jen hlavní špióni. Ostatní hráči znají agenty pouze pod jejich KRYCÍMI JMÉNY. Týmy spolu soupeří o prvenství v úspěšném kontaktování všech svých agentů. Hlavní špióni předkládají jednoslovné indicie pro skupinu slov zobrazených na stole. Spoluhráči se pokoušejí uhodnout slova své barvy a vyhnout se slovům patřícím soupeři. Opravdový profesionál nikdy nekontaktuje nájemného vraha.

Hra obsahuje:

- 16 karet agentů ve dvou barvách

- 1 karta dvojitého agenta

- 7 karet náhodných kolemjdoucích

- 1 karta nájemného vraha

- 40 karet klíčů

- 1 pravidla hry

- 1 stojánek na karty

- 1 přesýpací hodiny

- 200 karet se 400 krycími jmény

Hra pro 2-8 hráčů

Věk 10+

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud