Mindok Na Křídlech

95 %
Stars
(49 hodnocení)

Netradiční hra Mindok Na křídlech nejen pro malé milovníky veškerého ptactva. Staň se nejúspěšnějším majitelem ptačí zoo. K tomu vede cesta přes pozorování různých ptáků a ty nejvzácnější exempláře musíš přilákat do své voliéry. Voliéra zahrnuje tři různé biotopy a každý pták pomůže rozvinout vaši ptačí zoo v určité oblasti: shánění potravy, snášení vajec a získávání nových přírůstků do voliéry. Vítězem hry se stane hráč, jemuž se podaří získat nejvíce bodů. Body lze získat za zajímavé ptáky ve... Celý popis

Koupit za 1 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Netradiční hra Mindok Na křídlech nejen pro malé milovníky veškerého ptactva. Staň se nejúspěšnějším majitelem ptačí zoo. K tomu vede cesta přes pozorování různých ptáků a ty nejvzácnější exempláře musíš přilákat do své voliéry.

Voliéra zahrnuje tři různé biotopy a každý pták pomůže rozvinout vaši ptačí zoo v určité oblasti: shánění potravy, snášení vajec a získávání nových přírůstků do voliéry.

Vítězem hry se stane hráč, jemuž se podaří získat nejvíce bodů. Body lze získat za zajímavé ptáky ve sbírce, plněním různých úkolů vyhodnocovaných během hry i na jejím konci, za snůšku vajec, akumulovanou potravu a kořist.

Balení obsahuje:

- 1 pravidla hry

- 1 příloha

- 1 pravidla sólové hry

- 1 deska úkolů

- 1 plastová krabička na karty

- 5 voliér hráčů

- 1 model budky s krmítkem

- 1bodovací zápisník

- 170 různých karet ptáků

- 26 karet osobních úkolů

- 16 karet pro sólovou hru

- 75 vajec

- 5 kostek potravy

- 40 akčních kostiček (po 8 v 5 barvách hráčů)

- 103 žetonů potravy pěti různých druhů

- 8 destiček veřejných úkolů

- 1 žeton začínajícího hráče

Věk: 10+

Průměrná doba hry: cca 60 minut

Počet hráčů: 1 - 5

Obtížnost: střední
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud