Monitor Audio Silver 500

0 %
Stars
(9 hodnocení)

Podlahové reproduktory 7G Silver 500 od Monitor Audio u nás k poslechu s různými typy zesilovačů. Monitor Audio přichází se 7. generací řady Silver. Nová řada přináší na scénu špičkově vybavené reproduktory. Perfektní výkon nejnovějších měničů s kovovou membránou a technologií Rigid Surface Technology II doplňuje rafinovaný a decentní vzhled skříní reprodktorů. Vaše oblíbená hudba bude s novou řadou ještě přesnější a s ještě menším zvukovým zkreslením než kdy dříve. Čistý a elegantní design... Celý popis

Koupit za 64 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Podlahové reproduktory 7G Silver 500 od Monitor Audio u nás k poslechu s různými typy zesilovačů.

Monitor Audio přichází se 7. generací řady Silver. Nová řada přináší na scénu špičkově vybavené reproduktory. Perfektní výkon nejnovějších měničů s kovovou membránou a technologií Rigid Surface Technology II doplňuje rafinovaný a decentní vzhled skříní reprodktorů. Vaše oblíbená hudba bude s novou řadou ještě přesnější a s ještě menším zvukovým zkreslením než kdy dříve.

Čistý a elegantní design
Kompaktní tvar
Vysoce kvalitní povrchová úprava včetě dýh ze skutečného dřeva
Inovativní a nekompromisní konstrukce
Revidovaná a aktualizovaná technologie měniče C-CAM
Specializované modely domácího kina, včetně Dolby Atmos®
Magnetické mřížky ze specializovaného materiálu
Rozsáhlý výběr modelů jak na podlahu, tak na stojan
Navrženo a zkonstruováno ve Velké Británii

Reproduktory jsou díky své nádherné čistotě a hloubce jako dělané jak k poslouchání hudby, tak ke sledování filmů. Prostorový zvuk ještě podpoří Dolby Atmos, díky kterému budete naprosto pohlceni a akce bude působit o to více realisticky.
Silver 7G je plná detailů, které jste nikdy předtím neslyšeli. Díky kombinaci lehkých kovů a keramiky ve výškových reproduktorech C-CAM, dokáží reproduktory poskytnout čistý a komplexní zvuk, který se vám doma dostane jen málokdy.

Řada Silver 7G obsahuje celkem 2 modely policových reproduktorů, 3 modely stojanových reproduktorů, pár satelitních reproduktorů, centrální reproduktor a subwoofer.

SILVER 500 7G

Největší model podlahových reproduktorů Silver 500 7G je navržen tak, aby se stal součástí vašeho každodenního světa. Reproduktory se perfektně hodí do většiny obývacích pokojů. Reproduktory obsahují vylepšenou technologii Rigid Surface Technology II a přichází s novým crossoverovým systémem. Výsledkem je čistý, živý zvuk ve všech typech hudby.
Tato vlajková loď řady Silver 7G dokonce získala ocenění Eisa Award 2021 - 2022 v kategorii nejlepší produkt.

3-pásmová reprosoustava je perfektní pro nastavení středních až velkých místností a to buď se stereo nebo se systémem domácího kina. Silver 500 7G poskytují větší hlasitost pro větší výkon a rozšíření basů.
Zadní port byl vyladěn a reproduktory tak lze snadno umístit kamkoliv bez ovlivnění zvukového výkonu. Podlahové reproduktory stojí na nově tvarovaných nožičkách navržených speciálně pro moderní dřevěné podlahy a koberce. 

Útlé, elegantní a kompaktní reproduktory jsou osazené 25 mm výškovým reproduktorem C-CAM Gold Dome s vlnovodem Uniform Dispersion (UD) pro živější zvuk, 76 mm středovým měničem s technologií Rigid Surface Technology (RST) II pro mimořádnou čistotu a dvěma 203 mm C-CAM basovými měniči. RSTII funguje v jedinečné šestihranné konfiguraci a vytváří bezkonkurenčně čistý zvuk. Konstrukce měničů je odolnější a tužší než u ostatních a poskytuje prvotřídní směrovost za všech podmínek. 

Pro systém domácího kina doporučujeme přidat reproduktory AMS 7G s Dolby Atmos®.

Design

Nová řada Silver 7G se vyznačuje jednoduchým, působivým designem. Čisté linie a elegantní proporce perfektně sednou do jakéhokoliv domácího interiéru. 
Reproduktory jsou k dostání v několika barevných provedeních. V klasickém černém a bílém lesku. A nově také ve třech dýhách ze skutečného dřeva - černém dubu, jasanu a přírodním ořechu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Monitor Audio
Celkový výkon RMS 250 W
Citlivost 90 dB

Podobné produkty

Články odjinud