Motorola Moto G60 6GB/128GB

89 %
Stars
(32 hodnocení)

Motorola Moto G60 Špičkový snímač s rozlišením 108 MPx S moto g 60 máte na dosah ruky kamerový systém s ultra vysokým rozlišením. Snímač s rozlišením 108 MPx devětkrát zlepšuje citlivost při nízkém osvětlení tím, že kombinuje 9 pixelů do jednoho ultra-pixelu 2,1 µm - pro bezkonkurenční fotografie s vysokým rozlišením. 32MPx selfie kamera Pořizujte selfie hodné Instagramu pomocí 32MPx selfie kamery, LED blesku a technologie Quad Pixel - pro 4x lepší citlivost na světlo.  Rychlost a grafika,... Celý popis

Koupit za 4 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Motorola Moto G60

Špičkový snímač s rozlišením 108 MPx

S moto g 60 máte na dosah ruky kamerový systém s ultra vysokým rozlišením. Snímač s rozlišením 108 MPx devětkrát zlepšuje citlivost při nízkém osvětlení tím, že kombinuje 9 pixelů do jednoho ultra-pixelu 2,1 µm - pro bezkonkurenční fotografie s vysokým rozlišením.

32MPx selfie kamera

Pořizujte selfie hodné Instagramu pomocí 32MPx selfie kamery, LED blesku a technologie Quad Pixel - pro 4x lepší citlivost na světlo. 

Rychlost a grafika, které potřebujete

Procesor Qualcomm Snapdragon 732G a 6 GB RAM vám zajistí rychlost, kterou potřebujete. Grafika se vykresluje neuvěřitelně rychle a fotografie a videa jsou ostřejší a živější.

Živé barvy displeje Max Vision FHD+ s HDR10

Vaše filmy, hry a fotografie ožijí živými, věrnými barvami na 6,8palcovém displeji Max Vision FHD+ s HDR10. A s obnovovací frekvencí 120 Hz, která je dvakrát rychlejší než u jiných smartphonů, zpoždění je záležitost minulosti.

Masivní baterie s kapacitou 6000 mAh

Zažijte svobodu provozu několik dní na jedno nabití s ??masivní 6000 mAh baterií. Navíc získáte rychlý nárůst energie během několika minut s nabíjením TurboPower 20.

Ochrana vašich dat pomocí Thinkshield

Chraňte svá data před malwarem, phishingem a dalšími hrozbami pomocí Thinkshield pro mobily. Komplexní zabezpečení hardwaru a softwaru zajišťuje lepší ochranu vašich dat.

Čistý a jednoduchý Android 11.0

Váš telefon je dodáván s téměř skladovou verzí Androidu 11, takže vám nebudou překážet žádné neohrabané vzhledy softwaru nebo duplicitní aplikace.

Hodně místa pro vaše vzpomínky

Se 128 GB vestavěné paměti máte spoustu místa pro fotografie, filmy, písničky, aplikace a hry. A vždy můžete přidat až 1 TB navíc pomocí microSD karty.

Další technické parametry:

- Podpora NFC technologie.

- Vodoodpudivé provedení.

- Ovládání gesty My UX.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud