MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E OC Společnost MSI přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4070, nesoucí označení VENTUS 2X E. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4070 poskytuje vysoký výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 12 GB GDDR6X paměti s rychlostí 21 Gb/s. VENTUS 2X nabízí design, který znáte z předchozích generací, vylepšený... Celý popis

Koupit za 13 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E OC
Společnost MSI přináší na trh svou verzi grafické karty GeForce RTX 4070, nesoucí označení VENTUS 2X E. Vystavěna na architektuře NVIDIA Ada Lovelace, GeForce RTX 4070 poskytuje vysoký výkon jak pro hraní, tak další graficky náročné aplikace. Přináší nejnovější generaci Ray Tracing a DLSS 3 pro co nejrealističtější a nejplynulejší zážitky. Karta poskytuje 12 GB GDDR6X paměti s rychlostí 21 Gb/s. VENTUS 2X nabízí design, který znáte z předchozích generací, vylepšený pro dostatečné chlazení výkonu nové generace.
 
 
Výhody MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E OC

Architektura NVIDIA Ada Lovelace
3. generace Ray Tracing jader
12 GB GDDR6X paměti
192-bit sběrnice
NVIDIA DLSS3
OC verze

 
 
Chladná a tichá
Chlazení karty VENTUS 2X E bylo vytvořeno pro účinnost a vylepšený odvod tepla. TORX FAN 4.0 ventilátory jsou vystavěny na spolupráci, s dvojicemi čepelí spojených dohromady venkovním prstencem. Společně poskytují vysoký statický tlak i při nízkých otáčkách. Pasivní chladič odvádí teplo od GPU a pamětí do poniklované měděné základny a pomocí teplovodivých trubek dále do žebření. Technologie ZERO FROZR zajišťuje vypnutí ventilátorů, při poklesu teploty pod určitou hladinu. Běžné pracovní a multimediální vytížení tak zvládne v naprostém tichu.
 
 
Dostatek ochrany pro každé dobrodružství
Aby jste na vaší cestě za dobrodružstvím byli co nejvíce chráněni, jsou na desce zabudovány pojistky navíc, které poskytují další úroveň ochrany před poškozením elektrickým proudem.
 
 
MSI Center
Mějte plnou kontrolu nad vašimi MSI produkty pomocí exkluzivního softwaru MSI Center. Ten vám umožní sledování stavu produktů, upravovat jejich hodnoty v reálném čase a optimalizovat výkon pro vaše potřeby.
 
 
Ray Tracing
Dopřejte si požitek ze světla, jako v reálném světě s 3. generací RT jader, které jsou použity v RTX řadě 40. Prozkoumávejte neuvěřitelně detailní a realistické světy.
 
 
DLSS 3
Společnost NVIDIA přichází s novou verzí grafiky poháněné umělou inteligencí - DLSS3. Za použití 4. generace Tensor jader a akcelerátoru optického toku vytváří DLSS3 větší množství, vysoce kvalitních snímků, bez snížení kvality obrazu a zvýšení odezvy.
 
 
 
Klíčové vlastnosti
Jedná se o vysoce výkonnou herní grafickou kartu. Pro připojení k základní desce vyžaduje PCIe 4.0 x16 slot. Grafický procesor využívá architekturu NVIDIA Ada Lovelace. Poskytuje frekvenci až 2520 MHz (extrémní režim). Bylo použito 12 GB paměti typu GDDR6X. Má 192-bit sběrnici a 5 888 CUDA jader. Karta nabízí 1x HDMI 2.1a a 3x DisplayPort 1.4a konektor s podporou až 4K/120Hz HDR a 8K/60Hz HDR. K napájení vyžaduje 1x 8-pin konektor. Z použitých a podporovaných technologií a softwaru karta nabízí: OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate, DLSS 3, Ray Tracing, GeForce Experience, ovladače Game Ready, VR, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Ansel a HDR. Má 2-slotový design.
Zobrazit více

Parametry

Grafický čip GeForce RTX 4070
Frekvence jádra 2505 MHz
Výrobce grafického čipu nVidia
Frekvence jádra (Boost clock) 2520 MHz
Typ chladiče aktivní
Počet ventilátorů 2
OpenGL 4.6
DirectX 12 Ultimate
Šířka paměťové sběrnice 192 bit
Typ grafické paměti GDDR6x
Velikost grafické paměti 12 GB
Výrobce MSI
Rozhraní PCI Express x16 4.0
VR Ready ano
Herní ano
Doporučený výkon zdroje 650 W
G-Sync ano
RGB podsvícení ne
Přídavné napájení 1x 8pin
Počet HDMI výstupů 1
Počet DisplayPort výstupů 3
Šířka 242 mm
Výška 43 mm
Hloubka 125 mm
Zobrazit více parametrů

Články odjinud