Niceboy ORYX K445 Element

99 %
Stars
(6 hodnocení)

Herní klávesnice Niceboy ORYX K445 Element s mechanickými spínači Goro RX stoprocentně zaznamená každý příkaz. Plynulost herního projevu garantuje Anti-Ghosting s pokrytím všech kláves a osazení Win-Lock klávesou. Běžnou práci s počítačem zrychlí osazení dvanácti multimediálními klávesami. Mechanické spínače pro spolehlivý stisk Spolehlivá herní klávesnice s rychlou odezvou je klíčový prvek každé sestavy. U klávesnice Niceboy ORYX K445 Element se o spolehlivost a přesnost postarají mechanické... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Herní klávesnice Niceboy ORYX K445 Element s mechanickými spínači Goro RX stoprocentně zaznamená každý příkaz. Plynulost herního projevu garantuje Anti-Ghosting s pokrytím všech kláves a osazení Win-Lock klávesou. Běžnou práci s počítačem zrychlí osazení dvanácti multimediálními klávesami.

Mechanické spínače pro spolehlivý stisk

Spolehlivá herní klávesnice s rychlou odezvou je klíčový prvek každé sestavy. U klávesnice Niceboy ORYX K445 Element se o spolehlivost a přesnost postarají mechanické spínače Goro RX, které k tomu garantují velmi dlouhou životnost a to až na 50 milionů stisknutí.

Anti-Ghosting s pokrytím všech kláves

Registraci každého stisku klávesy zvládne klávesnice Niceboy ORYX K445 Element díky stoprocentnímu pokrytí všech kláves technologií Anti-Ghosting. Ta zajišťuje, že sebekomplikovanější a seberychlejší série stisků kláves bude provedena přesně v tom pořadí, v jakém jste ji zadali.

RGB podsvícení a dynamické efekty pro dokonalou atmosféru

Design vaší herní sestavy podtrhne klávesnice Niceboy ORYX K445 Element svým stylovým RGB podsvícení a 9 dynamickými efekty, u kterých si můžete jas a rychlost nastavit podle svého.

Extra klávesy pro efektivnější práci

Niceboy ORYX K445 Element je osazena dlouhým levým shiftem, oblíbeným dvouřádkovým enterem a 104 klávesami. Multimediální klávesy zefektivní a zrychlí oblíbené funkce jako přehrávání hudby apod. Osazení klávesou Win-Lock je pak užitečnou pojistkou proti nechtěnému spuštění nabídky Start.

Odolná kovová konstrukce s hliníkovým krytem

Konstrukce klávesnice Niceboy ORYX K445 Element byla navržena i pro chvíle, kdy se zrovna nedaří. Díky vrchnímu hliníkovému krytu a opletenému kabelu získáváte v herní mechanické klávesnici Niceboy ORYX K445 Element spolehlivého parťáka na mnoho let dopředu.

Hlavní přednosti

- Kvalitní drátová mechanická klávesnice

- Mechanické spínače Goro RX s vysokou životností a přesností

- 100% Anti-Ghosting (N-Key Rollover)

- Stylové RGB podsvícení

- 12 multimediálních kláves

- Odolný kovový kryt

- Windows Lock

- Připojení pomocí USB

- Snadné použití - Plug & Play bez nutnosti stahování ovladačů

- Opletený kabel o délce 1,5 metru

Specifikace

- Rozměry: 444 x 155 x 38.5mm

- Hmotnost: 889g ± 20g

- Počet kláves: 104

- Switch: mechanické GORO RX

- Životnost switche: 50 milionů stlačení

- Připojení: USB 2.0

- Anti-ghosting: všechny klávesy (NKRO)

- Kabel: délka 1,5 m

- Požadavky OS: Windows XP 7/8/10

- Multimediální klávesy: Ano s podporou klávesy FN

Obsah balení

- Herní klávesnice Niceboy ORYX K445 Element

- Vícejazyčný návod
Zobrazit více

Články odjinud