Niceboy X-fit Plus

82 %
Stars
(115 hodnocení)

Společnost Niceboy není na poli fitness náramků žádným nováčkem a své postavení dokazuje i v případě tohoto modelu. Fitness náramek se může snadno stát vaším osobním asistentem, koučem a zároveň elegantním společníkem do každé situace. S 0,96" OLED displejem nepřehlédnete důležité notifikace z telefonu. K dnes již zaběhnutým standardům patří počet ušlých kroků, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, krevního tlaku nebo dokonce i okysličení krve. Tvar vaší ruky bude náramek dobře kopírovat,... Celý popis

Koupit za 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společnost Niceboy není na poli fitness náramků žádným nováčkem a své postavení dokazuje i v případě tohoto modelu. Fitness náramek se může snadno stát vaším osobním asistentem, koučem a zároveň elegantním společníkem do každé situace. S 0,96" OLED displejem nepřehlédnete důležité notifikace z telefonu. K dnes již zaběhnutým standardům patří počet ušlých kroků, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, krevního tlaku nebo dokonce i okysličení krve. Tvar vaší ruky bude náramek dobře kopírovat, a to díky mírně zaobleným rohům a pohodlnému gumovému řemínku, který lze snadno nastavit na velikost vaší ruky.
Pracant s dlouhou výdrží
O chod se stará baterie o celkové kapacitě 90 mAh. Náramek tedy můžete používat bez nutnosti hledat přiložený napájecí dock až 7 dní nepřetržitého provozu. Potěší i přítomnost certifikace IP67. Nechtěné polití vodou už tedy neznamená odpočívání vašeho společníka v křemíkovém nebi. V balení naleznete samozřejmě náramek, uživatelský manuál a nabíjecí adaptér.
Klíčové vlastnosti

Výdrž baterie až 7 dní
Odolnost proti vodě IP67
Při nečinnosti výzva k pohybu
Počítání kalorií a tepové frekvence
Zobrazovaní notifikací z vašeho telefonu

Zdraví a sport je základ
Krokoměr, výpočet spálených kalorií nebo měření ušlé vzdálenosti doplňuje funkce měření kvality spánku, krevního tlaku, srdečního tepu a dokonce i okysličení krve. Vše vidíte přehledně přímo na displeji. V případě dlouhé nečinnosti vás náramek upozorní a motivuje k dalšímu výkonu
Neustále online
Už žádné zmeškané hovory, nepřečtené emaily nebo SMS. Náramek vás upozorní na každou příchozí notifikaci. 
Česky mluvící aplikace? Není problém
V mobilní aplikaci s českým překladem vidíte, jak si vedete ve svých denních aktivitách. Zároveň zde můžete nastavit všechny funkce náramku přesně na míru svým potřebám.
Klíčové vlastnosti
• Barevný 0,96" OLED displej
• Vodotěsné tělo (dle normy IP67)
• Aplikace v českém jazyce pro Android i iOS
• Výdrž až 7 dní
• Krokoměr, měření ušlé vzdálenosti a doby pohybu
• Měření krevního tlaku, srdečního tepu a okysličení krve
• Počítání kalorií
• Monitoring spánku a budík
• Výzva k aktivitě
• Čtení SMS zpráv a další notifikace z telefonu
 
Elegance v odolném těle
X-Fit Plus od Niceboy je radost v každém ohledu. Barevný 0,96" OLED displej a elegantní tvar náramku potěší na pohled a odolná, vodotěsná konstrukce náramku zase při praktickém používání.
Chytrý asistent pro zdravý životní styl
Fitness náramek X-Fit Plus měří krevní tlak, srdeční tep i okysličení krve. Samozřejmostí je počet kroků, doba pohybu, tepová frekvence i vydané kalorie. Náramek se vás také snaží proaktivně udržet v pohybu a to tak, že vás upozorní, pokud jste příliš dlouhou dobu nečinní.
Vše přehledně v mobilní aplikaci
S mobilní aplikací jasně uvidíte, jak si ve svých aktivitách vedete. K dispozici jsou denní, týdenní, měsíční a roční statistiky všech dat a snadno si v ní funkce náramku nastavíte svým potřebám na míru.
Užitečný všeuměl pro každý den
Niceboy X-fit Plus je i ideální osobní asistent, který neodmlouvá. Spolehlivě vás probudí, zobrazí zprávy a volání, dokáže najít telefon, kromě auta vám stopne vše a dokáže ještě mnohem víc. Přesvědčte se sami.
Věnujte více pozornosti kvalitě vašeho spánku
Chytrý náramek X-fit Plus od Niceboy nad vámi bdí, i když spíte. V aplikaci pak můžete sledovat spánkovou kvalitu i délku. Dočkáte se i příjemného probuzení pomocí vibrací.
 
Obsah balení
Niceboy X-fit Plus
Nabíjecí adaptér
Uživatelský manuál
 
Displej: 0,96“ OLED
Baterie: 90 mAh
Výdrž: 7 dní
Verze Bluetooth: 4.2
Dosah: 10 m
Stupeň krytí: dle normy IP67
Max. délka řemínku: 21,5 cm
Rozměry: 2 x 4,5 x 1,2 cm
Hmotnost: 25 g
Kompatibilita: Mobilní telefony s OS Android 4.5 a novější, iOS 8.2 a novější
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Niceboy
S displejem ano
Velikost Univerzální
Hmotnost 25 g
Podporovaný OS Android + iOS
Bluetooth ano
Zobrazení času ano
Krokoměr ano
Snímač tepu ano
Monitorování spánku ano
Voděodolnost ano
Měřič tlaku ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud