Vyrážíte na cesty? Díky širokému rozsahu ohniskových vzdáleností 24–200 mm a přirozené reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh) vám skvěle poslouží rychle zaostřující teleobjektiv se zoomem Nikon FX Zoom-Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR pro fotoaparáty mirrorless. Je lehký, lze ho snadno uložit i do menších brašen, umožňuje pořizovat snímky i videa s bohatými detaily a je utěsněn proti prachu a vlhkosti. Tento objektiv se zoomem od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv pro fotoaparáty s obrazovým... Celý popis

Koupit za 25 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vyrážíte na cesty? Díky širokému rozsahu ohniskových vzdáleností 24–200 mm a přirozené reprodukci neostrých míst obrazu (bokeh) vám skvěle poslouží rychle zaostřující teleobjektiv se zoomem Nikon FX Zoom-Nikkor Z 24-200mm f/4-6,3 VR pro fotoaparáty mirrorless. Je lehký, lze ho snadno uložit i do menších brašen, umožňuje pořizovat snímky i videa s bohatými detaily a je utěsněn proti prachu a vlhkosti.

Tento objektiv se zoomem od širokoúhlého objektivu po teleobjektiv pro fotoaparáty s obrazovým polem ve formátu kinofilmu pořizuje snímky i videa s nádhernými detaily, živými barvami a jemně reprodukovanými neostrými místy. Zaostřování je rychlé a bezhlučné a funkce redukce vibrací v objektivu pomáhá udržet všechny snímky stabilní. Objektiv je ideální pro fotografování přeplněné medíny za soumraku i pro filmování východu slunce nad širokými pláněmi.
Vysoký kontrast
Díky asférickým optickým členům ze skla ED je zkreslení v celém rozsahu zoomu minimální. Při fotografování širokoúhlým objektivem i teleobjektivem získáte ostré snímky s živými barvami a vysokým kontrastem.
Brilantní a jasný obraz
Antireflexní vrstvy Nikon ARNEO si dokážou poradit se závojem a reflexy. Zhotovené snímky budou mít vyšší brilanci i při fotografování přímo do zdrojů světla širokoúhlými ohniskovými vzdálenostmi. Věrné reprodukce dosáhnete i u bodových zdrojů světla, jako jsou pouliční lampy v noci.
Stabilita za nízké hladiny osvětlení
Redukce vibrací v objektivu umožňuje fotografovat s časy závěrky až o 4,5 EV delšími, než by bylo jinak možné. Snímky teleobjektivem při ubývajícím denním světle budou brilantnější a širokoúhlé filmové scény budou prosté nežádoucích účinků chvění fotoaparátu.
Ostré snímky zblízka
Květina prorůstající betonem. Vzory v krajině i portréty. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost pouhých 0,5 m (při ohnisku 24 mm) znamená, že máte plnou kontrolu nad celým obrazovým polem i při fotografování na velmi krátkou vzdálenost.
Videa z cest lepší než kdy dříve
Díky vyspělé optice NIKKOR, která vám pomůže naplno využít vynikající kvalitu obrazu fotoaparátů Nikon Z, můžete pořizovat nádherná videa s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Automatické zaostřování je bezhlučné. Plynulá a stabilní regulace clony je zárukou přirozených změn expozice. Jsou minimalizovány změny ohniskové vzdálenosti při zaostřování a změny zaostření při zoomování.
Kompaktní, vyvážené, odolné provedení
Tento objektiv pro fotoaparáty mirrorless s obrazovým polem ve formátu kinofilmu velmi usnadňuje cestování s teleobjektivem se zoomem. Velký bajonet Nikon Z umožňuje využít jedinečnou konstrukci s umístěním větších optických členů v zadní části, díky níž je objektiv dokonale vyvážený a manipulace s ním velmi snadná.
Nasazení v libovolném prostředí
Objektiv je utěsněn proti prachu a vlhkosti. Fluorová vrstva účinně odpuzuje prach a nečistoty, aniž by snižovala kvalitu obrazu.
Všestranné využití
Tento objektiv má pouhých 570 g a můžete na něm používat 67mm filtry. Aretace nastavení zoomu zachovává plné zasunutí objektivu při uložení do brašny.
Hlavní přednosti

- Ohnisková vzdálenost 24–200 mm
- Světelnost F/4–6,3
- Antireflexní vrstvy ARNEO 
- Fluorové vrstvy
- Skvělá videa

Kód produktu: PNT5456663
Part no.: JMA710DA
EAN: 4960759902887
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud