Díky retro vzhledu, legendárnímu rozkvětu a moci zachránit Hyrule je hra Game & Watch ™: The Legend of Zelda ™ poctou 35 let série Legend of Zelda. Zažijte dobrodružství prostřednictvím tří ikonických klasik a užívejte si zcela novou zábavu ze staré školy s tímto stylovým kapesním herním systémem. Legenda o Zeldě ™ Zelda II: The Adventure of Link ™ The Legend of Zelda: Link 's Awakening Game & Watch systém obsahuje i praktické digitální hodiny a časovač. Sledujte, jak Link zkoumá Hyrule a... Celý popis

Koupit za 1 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Díky retro vzhledu, legendárnímu rozkvětu a moci zachránit Hyrule je hra Game & Watch ™: The Legend of Zelda ™ poctou 35 let série Legend of Zelda. Zažijte dobrodružství prostřednictvím tří ikonických klasik a užívejte si zcela novou zábavu ze staré školy s tímto stylovým kapesním herním systémem.

Legenda o Zeldě ™
Zelda II: The Adventure of Link ™
The Legend of Zelda: Link 's Awakening

Game & Watch systém obsahuje i praktické digitální hodiny a časovač. Sledujte, jak Link zkoumá Hyrule a porážky, pomocí jedinečných interaktivních hodin. Zvedněte hru a převezmite kontrolu, kdykoli se vám líbí! Časovač nabízí bojové scény z hry Zelda II: The Adventure of Link. Nastavte a spusťte časovač a pak se podívejte, kolik nepřátel můžete porazit.Původní zařízení Game & Watch vyšly v Japonsku v roce 1980 a byly to první kapesní herní systémy vytvořené společností Nintendo.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud