Novus B 10 FC

78 %
Stars
(3 hodnocení)

Malá sešívačka s funkcí Flat Clinch - plochým sešíváním, úspora místa v pořadačích. Při této sešívací metodě dochází nejprve k propíchnutí papíru a ve druhém kroku se konce sponek dokonale naplocho ohnou a přitlačí k papíru. Malá sešívačka s funkcí Flat Clinch - plochým sešíváním, úspora místa v pořadačích. Při této sešívací metodě dochází nejprve k propíchnutí papíru a ve druhém kroku se konce sponek dokonale naplocho ohnou a přitlačí k papíru. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Malá sešívačka s funkcí Flat Clinch - plochým sešíváním, úspora místa v pořadačích. Při této sešívací metodě dochází nejprve k propíchnutí papíru a ve druhém kroku se konce sponek dokonale naplocho ohnou a přitlačí k papíru.
Malá sešívačka s funkcí Flat Clinch - plochým sešíváním, úspora místa v pořadačích. Při této sešívací metodě dochází nejprve k propíchnutí papíru a ve druhém kroku se konce sponek dokonale naplocho ohnou a přitlačí k papíru. Celokovová s plastovým opláštěním. Integrovaný odstraňovač sponek z kovu. Plnění shora s jednoduchým vedením sponek. Spony se vkládají po vyklopení horní části sešívačky.

 

·
        

hloubka vkládání: 38 mm

·
        

kapacita: 20 listů

·
        

barva: šedá

·
        

na 100 kusů sponek No. 10

·
        

hmotnost: 115 g

·
        

prodloužená záruka: 10 let

·
        

balení: 1 ks vč. 200 sponek č. 10 SUPER
Zobrazit více

Články odjinud