Novus B 50

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Cenově výhodná velkokapacitní sešívačka pro všechny větší úlohy. Antiblokovací systém (ABS) pro komfortní, bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním. Cenově výhodná velkokapacitní sešívačka pro všechny větší úlohy. Antiblokovací systém (ABS) pro komfortní, bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním. Variabilní hloubka vkládání. Expresní odstranění poruchy sešívání. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Otočná matrice pro rychlé střídání paralelního a bypassového... Celý popis

Koupit za 1 704 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cenově výhodná velkokapacitní sešívačka pro všechny větší úlohy. Antiblokovací systém (ABS) pro komfortní, bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním.
Cenově výhodná velkokapacitní sešívačka pro všechny větší úlohy. Antiblokovací systém (ABS) pro komfortní, bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním. Variabilní hloubka vkládání. Expresní odstranění poruchy sešívání. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Otočná matrice pro rychlé střídání paralelního a bypassového sešívání - bez nutnosti změny velikosti drátků.

 

·
        

stlačením tlačítka na sešívačce vyjede zásobník na spony

·
        

hloubka vkládání: 75 mm

·
        

barva: šedá

·
        

kapacita: 140 listů

·
        

na 100 ks sponek 23/6 až 23/17 SUPER

·
        

hmotnost: 1460 g

·
        

prodloužená záruka: 25 let

·
        

balení: 1 ks
Zobrazit více

Články odjinud