NOVUS B 7A

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Komfortní sešívačka s patentovanou automatickou technologií pro snadné sešití až 8 listů stiskem jednoho prstu. Navíc ABS - antiblokovací systém pro bezporuchové sešívání. Komfortní sešívačka s patentovanou automatickou technologií pro snadné sešití až 8 listů stiskem jednoho prstu. Navíc ABS - antiblokovací systém pro bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním. Hloubka vkládání 105 mm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití. Volné sešití... Celý popis

Koupit za 701 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komfortní sešívačka s patentovanou automatickou technologií pro snadné sešití až 8 listů stiskem jednoho prstu. Navíc ABS - antiblokovací systém pro bezporuchové sešívání.
Komfortní sešívačka s patentovanou automatickou technologií pro snadné sešití až 8 listů stiskem jednoho prstu. Navíc ABS - antiblokovací systém pro bezporuchové sešívání. Celokovová s plastovým opláštěním. Hloubka vkládání 105 mm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Otočná matrice pro trvalé nebo volné sešití. Volné sešití umožňuje krátkodobé spojení dokumentů - sponky se dají jednoduše a rychle odstranit.

 

·
        

stlačením tlačítka na sešívačce vyjede zásobník na spony

·
        

hloubka vkládání: 105 mm

·
        

barva: modrá

·
        

kapacita: 30 listů

·
        

na 150 kusů sponek 24/6, 200 kusů sponek 26/6 SUPER

·
        

hmotnost: 550 g

·
        

prodloužená záruka: 25 let

·
        

balení: 1 ks vč. 200 sponek 24/6 DIN SUPER
Zobrazit více

Články odjinud