Novus B4FC

55 %
Stars
(3 hodnocení)

Spolehlivá kancelářská sešívačka s plochým sešíváním pro každodenní profesionální použití. Celokovový výrobek s plastovým pláštěm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Spolehlivá kancelářská sešívačka s plochým sešíváním pro každodenní profesionální použití. Celokovový výrobek s plastovým pláštěm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Osvědčený systém plochého šití Flat Clinch s možností volného a trvalého sešívání a také takrování. Ploché sešívání umožňuje úsporu místa v pořadačích.... Celý popis

Koupit za 562 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Spolehlivá kancelářská sešívačka s plochým sešíváním pro každodenní profesionální použití. Celokovový výrobek s plastovým pláštěm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní.
Spolehlivá kancelářská sešívačka s plochým sešíváním pro každodenní profesionální použití. Celokovový výrobek s plastovým pláštěm. Dvojité vedení sponek pro přesné sešívaní. Osvědčený systém plochého šití Flat Clinch s možností volného a trvalého sešívání a také takrování. Ploché sešívání umožňuje úsporu místa v pořadačích. Otočná matrice pro rychlé střídání paralelního a bypassového sešívání - bez nutnosti změny velikosti drátků.

 

·
        

stlačením tlačítka na sešívačce vyjede zásobník na spony

·
        

hloubka vkládání: 60 mm

·
        

barva: šedá

·
        

kapacita: 50 listů

·
        

na 100 ks sponek 24/6 až 24/8 a 26/6 až 26/8, 150 ks sponek 26/6 až 26/8 SUPER

·
        

hmotnost: 265 g

·
        

prodloužená záruka: 25 let

·
        

balení: 1 ks vč. 200 sponek 24/6 DIN SUPER
Zobrazit více

Články odjinud