Novus J-29 High performer

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Výkonný profesionální sponkovač se zvláště nízkým zpětným rázem, s krytem z tlakového zinkového odlitku pro širokou škálu použití v domácnosti a dílně. Pracuje s tenkými drátěnými a plochými drátěnými sponkami a hřebíky. Výkonný profesionální sponkovač se zvláště nízkým zpětným rázem, s krytem z tlakového zinkového odlitku pro širokou škálu použití v domácnosti a dílně. Pracuje s tenkými drátěnými a plochými drátěnými sponkami a hřebíky. Pracuje se sponkami do kladivového sponkovače H a G. Easy-Shift:... Celý popis

Koupit za 995 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výkonný profesionální sponkovač se zvláště nízkým zpětným rázem, s krytem z tlakového zinkového odlitku pro širokou škálu použití v domácnosti a dílně. Pracuje s tenkými drátěnými a plochými drátěnými sponkami a hřebíky.
Výkonný profesionální sponkovač se zvláště nízkým zpětným rázem, s krytem z tlakového zinkového odlitku pro širokou škálu použití v domácnosti a dílně. Pracuje s tenkými drátěnými a plochými drátěnými sponkami a hřebíky. Pracuje se sponkami do kladivového sponkovače H a G. Easy-Shift: Posuvný mechanismus spon pro snadné přepínání mezi použitím měděných drátěných sponek a hřebíků nebo plochých drátěných sponek. Power-Control: Regulace síly úderu ručně přizpůsobena materiálu. Comfort-Grip: Ergonomická měkká rukojeť pro pohodlnou práci. Kontrolní průzor ukazuje aktuální stav naplnění sponkami. Bezpečnostní zámek rukojeti. Precise-Plus: Dlouhá hlava pro přesné upevnění na těžko přístupných místech a distanční doraz vzdálenosti k sešívání v rovnoběžných řadách. Quick-Loading-System: spodní plnící mechanismus s bezpečnostním zámkem pro snadné doplňování sponek.

 

·
        

rozměry: d 95 x š 33 x v 115 mm

·
        

typ sponek A (53/4 - 10 mm), D (53F/4 - 10 mm), H, G, hřeby E (J 16 mm)

·
        

šířka hřbetu spon: 10,6 mm, 11,4 mm, 11,3 mm

·
        

délka spon: 6 - 14 mm, hřebů: 16 mm

·
        

hmotnost: 950 g

·
        

na 140 ks sponek A, 85 ks sponek D, 85 ks E hřebů

·
        

vhodná na připevňování materiálů k podkladu např. folií k paletám a k dřevěným konstrukcím, připevňování folií k transportním klecím, čalounění, dekoratérské práce, etiketování, plakátování atp.

·
        

balení: 1 ks

·
        

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Články odjinud