Optoma HD28e

93 %
Stars
(6 hodnocení)

Projektor s vynikajícím FHD rozlišením, podporou HDR a výbornými barevnými technologiemi – to je Optoma HD28e, stylový projektor pro domácí využití vybavený nejnovějšími technologiemi a řadou praktických funkcí. Potěší vás také široké rozpětí obrazu i projekční vzdálenosti. Proč si pořídit tento projektor? Má skvělé FHD rozlišení Nabízí mnoho konektorů Má malou latenci Lampa vydrží až 15 000 hodin Něco pro milovníky sportu i her Pouštíte si rádi v televizi různá sportovní utkání? Na projektoru... Celý popis

Koupit za 13 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Projektor s vynikajícím FHD rozlišením, podporou HDR a výbornými barevnými technologiemi – to je Optoma HD28e, stylový projektor pro domácí využití vybavený nejnovějšími technologiemi a řadou praktických funkcí. Potěší vás také široké rozpětí obrazu i projekční vzdálenosti.

Proč si pořídit tento projektor?

Má skvělé FHD rozlišení
Nabízí mnoho konektorů
Má malou latenci
Lampa vydrží až 15 000 hodin

Něco pro milovníky sportu i her
Pouštíte si rádi v televizi různá sportovní utkání? Na projektoru získají úplně nový rozměr! Obzvlášť na tomto, který je jim přímo přizpůsobený. Je jako dělaný pro večery strávené s přáteli a vlastně ani tolik nezáleží na tom, zda budete sledovat zápas, film nebo hru. Barvy jsou skvělé, latence malá. 

Barvy vás dostanou
Sledujte filmy, televizní pořady a hrajte hry v úžasných barvách, a to jak za světla, tak za tmy. Projektor Optoma splňuje mezinárodní standard HDTV, který zaručuje přesnou reprodukci filmových barev dle zamýšlení režiséra. Ať už si chcete prohlížet fotografie z dovolené, zahrát si střílečku nebo se podívat na horor, zážitek bude obrovský. Navíc je projektor schopný zobrazit extrémně tmavou černou. 

DLP technologie
Optoma HD28e využívá patentované DLP technologie od Texas Instruments, což je soustava mikro zrcadel uvnitř speciálního čipu, které odrážejí digitálně stvořený obraz na požadovanou plochu. Výhodou DLP projektoru je, že při svém provozu nepotřebuje vzduchový filtr, čímž odpadá jeho čištění a výměna. Je prakticky imunní vůči slábnutí barev (žlutozelený nádech), k němuž jsou některé projektory při svém provozu náchylné. 
DLP projektor má FHD rozlišení 1920 x 1080, jas 3800 lumenů, kontrastní poměr 30 000:1, poměr stran 16:9. Velikost obrazu činí 0.71 - 7.65 m diagonálně. Lampa vydrží v dynamickém módu až 15 000 hodin svícení. Projekční vzdálenost činí 1 - 9.8 m. Nabízí konektory HDMI 1.4, audio 3.5mm, USB-A. Rozměry jsou 316 x 244 x 108 mm, hmotnost 2.5 kg.
Zobrazit více

Parametry

VGA ne
DVI ne
Dálkové ovládání ano
Reproduktor ano
WI-FI ne
LAN ne
Hlučnost 28 dB
Výrobce Optoma
Kontrast 30000 : 1
Životnost lampy v ECO provozu 6000 h hodin
Technologie projekce DLP
Nativní rozlišení 1920 x 1080
Svítivost 3800 ANSI
3D projekce ano
Hmotnost 2.5 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud