Original Prusa MINI+

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Hlavní funkce Tiskový prostor MINI+ je plně vybavená 3D tiskárna s tiskovým prostorem 18×18×18 cm. Nechybí automatická kalibrace, mesh bed leveling, barevná LCD obrazovka, možnost připojení k síti a použití různých průměrů trysek ani tisk z USB. MINI+ je velká tiskárna v kompaktním provedení. Barevná LCD obrazovka Jednoduché ovládání a nastavení tiskárny. Zobrazení náhledů G-Code! 2.8’’, 240×320 LCD poskytuje dostatečný prostor a komfort ovládání, každé nastavení je jen o několik kliknutí dál... Celý popis

Koupit za 20 860 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Hlavní funkce

Tiskový prostor
MINI+ je plně vybavená 3D tiskárna s tiskovým prostorem 18×18×18 cm. Nechybí automatická kalibrace, mesh bed leveling, barevná LCD obrazovka, možnost připojení k síti a použití různých průměrů trysek ani tisk z USB. MINI+ je velká tiskárna v kompaktním provedení.

Barevná LCD obrazovka
Jednoduché ovládání a nastavení tiskárny. Zobrazení náhledů G-Code! 2.8’’, 240×320 LCD poskytuje dostatečný prostor a komfort ovládání, každé nastavení je jen o několik kliknutí dál - žádná komplikovaná menu.

Vyměnitelné tiskové pláty
Sundavání hotového výtisku z vyhřívané podložky nikdy nebylo jednodušší! S magnetickou vyhřívanou podložkou a vyměnitelnými tiskovými pláty, sundáte výtisk jednoduše tak, že tiskový plát ohnete a výtisk z něj doslova odskočí. Můžete vybrat ze dvou tiskových plátů dle jejich povrchu: hladký a zrnitý.

SuperPINDA
SuperPINDA funguje nezávisle na teplotě, má v sobě mnohem kvalitnější senzor a celkově kvalitnější součástky v porovnání se sondou P.I.N.D.A. v2, navíc nepotřebuje termistor. Kombinace těchto vylepšení zaručuje dokonalou první vrstvu při každém tisku!

Internetové připojení
MINI+ má standardní ethernet RJ45 konektor pro síťové připojení. Připravujeme i upgrade ESP modul pro připojení pomocí Wi-Fi. Kopírování souborů do tiskárny po síti, nebo stahování oficiálního firmware (OTA) podporuje MINI jako standard. S budoucími updaty firmware a novými funkcemi budete jednoduše ovládat přes síť celou tiskovou farmu.

Bezpečnostní prvky
Každý díl důkladně testujeme přímo v naší vlastní výrobě. I díky tomu jsou naše 3D tiskárny bezpečné a spolehlivé. MINI+ je vybavena 3 termistory (teplotními senzory) a vysoce kvalitním napájecím zdrojem (Delta, nebo Mean Well - dle regionu).

Tisk jedním kliknutím
Po vložení USB s připraveným G-Code ho tiskárna automaticky načte a zobrazí jeho náhled. Jedním kliknutím potvrdíte tisk a zbytek už udělá tiskárna za vás.

Slicujte s Prusaslicerem!
Náš interně vyvíjený multiplatformní slicer je vybaven našimi vlastními, plně otestovanými tiskovými profily pro všechny naše 3D tiskárny a široké spektrum různých filamentů. Díky zabudovaným nástrojům jako pokročilá tvorba podpěr, řezání, automatické rozmístění objektů a mnoha dalším zvládnete připravit model pro tisk během chvilky!

32Bit základní deska STM32
Více síly, víc možností. Naše nová vlastní 32-bit “Buddy” základní deska s drivery Trinamic 2209 drivers toho nabízí mnohem víc. Dokáže téměř to stejné co OctoPrint včetně správy 3D tiskové farmy (připravujeme v budoucí aktualizaci firmware).

Open-source hardware & firmware
Vše, co děláme, je open-source. Našim tiskárnám poskytujeme dlouhodobou podporu - vydáváme aktualizované firmwary, které jsou vždy plně otestované.Díky neustále probíhajícímu vývoji můžeme naše tiskárny průběžně vylepšovat a obohacovat o nové funkce.

Vlastnosti

Vyhřívaná magnetická podložka s vyměnitelnými tiskovými pláty s PEI povrchem
Silent Trinamic drivery 2209
Ethernet RJ45 port
Bowden s převodem 3:1
Nová kalibrační sonda Super P.I.N.D.A. se zabudovaným termistorem
Velký pracovní prostor: 18 × 18 × 18 cm
Vyměnitelná 0,4mm tryska
Výška vrstvy od 0,05 mm
Plně automatická kalibrace tiskové plochy
Vyhřívaná podložka s kompenzací studených rohů
Automatická kompenzace mechanických nepřesností
Bezúdržbová tisková plocha
Jednoduchý barevný tisk po vrstvách

Obsah balení

3D tiskárna Prusa MINI+
Ocelový tiskový plát s hladkým oboustranným PEI povrchem
Napájecí kabel
Návod k použití
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud