Plynulý výkon Model LEICA DG VARIO-SUMMILUX 10-25mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 20-50 mm) je první objektiv, který zvládá jas F1.7 v celém rozsahu zoomu.* S jedním kompaktním a lehkým objektivem tak fotograf zachytí rozsáhlou krajinu s působivým výhledem a vyfotí přirozené fotografie za horších světelných podmínek i přitažlivé portréty s výrazným efektem bokeh na pozadí. Díky plynulému ovládání clony navíc uživatelé nahrají video s výjimečně hladkými změnami v expozici při zoomování či sledování... Celý popis

Koupit za 50 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plynulý výkon

Model LEICA DG VARIO-SUMMILUX 10-25mm (ekvivalent 35mm fotoaparátu: 20-50 mm) je první objektiv, který zvládá jas F1.7 v celém rozsahu zoomu.* S jedním kompaktním a lehkým objektivem tak fotograf zachytí rozsáhlou krajinu s působivým výhledem a vyfotí přirozené fotografie za horších světelných podmínek i přitažlivé portréty s výrazným efektem bokeh na pozadí. Díky plynulému ovládání clony navíc uživatelé nahrají video s výjimečně hladkými změnami v expozici při zoomování či sledování objektu. Uživatelé mohou rychle přecházet mezi focením a nahráváním záznamu se stejně mimořádnou kvalitou obrazu.

* Mezi digitálními vyměnitelnými objektivy pro bezzrcadlové fotoaparáty k datu 31. května 2019.

Objektiv LEICA DG – nepřekonatelná optika

Vyberte si objektiv LEICA DG a získejte nepřekonatelný výkon a kvalitu optiky. Přirozeně splňují nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG.

Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až po okraje fotografií. Zároveň nedochází k žádnému zkreslení, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku. V ruce tak máte ideální nástroj na tvorbu profesionálních snímků.

Odolné provedení – větší kreativita

Postavte se přírodním živlům za téměř jakéhokoli počasí či na jakémkoli místě. Tento objektiv je odolný vůči prachu a kapkám vody* a je určen do teplot až -10 °C. Je dostatečně odolný, takže vydrží náročné používání v terénu. Chrání vnitřní systém objektivu před pískem, deštěm a dalšími vlivy, takže se skvěle hodí na použití za náročných podmínek. Teď už vám nic nebrání v pořizování kreativních snímků přírody nebo krajiny.

* Toto označení však nezaručuje, že k takovému poškození nedojde, pokud bude objektiv vystaven přímému kontaktu s prachem a vodou.

Podpora videa – dokonalý záznam videa

Díky podpoře videa má každý uživatel vše, co potřebuje k záznamu fotoaparátem LUMIX. Objektiv nejen provádí hladké změny clony, takže nedochází k náhlým změnám expozice, ale také se vyznačuje tichou konstrukcí pro lepší záznam zvuku scény. Navíc jeho úžasná výkonnost při automatickém zaostřování umožňuje zaznamenávat dokonalá videa v rozlišení 4K, pro něž je přesné zaostření klíčové.

Konstrukce objektivu

17 prvků ve 12 skupinách:

3 asférické čočky

4 čočky ED (Extra-Low Dispersion)

1 objektiv s velmi vysokým indexem refrakce

Asférické objektivy (ASPH) snižují velikost a hmotnost a efektivně zabraňují sférické a distorzní aberaci.

Objektivy s velmi nízkým rozptylem (ED) opravují chromatické aberace a vytváří ostré, vysoce kontrastní snímky s jasnými barvami z rohu do rohu.

Čočka s velmi vysokým indexem refrakce (UHR) vylepšuje optický výkon, snižuje velikost a hmotnost a dosahuje jednotné kvality snímku od středu k okrajům.
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s proměnlivým ohniskem (ZOOM)
Výrobce Panasonic
Určen pro Panasonic
Rozdělení podle zorného úhlu širokoúhlé
Maximální ohnisková vzdálenost 25 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 10 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 28 cm
Maximální clona 16
Průměr filtru 77 mm
Hmotnost 690 g
Pro formát snímače Micro 4/3
Světelnost f/1.7
Optický stabilizátor ne
Odolnost vůči prachu/vlhku ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud