H-X2550ELEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm / F1.7 ASPH. První zoomový teleobjektiv na světě*, který nabízí světelnost F1,7 v celém rozsahu pro fotografie i video. * Mezi digitálními vyměnitelnými objektivy pro bezzrcadlové fotoaparáty k datu čtvrtek 8. července 2021. VlastnostiObjektiv LEICA DG – nepřekonatelná optika Vyberte si objektiv LEICA DG a získejte nepřekonatelný výkon a kvalitu optiky. Přirozeně splňují nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG. Díky sofistikované... Celý popis

Koupit za 52 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

H-X2550ELEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm / F1.7 ASPH.
První zoomový teleobjektiv na světě*, který nabízí světelnost F1,7 v celém rozsahu pro fotografie i video.

* Mezi digitálními vyměnitelnými objektivy pro bezzrcadlové fotoaparáty k datu čtvrtek 8. července 2021.
VlastnostiObjektiv LEICA DG – nepřekonatelná optika
Vyberte si objektiv LEICA DG a získejte nepřekonatelný výkon a kvalitu optiky. Přirozeně splňují nejpřísnější normy kvality stanovené společností Leica Camera AG. Díky sofistikované konstrukci těchto objektivů si budete užívat dokonalou čistotu obrazu až po okraje fotografií. Zároveň nedochází k žádnému zkreslení, což umožňuje přesné a ostré vykreslení snímku. Ve své dlani tak máte ideální nástroj pro tvorbu profesionálních snímků.
Všestranná kvalita f1,7
Tento objektiv je vhodný pro vše, od fotografií za zhoršených světelných podmínek v interiéru až po portréty s výrazným efektem bokeh na pozadí. Užívejte si kvalitu světelnosti f1,7 v celém rozsahu 50-100mm zoomu (ekvivalent 35mm fotoaparátu), navíc v kompaktní lehké konstrukci a s jednoduchým ovládáním. Plynulé ovládání clony uživatelům umožňuje záznam videa s výjimečně hladkými změnami v expozici při zoomování či panoramování. Při použití s kompatibilním fotoaparátem lze úhel otočení zaostřovacího kroužku upravit ručně.
Úžasné fotografie a videa zblízka
Tento objektiv umožňuje pořizovat úžasné fotografie a videa zblízka, s nejmenší ohniskovou vzdáleností 0,31 m (na konci teleobjektivu)* a maximálním zvětšením 0,42x (ekvivalent 35mm fotoaparátu na konci teleobjektivu). Je ideální pro detailní snímky pokrmů a malých předmětů nebo křehkých objektů, jako jsou motýli. Tento objektiv je určen k tomu, aby posouval hranice vaší kreativity.
Konstrukce odolná vůči prachu, mrazu a stříkající vodě
LEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm / F1.7 ASPH je navržený tak, abyste s ním díky konstrukci odolné vůči prachu a stříkající vodě dokázali pořizovat snímky i v těch nejnáročnějších podmínkách za teplot až –10 °C.
Ideální pro záznam videa
Objektiv nabízí rychlé, přesné automatické ostření a plynulé změny clony, které jsou pro moderního tvůrce obsahu zásadní a umožňují vám pořizovat záznam videa ve 4K a fotografické snímky bez rušení objektu.
Konstrukce objektivu H-X2550
Tato optimalizovaná konfigurace se skládá z 16 prvků v 11 skupinách, včetně 1 asférických čoček, 3 čoček ED a 1 čočky UHR pro špičkové rozlišení a naprosté minimum chyb.
Graf H-X2550 MTF
Splňují přísné optické normy a standardy společnosti Leica Camera AG a nabízejí prvotřídní ostrost a rozlišení v celém rozsahu zoomu. Nabízí výraz bez kompromisů.
SpecifikaceStandard systému Micro Four ThirdsObjektiv LEICA DGOdolný proti prachu / vodě / mrazu
Založeno na přísných normách kvality společnosti Leica Camera AG

Teleobjektiv se zoomem s F1.7 v celém rozsahu pro fotografování a natáčení

Vynikající výkon na blízko s nejbližší vzdáleností zaostření 0,28 m (na širokoúhlém konci) / 0,31 m (na teleskopickém konci) a maximálním zvětšením 0,42× (ekvivalent 35mm fotoaparátu) (na teleskopickém konci)
Inspirujte seLEICA DG VARIO-SUMMILUX 25-50mm / F1.7 ASPH. (H-X2550) objektivy pro Micro Four Thirds
Zobrazit více

Parametry

Typ objektivu s proměnlivým ohniskem (ZOOM)
Výrobce Panasonic
Určen pro Panasonic
Rozdělení podle zorného úhlu univerzální
Maximální ohnisková vzdálenost 50 mm
Minimální ohnisková vzdálenost 25 mm
Minimální zaostřovací vzdálenost 28 cm
Maximální clona 16
Průměr filtru 77 mm
Hmotnost 654 g
Světelnost objektivu na nejdelší ohnisko (F) 1.7
Světelnost objektivu na nejkratší ohnisko (F) 1.7
Pro formát snímače Micro 4/3
Světelnost f/1.7
Optický stabilizátor ne
Makro režim ano
Odolnost vůči prachu/vlhku ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud