Bezdrátový ovladač DualSense Haptická zpětná vazba nové generace nahrazuje tradiční „rachot“ předchozích ovladačů a nabízí více pohlcující fyzické vjemy. Tyto pocity jsou rychlejší, přesnější a mnohem hmatovější. Ovladač dává hráčům možnost snížit efekt nebo deaktivovat, pokud si to přejí. Streamování her Streamujte kompatibilní hry z konzole PS4 nebo PS5 do iPadu, iPhonu nebo Macu a hrajte pomocí aplikace PS Remote Play. (Informace dle podpora zařízení) Rozdíl mezi DualSense a DualShock Bezdrátový... Celý popis

Koupit za 1 538 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bezdrátový ovladač DualSense
Haptická zpětná vazba nové generace nahrazuje tradiční „rachot“ předchozích ovladačů a nabízí více pohlcující fyzické vjemy. Tyto pocity jsou rychlejší, přesnější a mnohem hmatovější. Ovladač dává hráčům možnost snížit efekt nebo deaktivovat, pokud si to přejí.

Streamování her
Streamujte kompatibilní hry z konzole PS4 nebo PS5 do iPadu, iPhonu nebo Macu a hrajte pomocí aplikace PS Remote Play. (Informace dle podpora zařízení)

Rozdíl mezi DualSense a DualShock
Bezdrátový ovladač DualSense je ovladač pro PS5, který obsahuje několik funkcí nové generace, jako je haptická zpětná vazba a dynamické adaptivní spouštěče.

Adaptivní spouště
Adaptivní spouště, fungující prostřednictvím tlačítek L2 a R2, dávají hráči pocit odporu, když se pohybujete Marvel's New Yorkem v Marvel's Spider-Man: Miles Morales.  V budoucnu by tato funkce mohla být využita k tomu, abyste ve vaší oblíbené závodní hře přinesli pocit, že natahujete tětivu luku nebo sešlápnete brzdový pedál.

Nabíjení ovladače DualSense
Bezdrátový ovladač DualSense lze nabíjet přes port USB-C na PS5 nebo nabíjecí stanici DualSense (prodává se samostatně), která umožňuje nabíjení dvou ovladačů současně. Typická doba nabíjení při připojení k PS5 nebo Dual Charging Station se odhaduje na přibližně 3 hodiny.

Bezdrátové a drátové připojení
Ovladač má schopnost fungovat bezdrátově přes Bluetooth 5.1 nebo v „drátovém“ režimu připojením ovladače k ​​PS5 pomocí USB kabelu.

Integrované pole mikrofonů
Ano, bezdrátový ovladač DualSense má integrované pole mikrofonů a vestavěné potlačení ozvěny, což hráčům umožňuje rychle chatovat s přáteli bez nutnosti nastavovat sluchátka. I když plánujete mluvit delší dobu, možná budete chtít mít poblíž náhlavní soupravu, jako je bezdrátová náhlavní souprava PULSE 3D.

Konektor pro sluchátka
Ovladač DualSense má konektor pro sluchátka, který umožňuje hráčům připojit sluchátka, nebo jiné kompatibilní audio zařízení podobné PS4.

Další technické parametry:

Požadavky: vyžaduje internet a účet pro síť PlayStation Network.
Připojení a nabíjení: USB kabel. (Není součástí balení)
Podpora zařízení: macOS 11.3, iOS 14.5, iPadOS 14.5 nebo tvOS 14.5 nebo novější.
Aktualizace: vždy aktualizujte systémový software PS5 a software bezdrátového ovladače na nejnovější verzi.
PS Remote Play: vyžaduje aplikaci Remote Play připojenou ke konzoli Wi-Fi, PS4 nebo PS5 s nejnovějším systémovým softwarem a kompatibilní hrou. Doporučuje se konzole PS4 nebo PS5 s kabelovým připojením pomocí kabelu LAN. Aby hry bylo možné hrát pomocí ovladače přes Bluetooth, je vyžadována verze 4.0 aplikace Remote Play pro iOS a iPadOS nebo verze 4.1 pro macOS.

Obsah balení:

Sony PlayStation 5 DualSense Controller. (Kabel USB není součástí balení)

Distribuce:

EU (Global).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PlayStation
Platforma PlayStation 5
Počet tlačítek 16
Vibrace ano
Propojení bezdrátové
Typ baterie vestavěná
Barva růžové
Reproduktor ano
Mikrofon ano
Kompatibilní OS iOS
Zobrazit více parametrů

Články odjinud