Diářové pouzdro DUX DUCIS Skin Pro pro Samsung Galaxy S20 FE 5G - Růžová Diářové pouzdro od značky DUX DUCIS dodá vašemu telefonu elegantní vzhled a navíc mu poskytne všestrannou ochranu, včetně ochrany displeje. Vnější část obalu je vyrobena z kvalitní protiskluzové eko kůže, která precizně chrání Váš mobilní telefon před mechanickým poškozením, ale i před prachem a špínou. Vnitřní část tvoří TPU kryt, který obepíná a bezpečně drží telefon. Díky dostatečné ochraně můžete váš telefon používat s... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Diářové pouzdro DUX DUCIS Skin Pro pro Samsung Galaxy S20 FE 5G - Růžová
Diářové pouzdro od značky DUX DUCIS dodá vašemu telefonu elegantní vzhled a navíc mu poskytne všestrannou ochranu, včetně ochrany displeje. Vnější část obalu je vyrobena z kvalitní protiskluzové eko kůže, která precizně chrání Váš mobilní telefon před mechanickým poškozením, ale i před prachem a špínou. Vnitřní část tvoří TPU kryt, který obepíná a bezpečně drží telefon. Díky dostatečné ochraně můžete váš telefon používat s vědomím, že mu nehrozí znehodnocení v podobě škrábanců, odřenin nebo rozbití.

Pouzdro nezakrývá konektory ani objektiv, takže využijete všechny funkce telefonu bez nutnosti vyjímání z pouzdra. Vnitřek pouzdra je vybaveno přehrádkami na doklady, či karty. Má funkci podstavce, čímž můžete pohodlně sledovat videa, filmy nebo číst delší texty.

klíčové vlastnosti:

Zajišťuje všestrannou ochranu telefonu, včetně displeje

Chrání telefon před nechtěnými pády, škrábanci, odřeninami a nečistotami
Pouzdro je vyrobeno z kvalitní eko kůže + TPU materiál
Magnetické otevírání a zavírání pouzdra
Elegantní a luxusní design
Pevná konstrukce
Nezanechává otisky prstů
Součástí pouzdra je praktická přihrádka pro doklady a karty
Disponuje funkcí podstavce

Telefonovat lze i se zavřeným pouzdrem
Díky kvalitní eko kůže je pouzdro příjemné na dotek a snadno udržovatelné

Uvedené obrázky jsou ilustrační - zobrazují vzhled pouzdra a materiál, přičemž výřezy na obrázku nemusí odpovídat kompatibilnímu telefonu.

Specifikace:

Značka: DUX DUCIS
Barva : Růžová
Název: Diářové pouzdro
Materiál: PU+TPU
Zobrazit více

Články odjinud